yumurtlama hakkında bilgi

şuan belirtilerimiz aynı senle ama gögüslerde bisey yok sende varmı????????

selam kimse yook heralde nurecriiin????????????? sen nerdesinnn?????++++++++++++++++++++++

Merhaba,ben dün kendimi adet olucakmış gibi hissettim..Ama bu gün o adet olucakmışım hissi azaldı..Sadece sağ kasığımda hafif kramplar var..Başka da bir belirti yok :) Şafak 9 bu arada....

Merhaba,ben dün kendimi adet olucakmış gibi hissettim..Ama bu gün o adet olucakmışım hissi azaldı..Sadece sağ kasığımda hafif kramplar var..Başka da bir belirti yok :) Şafak 9 bu arada....

cnm benimde adetime 8-9 gün falan var..bende de kasık ağrısı var..ama test yaptım negatif..üşütmüş olabilirzz..ama inş.hamileyizdir

burdayın cnm az önce test yaptım negatiff :-(( ama adetime daha var yani.8 gün var daha

Yeşimcim ben tedaviyle ikizlerime hamile kalmıştım..Adetime 6 gün kala çok çok hafif belli belirsiz pembemsi bir çizgi vardı...Yani çoğul gebelik olduğu halde adete 6 gün varken..
O yüzden hemen moralini bozma..Çok erken daha testte çıkması için...

testi arkadaşa gösteriom çok silik pembe çizgi varr dioo..ee ben göremiom öle bi çizgi..sanmıom ya moralim bozuldu biraz ama..silik milik hiç bişey göremedim ben..ikizlerini allah bağışlasın cnm..allah bizede nasip eder inş..

selam narmix bana gün var ama hep beyaz akıntı gördüm suana kadar hep bastada yazmısım su yumurta akına benzer akıntım olmadı diye bir kac saat önce gördüm onu nihayet gündüzde esimle beraber olmustum umarım hamile kalırım biraz sevindim acıkcası yumurtlamam gec oldu zaten ben hep günümde adet olmam hep 5 6 gün gec olurum 35 38 günde bir yani ayyy insallah tutmustur tabi hayırlısıysa duaedin ne olur

cnm hadi hayırlısıyla inş..senin adete ne kadar var dı

canım üzülme aaaa kızacam haaa daha 8 gün var acele etme biliyorum cok istiyon gününe yakın tam 2 cizgi görürsün insallah sabret canım

canım üzülme aaaa kızacam haaa daha 8 gün var acele etme biliyorum cok istiyon gününe yakın tam 2 cizgi görürsün insallah sabret canım

ya inş.cnm çok istiyorum ama kısmet tabiki..biraz ümidim kırıldı..zaten gribim.hap içmeedim gripim die belki bişi vardır die..test yaptım negatif içtim şimdi bi hap :-(

Canım çok erken daha....:)

Canım selam..Bende de beyaz akıntı vardı..İç çamaşırımda görmüştüm..Hayırlısı bakalım..İnşallah tutmuştur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…