Yürüyorum

Canımmmm çok çok geçmiş olsun. Hep iyi ol ❤️

Ben saati değiştirdim alışmaya çalışıyorum. Dün 10.000 i geçmiştim yine
bugün 6000 lerde kaldı ilk defa
36 günlük rekor gitti 🥺:kızgın:

yaa canım benim 🥰🥰🥰
Kız nazarima geldin 🤪tam da seni övdüğum gün :63: :confused:

Her gün attığın fazla yüz adımlar ortalamayı kurtarır.🥳

Kız nazarima geldin 🤪tam da seni övdüğum gün :63: :confused:

Her gün attığın fazla yüz adımlar ortalamayı kurtarır.🥳
Balım akşam iftardan sonra arkadaşlarla dışarı çıkıp 00.10 gibi eve dönünce spor kaldı 🤭 yoksa beni bilirsin. Şaşmaz. Bir karar verdiysem eğer 😉. Mesela bugün şu ana kadar 10 394 adım olmuş. Sanırım 11.000 le günü tamamlarım. 🥰 ama bayramda kayınvalide, annemler derken tamamlayabilir miyim bilmiyorum. Ama sonrasında sıkı bir diyet ve spor beni bekliyor 🥰😘

Balım akşam iftardan sonra arkadaşlarla dışarı çıkıp 00.10 gibi eve dönünce spor kaldı 🤭 yoksa beni bilirsin. Şaşmaz. Bir karar verdiysem eğer 😉. Mesela bugün şu ana kadar 10 394 adım olmuş. Sanırım 11.000 le günü tamamlarım. 🥰 ama bayramda kayınvalide, annemler derken tamamlayabilir miyim bilmiyorum. Ama sonrasında sıkı bir diyet ve spor beni bekliyor 🥰😘
Aslı ya yakışır hareketler 🥳
Has boğa ya 🤩

29 Nisan 🍀

4400 adım attım. 🚶🏻‍♀️

Aslında en son baktığımda 4400 idi çünkü o ara gece on ikiye doğru bakmayı unuttum, baktığımda da 12 yi çoktan geçmiş sıfırlanmıştı. :63:

Kızlar ben ay sonu raporu hazırlayacağım.
Adım çok olmasa da olsun.
Toplu görmek hoşuma gidiyor.
Rutinimi bozmak istemiyorum.
Sizler de hazırlayabilirsiniz.

Roka35 Roka35 asliogretmen asliogretmen Fatmazell Fatmazell
Merhaba kuzum iyi akşamlar nasılsın iyi misin daha 🥰 tabiki hazırlamak isterşm ama nasıl bir şey nasıl hazırlanıyor açıklarsan yaparım tabiki🤗

Merhaba kuzum iyi akşamlar nasılsın iyi misin daha 🥰 tabiki hazırlamak isterşm ama nasıl bir şey nasıl hazırlanıyor açıklarsan yaparım tabiki🤗
İyiyim sen ?

Günde kaç adım attıysam toplayıp toplu yazıyorum.

Sen telefonda ölçüyorsan o zaten direk ölçüyor.

Ben adımsayar saat kullandığım için telefona uyumlu yapmadım.Tek tek uğraşıyorum.

İyiyim sen ?

Günde kaç adım attıysam toplayıp toplu yazıyorum.

Sen telefonda ölçüyorsan o zaten direk ölçüyor.

Ben adımsayar saat kullandığım için telefona uyumlu yapmadım.Tek tek uğraşıyorum.
Hee tüm bir ay boyunca attığın adımları toplayıp yazacam doğru mu anladım :KK48: öyleyse hemen hazırlayıp yazıyorum

Yok böyle üst üste tek tek toplamam gerekecek bi 10 günlük topladım sonra bi yanlışlık yaptım tekrar baştan toplamam gerekecek:KK12::KK48:

Eklentiler

• 9B9F2CF2-1ED5-4930-B543-C3E1A4F03B2B.png
    9B9F2CF2-1ED5-4930-B543-C3E1A4F03B2B.png
    174,7 KB · Görüntüleme: 17
Telefon kendi otomatik aylık topluyordur.

Program var mı telde?

Kendiliginden yüklü ya da senin sonradan yüklediğin.
İphone kullanıyorum sağlık diye uygulaması var birde adımsayar var bu ödül veren uygulama az önce kapıda geçirdim telefondaki adımları yine 1 tirilyon gibi rakam çıkardı beceremedim bir bakayım o uygulamalara otomatik toplamış mı

İphone kullanıyorum sağlık diye uygulaması var birde adımsayar var bu ödül veren uygulama az önce kapıda geçirdim telefondaki adımları yine 1 tirilyon gibi rakam çıkardı beceremedim bir bakayım o uygulamalara otomatik toplamış mı
Aylık olana gir vardır kesin.
Aslı bazen paylaşıyordu hatırlıyor musun?

X