Yürüyorum

Ben iki gündür uykusuzum.
Bugün 4 saat 56 dakika.

Dün yine 4.5 saat filan uyudum.
Uykusuzluğa hiç katlanamam.sinirlerim çok bozuk olur.Uyku düşkünü biri değilim fakat gece uykusunu 7 -8 saat almalıyım illaki.Çünkü ne kadar uykusuz olursam olayım gündüz asla uyuyamıyorum
Bir süre sonra uykusuzluk birikince benden kaçıyor bizimkiler
Eşim de tam tersi ne kadar geç yatarsa yatsın sabahın köründe kalkar.Gündüzleri gıcık gıcık uyur ben iş yaparken

Roka35 bugun mu gec saatte dersin?
Pazartesi günleri 8.30- 17.30 arası 10 saat artı nöbet,
Salı, perşembe, cuma, 11.30 -17.30 arası 6 saat dersim var canım.ama saat 18.00 den sonra evde oluyorum.
Ama her gün saat 7'de mutlaka kalkıyorum eşim ve kızım için. Saat 11'e kadar da ufaklığın ödevlerini ve kahvaltısını yaptırıyorumboş günümüz olsa da yapacak işiniz mutlaka var değil mi bebeğim

Allah güç kuvvet versin Roka m
Eşin nasıl oldu?
Kilo sorunu var mı?
Ağır mi kaldırdı?
Fıtık dan filan şüphelendi mi doktorlar.
İnşallah iyidir.

Allah güç kuvvet versin Roka m
Eşin nasıl oldu?
Kilo sorunu var mı?
Ağır mi kaldırdı?
Fıtık dan filan şüphelendi mi doktorlar.
İnşallah iyidir.
Teşekkür ederim canım biraz daha iyi eşim .Kilo sorunu yok sayılır.Oglanla guresirken ters bir hareket yaptığını söylüyor.Fitik yok.filmler temiz çıktı.Cok şükür.

Alışveriş ise yaramış
Bitti mi bayram alışverişi?
Henüz değil bugün şekerdi çikolataydı eşimin bayramlık alışverişini falan hallettik diğer aya da bana yapacağız inşallah
Ayy her gün böyle adımlar atmak istiyorum ama bir kaç haftadır hava kötü gidiyor ve üstüne toz fırtınaları bitmek bilmiyor

Alışınca bırakamıyor insan.
Leslie yap evde onla da adım oluyor hem de güzel sıkılaştırıyor.

Dışarı çıkamadığında onla yaparsın

Alışınca bırakamıyor insan.
Leslie yap evde onla da adım oluyor hem de güzel sıkılaştırıyor.

Dışarı çıkamadığında onla yaparsın
Evet bi aralar çok yapıyordum bıraktım hatırlattığın iyi oldu yapacağım boyundan geçmeli telefon kılıfımı da takdım mı hem adım hem sıkılaşma

Fatmazell pro olmuşsun gözümden kaçmadı
Hayırlı olsun
Nasıl oldun ?
Hızlı karar mi verdin?
Bende bazen diyorum bakalım.
12 sene oldu bı olmadim
Hahaha teşekkür ederim Sude
İbana para gönderiyorsun sonra prosun
Hayır hızlı karar vermedim buradan bir kaç arkadaşımla diyorduk olalım kocaların maaş gününü bekledik sonra olduk
Sen çok eskisin o zaman yaşın da var sana abla mı demeliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…