Yurtdışı (pattaya) balayı için fikri olan var mı acil yardım lütfeenn

bude

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2012
2
0
Yurt dışında pattayada balayına gitmek istiyoruz fakta ingilizcemiz konusunda kararsızıs.Tur şirketiyle gidiyoruz.Daha önce hiç yurt dışına çıkmadık.Bu sebeple tereddüzt ediyoruz.Deneyimi olan varsa bilgi verebilir mi?

Daha önce taylanda gittik, Bangkoktan da bir arkadasımla plansız sekilde tamamen havalimanında karar vererek Koh Samui'ye gittik, bir arkadaşım balayı için Koh Samui'ye gitmişti, Pattaya biraz kötü bir üne sahip benim duyduğum kadarıyla ama büyükmüş dolayısıyla benim duyduklarım sadece bir bölüm için geçerli de olabilir.
Samui hakkında söyleyebileceklerim ise balayı için tercih edilebilir, biz bir gün safari yaptık, bir çok yer gördük ve keyifliydi. Bizim kaldığımız otel ucuz bir oteldi ama yine de iyiydi. Balayı için giden arkadasım dusu bahcede olan ve sanırım küçük bir de havuzu olan bir otelde kalmıştı adı Sala Samui idi, o tur yerine otelle görüşmeleri kendi yaparak gitmişti cok daha uygun fiyata denk geldiğini belirtmişti. Ancak bunun için dil gerekiyor.
Samui'de dil durumuna gelince cogunlukla ingilizce anlamıyorlar (otel dısında)
Bu durumda sizin de diliniz pek iyi değilse, turla gitmenizin faydanıza olacagını dusunuyorum.

Son düzenleme:
X