Yürüyorum

17 Nisan 10 127

Haftalık ortalamam ⬇️

0CCACF51-CBD9-4D5F-B273-68668DCBAAB1.jpeg

18 Nisan 10 106 🥰
Sudem canım ilk gün nasıl geçti? Benim son iki ders Din Kültürü olunca pazartesiler sendromsuz geçmeye başladı 🤭 4 dersim vardı sadece. İlk güne göre iyiydi şükür 😉

18 Nisan 10 106 🥰
Sudem canım ilk gün nasıl geçti? Benim son iki ders Din Kültürü olunca pazartesiler sendromsuz geçmeye başladı 🤭 4 dersim vardı sadece. İlk güne göre iyiydi şükür 😉
İyi diyelim iyi olsun Aslım ❤️
Sakin geçirmeye çalıştım.
Son derslere doğru coştular biraz.
Evrak işleri filan vardı hemen ilk günden.
Biraz uykusuzum 🙃 sadece .

Günaydın ❤️
Sabah yürüyüşümü yapıp geldim.
5649 adım oldu 🚶🏻‍♀️

Roka35 Roka35 döndün mu Bursa 'ya ?
Fatmazell Fatmazell akşam yürüyüşü ne alemde ?
asliogretmen asliogretmen 10.000 adımlar birikti mi ?
Pazar günü döndük canım Bursa'ya fakat sorma Ankara'da eşim belinden rahatsızlandı. halaaa beli ile uğraşıyoruz. sabahlara kadar inledi. film çektirdik ama hiçbir şey görünmüyor sanırım spazm. Sürekli iğne vuruluyor. dün de 10 saatlik ders artı nöbet ve bir kaç günün uykusuzluğu beni direk yatağa yatırdı.
Evet artık buradayım ve tam gaz yürüyüşlere devam. Özledim hepinizi şimdi biraz şu yazılanlara bir bakayım:KK200::KK60:kimler ne yapmış ,kimler gelmiş, kimler gitmiş:21:

Pazar günü döndük canım Bursa'ya fakat sorma Ankara'da eşim belinden rahatsızlandı. halaaa beli ile uğraşıyoruz. sabahlara kadar inledi. film çektirdik ama hiçbir şey görünmüyor sanırım spazm. Sürekli iğne vuruluyor. dün de 10 saatlik ders artı nöbet ve bir kaç günün uykusuzluğu beni direk yatağa yatırdı.
Evet artık buradayım ve tam gaz yürüyüşlere devam. Özledim hepinizi şimdi biraz şu yazılanlara bir bakayım:KK200::KK60:kimler ne yapmış ,kimler gelmiş, kimler gitmiş:21:
Allah şifa versin.💐

Bu arada yürüyüş Challeng olayı nedir tatlım.Bir kota mı koyuyorsunuz yoksa hergunku adımın altına inmemeye mi çalışıyorsunuz:KK49:Ben de varım

Evet canım.
İster kota ile ister sınırsız.

Benim ilk sayfadaki adımlar Challenge den kalma.

Bir gün ,ister bir kaç gün ister bir hafta şekilde yapılıyor.

İsterseniz Aslı ile ikiniz günde 10.000 Challenge yapabilirsiniz.

X