Yürüyorum

Bu galiba..ama saatimi takmadigim telimi aldığım zamanlar da vardı.:KK52:adimlarim Fena sayılmaz değil mi?.Bayramdan sonra 1 aylık kampa giriyorum.net 10.000 adım + diyet.6 kilo vericem okul kapanana kadar insallah:dua::KK50:
Yani ortalamamin en az 7000-8000 arası olması gerekir.Bu ay saadece saatle bakicam.
Ben bizim sayfaya yazdıklarımı topladım.
Aslında bir deftere de yazıyordum kolaylık olsun diye eksik yazmışım.
Günlük düzenli ekstra defter gibi bir yere not edersek ya da telefonda bir not defterine ay sonu daha kolay olur.

Ben sadece saatle gidiyorum.
O da gece 00 dan önce unutmayıp bakmam lazım 😌

Alışkanlık oldu zaten 4 aydır.
Her gün paylaştırıyorum.🎯

Ben bizim sayfaya yazdıklarımı topladım.
Aslında bir deftere de yazıyordum kolaylık olsun diye eksik yazmışım.
Günlük düzenli ekstra defter gibi bir yere not edersek ya da telefonda bir not defterine ay sonu daha kolay olur.

Ben sadece saatle gidiyorum.
O da gece 00 dan önce unutmayıp bakmam lazım 😌

Alışkanlık oldu zaten 4 aydır.
Her gün paylaştırıyorum.🎯
Evet evet haklısın.Olmazsa ben de notlarıma kaydedeyim.Yalniz bugün adım atamadım.Evde temizlik hazırlık derken istediğim adımlar olmadı.

Aslı balım🍯
Nasılsın?
İyiyim balım çok şükür, köydeyim. Uyumam lazım ama bir türlü uyuyamadım. Sabah 06.30 da da kalkacağım. 🤭 burada bayram çocuklar için çok güzel. Bayram şekeri toplama biraz farklı erkekler bayram namazını bitirdiği an bütün çocuklar aynı anda mahallenin aşağısından başlıyorlar. Yaklaşık 250 çocuk sırayla bütün sokakları dolaşıp bayramlaşıyorlar. Topladıkları ise bir poşet abur cubur. Çikolata, eti puflar, meyve suları. Geçen yıllarda top, muz dağıtan bile vardı. Ama bu yıl her şey pahalı. O kadar olur mu bilmiyorum. Yarın fotoğraf atarım. Onun heyecanıyla Buğra bayramları çok seviyor ve maalesef abur cuburu da 🤭 bu sebeple erkenden ayakta olmam gerekiyor. Ama uyku düzeni bozulunca uykum kaçtı. Ben şükür iyiyim, asıl sen nasılsın? Kendini nasıl hissediyorsun?

İyiyim balım çok şükür, köydeyim. Uyumam lazım ama bir türlü uyuyamadım. Sabah 06.30 da da kalkacağım. 🤭 burada bayram çocuklar için çok güzel. Bayram şekeri toplama biraz farklı erkekler bayram namazını bitirdiği an bütün çocuklar aynı anda mahallenin aşağısından başlıyorlar. Yaklaşık 250 çocuk sırayla bütün sokakları dolaşıp bayramlaşıyorlar. Topladıkları ise bir poşet abur cubur. Çikolata, eti puflar, meyve suları. Geçen yıllarda top, muz dağıtan bile vardı. Ama bu yıl her şey pahalı. O kadar olur mu bilmiyorum. Yarın fotoğraf atarım. Onun heyecanıyla Buğra bayramları çok seviyor ve maalesef abur cuburu da 🤭 bu sebeple erkenden ayakta olmam gerekiyor. Ama uyku düzeni bozulunca uykum kaçtı. Ben şükür iyiyim, asıl sen nasılsın? Kendini nasıl hissediyorsun?
Çok eğlenceli imiş ❤️
Benim dana dün iğne yedi bugün bir tane bile bayram çikolatası yedirmedim 🤪

Yargı başladı ben de onu izliyorum.
Geçen hafta izleyememistim.😌

Bugün akşam biraz sancım vardı.
Onun dışında iyiydim.
Sancı ile atıyor ya da bağırsağa baskı yapıyor gaz sancısı ben de çözemedim.🤪

Çok eğlenceli imiş ❤️
Benim dana dün iğne yedi bugün bir tane bile bayram çikolatası yedirmedim 🤪

Yargı başladı ben de onu izliyorum.
Geçen hafta izleyememistim.😌

Bugün akşam biraz sancım vardı.
Onun dışında iyiydim.
Sancı ile atıyor ya da bağırsağa baskı yapıyor gaz sancısı ben de çözemedim.🤪
Çok çok geçmiş olsun balım, Rabbim acil şifalar versin 🤲🏻 Bayramlarımız bayram tadında geçsin inşallah 🤲🏻🍭🤲🏻 İyi bayramlar ❤️ Ben kaçar 😘

Allah rahatlık versin inşallah balım 🍯
İyi uykular :uykucu:
Buğra’nın bayram şekerleri ☺️
EEF9727F-78CB-4C2A-BC8C-84097D7750A9.jpeg

X