Yuzsuzlukte nirvanaya ulasmis

Berceist diğer konuda da konuşmuştuk. Sen doğru yoldasin ve iyi yapmışsınkkonuşmakla. Bırak o ne düşünürse düşünsün, önemli olan sen artık daha rahat sindir.

Beyefendi a planını uygulamış. Bakmış sen şimdi ciddisin b plann geçmiş yani sana ulaşıp bir şekilde kandirmaya çalışacak maksat. Iletisim yollarını kapatman çok iyi olmuş bence.

Adamın hayalleri yarım kalmış yazik:63:su davet isleri nasil oluyor bilmem ama iptal edebiliyorsan et.gelemesin hoduk.
o 10 yillik vizeyi aldi. hatta kalacak yer ve ucak biletide alinmisti. ben bu olaylar patlak verdiginde kalacagi yer benim hesabim uzerinden yapilmisti. bir guzel iptal edip,parasini iade ettim. bugun arar numaranin degistigini anlayinca biletini iptal eder diye dusunuyorum. onun bilet numarasini biliyorum istesem ben bile iptal edebilirim ama o kadar alcalmayim. o umudunu keser 20 likleri cerez niyetine yine kapagi atmak icin yurtdisi baglantili birilerinin pesine duser. yolu acik ola

Uzun oldugunu biliyorum.Vakit ayirip okuyup,yorum yapan herkese gercekten minnattarim. beyinde kisinin ne oldugunu bilsemde iki senenin yarattigi bosluk oluyor haliyle. ama yorumlari okudukca kendimi daha iyi hissettim. dun birkac kez okudum hatta bana cok iyi geldi. gercekten cok tesekkur ediyorum

Mesaji yazan parmaklarin dert görmesin. Bu adamin iq' su 10-15 arasi oldugu icin senin yazilarini anlamakta zorluk cekmis. O an seni takmiyomus gibi cevaplar vermis ama daha sonra zoruna gitmis ki tekrar ulasmaya calismis. Böyle insanlari ignore etmekte bi ise yaramaz. Emin ol aslinda o yazdiklarin ona tokat gibi gelmistir de beyimiz sana caktirmamistir ... Valla tebrik ettim ben seni:KK9:

Çok gereksiz belki sormam lazım :oops: koç burcu mu hala aradığına göre epey inatçı ayrıca çok uzun yazmışsınız :KK43:

o 10 yillik vizeyi aldi. hatta kalacak yer ve ucak biletide alinmisti. ben bu olaylar patlak verdiginde kalacagi yer benim hesabim uzerinden yapilmisti. bir guzel iptal edip,parasini iade ettim. bugun arar numaranin degistigini anlayinca biletini iptal eder diye dusunuyorum. onun bilet numarasini biliyorum istesem ben bile iptal edebilirim ama o kadar alcalmayim. o umudunu keser 20 likleri cerez niyetine yine kapagi atmak icin yurtdisi baglantili birilerinin pesine duser. yolu acik ola

Tatlim yanlış anlama ama adamın bariz niyeti belli senin de bildiğin gibi.Ben senin yerinde olsam o bileti iptal ettirirdim ki anlasın bütün herseyi iptal ettirdiği mi ve beni bir daha asla tavlayamayacagini.

Şahsen ben buna alcalitim gözüyle bakmaz benim param la oralara gelip kız ayartmasina müsade etmemek olarak bakardim. Eğer parayi o verdiyse o zaman iptal etmezdim. Parayi sen verdiysen o zaman ne diyelim senin ona yaptığın son iyilik olsun.ama bu bence iyilik değil başkasınıaayartmasina benim payı olmasın diye yapardım her halde.o_OYani bilemiykrum tam olarak ama ben hazmedemezdim herhalde? Zirnigimi birakmazdim galiba?:KK11:

Mesaji yazan parmaklarin dert görmesin. Bu adamin iq' su 10-15 arasi oldugu icin senin yazilarini anlamakta zorluk cekmis. O an seni takmiyomus gibi cevaplar vermis ama daha sonra zoruna gitmis ki tekrar ulasmaya calismis. Böyle insanlari ignore etmekte bi ise yaramaz. Emin ol aslinda o yazdiklarin ona tokat gibi gelmistir de beyimiz sana caktirmamistir ... Valla tebrik ettim ben seni:KK9:
Anladigindan eminim ben. Bilincli bir hava yapiyordu.ayrica tesekkur ederim

Tatlim yanlış anlama ama adamın bariz niyeti belli senin de bildiğin gibi.Ben senin yerinde olsam o bileti iptal ettirirdim ki anlasın bütün herseyi iptal ettirdiği mi ve beni bir daha asla tavlayamayacagini.

Şahsen ben buna alcalitim gözüyle bakmaz benim param la oralara gelip kız ayartmasina müsade etmemek olarak bakardim. Eğer parayi o verdiyse o zaman iptal etmezdim. Parayi sen verdiysen o zaman ne diyelim senin ona yaptığın son iyilik olsun.ama bu bence iyilik değil başkasınıaayartmasina benim payı olmasın diye yapardım her halde.o_OYani bilemiykrum tam olarak ama ben hazmedemezdim herhalde? Zirnigimi birakmazdim galiba?:KK11:
Kalacagi yeri benim kredi kartim uzerinden halletmistik ama parasini yollamisti. O yuzden iptal ettim ama biletini kendi almisti o acidan dokunamiyorum

Bizim aramizdaki sorun yakaladigimda baslamamisti baska bir sey icin sorun cikti. Duzeltmeye calisip kendini ispatlayacagim darken elleriyle sifresini verdi. sildigini dusundugu seyler gitmemis o da benim sansim sanirim. Ben bu adamin hep yurtdisi icin beni kullandigini dusunuyordum ama gunde en az 3 kez aramalar, gun boyu msjlar, annemi karsilamalar, kizinizi seviyorum demeler, surekli gelecek planlari ne bileyim fena kandim. Seviyorsa bu laflar icine batmistir, sevmiyorsada tuh nasil yakalandim planlar iptal olmustur diye icine oturmustur.

X