yumurtlama hakkında bilgi

yeşimcim sen bence yumurtlama gününü bırak adet olacagın gününe dek eşinle ol ondan sonra gelsin kuruntular bak kasıklarım agrıyor diyosun belki yumurtlamandandır yada yunurtlama zamanı geliyor sen tedbiri elden bırakma

evt gün aşırı ilişki yaşadım bu ay...ama şimdi hastayım yarında annemlere gidioz...:-((( biraz sarkacak gibi.adetime kadar düzensiz olcak gibi gözüküyor..

10-12-14-17 . günler bizim sadece...Eğer bu ay fos çıkarsa Şubat ayında adete kadar gün aşırı deniyeceğim..İki çocukla öyle samimiyete mecal pek kalmıyor açıkçası..Şimdi mesela ben nette kafamı dağıtıyorum..Yorgunluk oluyor çünkü....

evt ya haklıısın cnm..işte eşim nöbette :-( ikimizde grip olduk yarında annemlere gidiozz :-( offfff delircem yaa...değerlendiremiyoz bu günleri

Hackçim benim bu saat itibariyle adetimin 20. günü ve dün de 19.günüydü..Yeşim in de hemen hemen aynı sanırım..Ama bu günlerde de olabilir mi yumurtlama hala ??

Son düzenleyen: Moderatör:
Hackçim benim bu saat itibariyle adetimin 20. günü ve dün de 19.günüydü..Yeşim in de hemen hemen aynı sanırım..Ama bu günlerde de olabilir mi yumurtlama hala ??

ya olabilir nette bayagı bir arastırdım nadir olsada adet gününe yakın dönemde bazı kadınlarda yumurtlama gec oluyormus cünkü ben diyodum ya suyumurta akına benzer biakıntı gelmedi diye hep beyaz akıntı vardı bugün nihayat o yumurta akı dedikleri o akıntı oldu ki benim adetim 13 ocak bu yumurta akı gibi olan uzadıkca cekilen akıntı yumurtlamanın veya yumurtlayacagının en önemli belirtisiymiş ben 1. cocugumda onu gördügümü net hatırlıyorum cünkü yeni 1 senelik evliydim artık cocuk istiyordk cok arastırdım gün asırı ilişki ve bu sümüksü gibi akıntı işte bunlar gebe kalman icin nedenler artık veren ALLAH bol duaa edelim insallah hepinizi istediklerinize kavusursunuz yani ümit edelim sadece

amin cnm inş..benim adet dönemime yakın,nede normalde hiç akıntım olmaz..öle bişi görürsem ümitlenirim zaten..

amin cnm inş..benim adet dönemime yakın,nede normalde hiç akıntım olmaz..öle bişi görürsem ümitlenirim zaten..

valla inan RABBİM ol derse olur biz ne yapsak bos dua edelim RABBİMİZE bu mucizesindn bu güzelliklerden bizi mahrum etmesin ins.

valla inan RABBİM ol derse olur biz ne yapsak bos dua edelim RABBİMİZE bu mucizesindn bu güzelliklerden bizi mahrum etmesin ins.

öyle tabiki cnm..ALlah nasip etsin inş..yokluğunu aratmasın...isteğen herkeze nasip etsin..

testim negatif çıktığı için biraz bu aydan ümitsizim ama genede rabbim.in bilceği iş.nasip ederse olur..ama belirti falan yok yani.bekleyip görcez bakalım..

testim negatif çıktığı için biraz bu aydan ümitsizim ama genede rabbim.in bilceği iş.nasip ederse olur..ama belirti falan yok yani.bekleyip görcez bakalım..

Yeşimcim benim de hamile olduğumun kesinleştiği günden itibaren belirti aradım..ama sadece idrar testinde gördüğüm çift çizgiden başka bir şey yoktu.kan testi de onaylıyordu hamileliğimi ama yine de çok bariz şeyler yoktu..her gün göğüslerimi kontrol eder olmuştum..mavi damarlanmalar var mı diye..yoktu...hatta ultrasona girdiğimde sanki görüntüler benim karnımdan değilmiş gibi geliyordu..Ne mide bulantısı,ne baş dönmesi..Hiç bir şey hissetmiyordum...Mide bulantılarım da hamileliğin 8.-9 . haftaları çok hafif hafif vardı..O yüzden acaba ben hamile değilmiyim diye düşündüğüm oluyordu..

anladım cnm..haklısın aslında belirti aramamak lazım.bu psikolojik olarak insanı çok etkiliyor.sadce adetini bekleyip gelmediğinde test yapmalıyız..ama elimizde olmuyor işte..herkezde belirti olacak die bir şey yok..bak sende olmamış..

ALLAH KİMSEYİ CARESİZ DERTLİ KOYMASIN DERTSİZ İNSAN YOKTUR AMA CAREDE ALLAHTA DERMANDA O YÜZDEN ALLAH HERKESİN YÜZÜNE BAKSIN İSTEYEN BÜTÜN HERKESE BOLBOL VERSİN RABBİM KİMSEYİ COCUKLADA SINAMASIN CÜNKÜ EVLİLİGİN MEYVESİDİR ONLAR RABBİM EVLİLİGİMİZE YUVAMIZA BOL MEYVELER VERSİN ( tabi isteyene)inşallah MEVLAM NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER kimse karamsar olmasın cokta takmayın takıncada bol duada bulunun RABBİM HAYIRLIOLANI VERSİN BİZİM İÇİN HAYIRLI GÜNDE HAYIRLI BİR ZAMANDA VERSİN İNS HANEMİZ İCİN YUVAMIZ AİLELERİMİZ VEBİZİM İCİN HAYIRLI OLACAKSA OLSUN İNSALLAH RABBİM BİZİ COCUK VE COCUKLARIMIZA COCUKLARIMIZIDA BİZE HAYIRLI KILSIN İNSALLAH ben cıkyorum hayırlı geceler dualarım sizinle ....

Amin canım benim.Allah dualarımızı kabul etsin....iyi geceler tatlı uykular..inş.hayırlı haberlerle görüşürüz..

Arkadashlar, bende de pek bi belirti yoktu... Su an 8 haftalik hamileyim ve hala da hic bir belirtim yok belli bashli... ILK BELIRTI GOUSLERIMDE cok ashiri derecede hassasiyet vardi ve halada da devam ediyor, birde inanilmaz kyabuslar goruyorum durmaksizin... Bu durumu yashayanlar var mi...?

cnm sağlıcakla kucağına almak nasip olsn in..göğüslerindeki haassasiyet ne zman başlamıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…