Yuzsuzlukte nirvanaya ulasmis

sen olayın şokundan ne oldugunun farkında değilsin...şahanesin müthişsin..fakat adam senin söylediklerini idrak edemeyecek kadar sıçmış,sıvamış bide tüy dikmiş.
senin ne anlattıgını bile idrak edemiyo
_lan nası yakaladı?_lan bunu nerden öğrendi?
_nereyi nasıl çevirsem?_çok kızmış aşkım desem?
_yok yemez bu kadın şimdi en iyisi mala bağlayayım he he diyeyim.
pardon ama harbi öküz.
mükemmel postalamışsın.sakın acma. hayvan herif.
yatakta bassan hala kim bu derler ya!

Yorumunuza bittim Supersin, tesekkur ederim.

Ay hakkatn salak adam su saatte üsenmedimokudum... yok anam bundan olmaz zeki kızsın vesselam öyla ıq sü rüsüklerle ne takılıon... muhahahaa yerlere vurms bi de depmissin adam aynı m.l...
Karakterli kızsın üsla dönme cvp verme...

Sizlerden bunlari duymak gercekten cok iyi geliyor. O kadar ezip, buzduki beni.. kendime inanc guven yok etti. Surekli abartiyorsun, fevrisin, guvensizsin soylesin boylesin.. Yorumlarinizdan normal oldugumu anliyorum. Tesekkur ederim. O simdi anlamazsada ileride anlar ne demek istedigimi. Ben anladigindan eminimde isine gelmiyor onun

abartmasan fevri olmasan yanlış anlamasan ne yapacaktı acaba,şimdi bu hallerinden şikayet edip bu haltı yiyen,acaba sen bunları yapmayasaydın danaya 8 kişi girer gibi....
anla işte yanii..
hayvan herif.
öküz.

zaten biz kadınlar ruh hastasıyız ya,o yüzden kıllanırız,kendimize güvenimiz olmadıgından kıskanırız.aslında ortada bi olay yoktur biz imalat hatası oldugumuzdan abartırız.genelde muayen günlerimize denk getirilir bu kavgalar..deliyiz ya...
çok şükür akıl yönetiyo bizim bedenimizi,kalbimiz yönetiyo.
bacak arası nereye biz oraya değil!
gitsin yazsın şimdi 20 lik kızlara..o 20 lik kızlarda zaten 34 yasında adamları kategorize edip onlara sadık bir ömür yasayacaklar..
bırak boynuzlamak neymiş öğrensin.
kapılara sığamasın o başı yediği boynuzlardan...
sinir oldum :)

supersiniz :))

İyi benzetmişsin, tebrik ederim arkadaşım...

Sen şimdi telefon numaranı değiştirdin, e-mail de engelledin ama karşına çıkma ihtimali de var buna hazırlıklı ol derim...

İyi benzetmişsin, tebrik ederim arkadaşım...

Sen şimdi telefon numaranı değiştirdin, e-mail de engelledin ama karşına çıkma ihtimali de var buna hazırlıklı ol derim...
Oncelikle tesekkur ederim. Ben yurtdisimdayim, o Turkiye'de. Bileti var bu ayin sonuna buraya gelmek icin ama cesaret edip bilmedigi bir ulkeye gelecek yuregi yok.

Oncelikle tesekkur ederim. Ben yurtdisimdayim, o Turkiye'de. Bileti var bu ayin sonuna buraya gelmek icin ama cesaret edip bilmedigi bir ulkeye gelecek yuregi yok.

Yurtdışında olman isabet olmuş, umarım evini barkını bilmiyordur çünkü hiç belli olmaz, sırf egosu için sözde seni kandırmak adına kalkıp gelir mi gelir...

Yurtdışında olman isabet olmuş, umarım evini barkını bilmiyordur çünkü hiç belli olmaz, sırf egosu için sözde seni kandırmak adına kalkıp gelir mi gelir...
Bir onceki konuda yazmistim. Bence onun derdi yurtdisina kapak atmakti. Beni gelecek bileti olarak goruyordu. Sevdignden falan degil adamin planlarini bozdum . Burada kalacak yerini iptal edip, parasini geri yolladim. Bunun icin cok fena kopurmustu.Bir kelime ingilizce bilmiyor gelmeye cesaret edemez

Aman gelmesinde , işi buraya kadar getirip senin güvenini,saygını kaybettikten sonra ne anlamı var ki zaten...

Aman gelmesinde , işi buraya kadar getirip senin güvenini,saygını kaybettikten sonra ne anlamı var ki zaten...
Benim guvenimi hic kazanamadi ve sorunun bende olduguna beni bir guzel inandirdi. Hatta ofke kontrolu icin doktora falan gitmemi israrla tavsiye etti. Ben bugun psikologa gitmeye basladim onun yaptiklarini hazmetme donemimin kolay olsun ve zedeledigi ozguvenim geri gelsin diye : )

En iyi yaptıkları şey kendi eksikliklerini başkalarına yansıtmak değil mi zaten? Artık kurtulduğuna göre zaten özgüvenin kısa sürede yerine gelir. Hazmetme konusunda ise bunu bana nasıl yapar diye düşünme sakın, senin bir eksikliğin yok adam karaktersiz herkese aynı şeyi yapacak.Bunlar eksik montaj...

Okurken terledim resmen. Ne kadar sinir bozucu hala bşr de uste çıkmaya calısıyor. Erkeklerın bahanesi bu zaten, sen kafanda kuruyorsun bilmem ne. Yav he he. Arkadasın sevıyesı dusuk zaten konuşmalarından bellı. Helal olsun onca seyın ustune ne kadar duzgun ıfade etmişsiniz her şeyi

Uzundu ama mesaj okumayı seviyorum :)
Yazmasaydın daha iyi olurdu ama böyle içini dökmüş olmuşsun, daha iyi atlatırsın şimdi, içinde söylemedik birşey bırakmamışsın çünkü.
Amman çizgini bozma, geri adım atayım deme, karsindakinin tedavisi yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…