Yürüyorum

Eşim fena değil.hala kıvırarak yürüyor :KK53: çok havalısın koçum deyip biraz taciz ediyorum :KK45:
Kızım ev işlerini zaten yapıyordu fakat yemek olayında biraz zayıf kaldığını düşünüyorum.Neyseki birşeyler biliyormuş.Anladim tatilde.Kahvemizi de pişiriyor artık .
Adamı seksi bulup bir de hastalığından nemalaniyon he :deli: arada iki şaplak :KK70:sen çok çılgınsin ya :KK53:

Kızına da hamratsin aman güzel kuzum deyip itele bari napican :confused::hamarat:senin elin ayrı lezzetli tadı damağımda kaldı vs. :KK70:

Tam kız anası olurmuşum he :deli:
Oğluma bana ceviz kır yiycem dedim.
Sadece cevizi ve kıracağı getirip masaya koydu.
Kendininkini kırıp yedi 🤪benimki saatlerdir duruyor kırılacak 🥴

Adamı seksi bulup bir de hastalığından nemalaniyon he :deli: arada iki şaplak :KK70:sen çok çılgınsin ya :KK53:

Kızına da hamratsin aman güzel kuzum deyip itele bari napican :confused::hamarat:senin elin ayrı lezzetli tadı damağımda kaldı vs. :KK70:

Tam kız anası olurmuşum he :deli:
Oğluma bana ceviz kır yiycem dedim.
Sadece cevizi ve kıracağı getirip masaya koydu.
Kendininkini kırıp yedi 🤪benimki saatlerdir duruyor kırılacak 🥴
Madem hasta ,biraz zevk almaya bakıyorum :KK53:

Bu kalemden geçen hafta bende aldım hem de mor 🤭şaka gibi bu nasıl bir denk dusme :KK70:

İçimde hala bir yerlerde mor bir kadın var galiba :KK70:

Bizim Kukrim Kukrim var kitap kulübünden arkadaşım o da mor sevdalısı 💜mora bayılır.💜🤩
Teşekkür ederim canım.Bu arada Sudemi güldürecek birşey gönderiyorum birazdan.(Mor) muhabbeti çok yaptık ya,bir kitaba başladım.Gerisi mi? Az sonra:KK59::KK70:Eki Görüntüle 3053678

X