Kızlar acaba hamile olabilir miyim.

Şimdi öğrendim beta hcg 126 çıktı bilemedim takvime göre adetime 3 gün var ama erken yumurtladım 12. Günde yumurtlamaya göre bugun 16. Gün acaba kötü mü
Bence gayet iyi canim 2 yada 3 gün sonra tekrar kan ver bence oranı nasıl gidiyor iyi ilerliyor mu diye bak. Bende ovülasyon testi alicam çünkü uygulama bazen yanlış gösteriyormuş erken yada geç yumurtlama oluyormuş bizde 2 aydır deniyoruz dua et benimde bebişim olsun 🥺

Bence gayet iyi canim 2 yada 3 gün sonra tekrar kan ver bence oranı nasıl gidiyor iyi ilerliyor mu diye bak. Bende ovülasyon testi alicam çünkü uygulama bazen yanlış gösteriyormuş erken yada geç yumurtlama oluyormuş bizde 2 aydır deniyoruz dua et benimde bebişim olsun 🥺
Ay inşalllah bende korkuyorum 2 süşük 2 kimyasal geçirdim bunda bakalım ne olur ben kür denedim onunla da kalmış olabilirm ama herşey basip kısmet Allah ol diyecek ki olscak inşallah isteyen herkese nasip eylesin

Marka olarak lauorabik var yazamadim ondan al ben 3 gebeliğimide sonlandılar tabi ama onunla denedim

Hangi kürdü acaba
Eve gideyim yoldayım özelden yazarim sana canım

Hangi kürdü acaba
Kuzum merhaba ben öncelikle adetim bittiği gün soğan kürü denedim 15 gün boyunca sabah aksam ac karna yaptım yapılışınıda yazıyım hemen ; 1.5 su bardagı suyu kaynatıyorsun (ölceğin varsa 300ml ) kaynadıktan sonra orta boy kahverengi kabuklu soğanı soyup 4 e bölüyorsun kaynayan suya atıyorsun ve kaynattıgın kabın agzini kapatıyorsun kapalı olarak kaynayacak tam 6 dk orta ateste saat kurabilirsin 15 gün bıyunca sabah aksam yemekten önce ve ılımadan içeceksin birinci si bu yorumlastıgımızda yumurtlama ginleri farklı olabilir o yüzden ovulasyon testine baslayabilirsin adet bitiminde. Bir gün sonra falan Laqoboicik marka kullandım en cok güvendiğim markadır idrarın koyu oldugu saatlerde yap ben sabah yaptım çatladiğim günden bir gin sonraya kadar yaptım bu sürede de ilişkim de yumurtlamaya yakın birgün arayla yaptık ve yumurtlamaya yakın catlama günüde dahil hergün yaptık 4 gün yani kuzum bu sürede ben nihalin bahcesi sayfasından hayıt macunuda aldım adet bittti ertesi sabah basladım sabah aksam yine soğan kürüyle birlikte ac karna birer kasık tükettim birde havuc catlamaya yardımcı oldugu için çatlama gününe yakın 3-4 gün catlayana kadar yani kuzum 2 ortaboy havucu kaynattım kaynamıs suda 20 dk kaynattım agzi acık onuda ılık ılık içtim catladim biraktim kuzum eşimde kendine 3-4 günlük keçi boynuzu pekmezi ve mesir macunu aldı ama 3-4 gün kullandı çatlama günümüze kadar folikasit te kullanıyorum zaten d vitamini hepsi bu kadar hangisi işime yaradi bilmem ama hepsi belki uzun ve cok geliyordu ama toplasan 10 gün 10 dk nı almıyor

X