Yürüyorum

Merhaba kızlarr:KK25:
Bugünki adım sayım 1.167 maalesef dışarı çıkamadım evde biraz leslie yaptım sizler neler yapıyorsunuz nasılsınız:KK6:
Şükür canım yoğun geçiyor bizde 23 Nisan hazırlıkları, geleneksel çocuk oyunları yarışması vs derken akşam oluyor. Hayırlısıyla bu dönemi atlatırsak süper olacak.

Canlarım bana dua edin.
Dış gebelik geçiriyorum.😔
İlaç tedavisi oldum.😔
Vücudumun tedaviye cevap vermesini bekliyoruz.

Bugünkü adımlar bütün gün ayakta 6 hastane gezmekten kaynaklı.😔
7.30 dan beri ayakta ve dışardayim.

Şükür canım yoğun geçiyor bizde 23 Nisan hazırlıkları, geleneksel çocuk oyunları yarışması vs derken akşam oluyor. Hayırlısıyla bu dönemi atlatırsak süper olacak.
Harika😍 tatlı telaşlar 🥰
Canlarım bana dua edin.
İlaç tedavisi oldum.😔

Rabbim yardımcın olsun kolay ve hafif atlatırsın bu süreci inşallah 🤲🏻

Maalesef ben sizin morgillerden değilim diyecekken ilk koltuk takımımın mor olduğu geldi aklıma :KK70::KK70:walla unutmuşum. Yazarken hatırladım. 🤣🤣🤣😂🤣😂
Ama ben orada bıraktım morluğu 😁 sonra krem kahve devam etti. Şimdi de gri antrasit 🤣

Bana da uyar ama bence Ramazan’dan sonra toplu yapalım. Ben bugünlerde 10 000 i tamamlasam da çok yoğunum. 10 Mayıs a kadar bana müsade sonrasında her şeye varım. :emir_bebek::spor:
Kesinlikle ramazandan sonra toplu yapalım.Ben bazen 10.000 i tamamlıyorum ama sürekli olmuyor.Dun 12.800 civarında adım atmışım ama.ev temizliği ve alışveriş derken. :21:

Canlarım bana dua edin.
İlaç tedavisi oldum.😔

Canım benim çok geçmiş olsun.Tum dualarım, dualarımız seninle.Cok güzel atlaticaksin merak etme :dua::KK60:

Kızlar hayırlı geceler nasılsınız brn bugünden itibaren yürüyüşe başladım tekrar 👯‍♀️
7.120 bugünki adım sayım 🥰
sudem34 sudem34 Sen nasıl oldun iyi misin biraz daha
Rutine dönüştü sporun masallah 🧿

İyi olmaya, hastalığa alışmaya, kabullenmeye çalışıyorum.Bazen ağlıyorum,bazen gülüyorum, karışık duygularım.

Sen nasılsın?

Rutine dönüştü sporun masallah 🧿

İyi olmaya, hastalığa alışmaya, kabullenmeye çalışıyorum.Bazen ağlıyorum,bazen gülüyorum, karışık duygularım.

Sen nasılsın?
Evet bugün airpods kulaklığımı aldım tekrar başladım yürüyüşe 🥰
Daha iyi ol inşallah.
Ben iyiyim şükür günleri şöyle böylr geçirmeye çalışıyorum🙈

X