yumurtlama hakkında bilgi

yok cnm ya belirtide kalmadı zaten..demek üşüttüm die kasıklarım sancılanmış..birde göğüslerimin ucu acıyor demiştim ya..artık acımıyorlar :-( şuan hiç belirti yok..arttık umudum şubat diyecem yani..

bak bence hic vazgecme gününe kadar esinle ol ben dede aynısı oldu ki hala kasıklarım agrıyor gögüs agrılarım giti am bugün yumurtlamısım düsünsene heran hersey olabilir yola devam vazgecmek yook dün bende aynı seyleri yazıp durdum ama bugün mukuslu akıntıyı görünce heycanlandım bak bir umut bir umuttur dün bende senin gibi söylendim dedigim gibi yola devam vazgecme esinle beraber ol sen yine daha 8 gün var sana ha diyorsan icim rahat degil ya varsa git bir kan testi yaptır benceee varsada kanda cıkar eminol tamam canım benim üzülmeee

kız kactır yazıtom takip etmiyon benim yazdıklarımı 3 gün kaldı ama ben hep gecikmeli olurum daha günümde oldugumu hatırlamıtom 4 5 gün gecer yaniii

ayy canım valla kusura bakma neolur..bazen kaçırıyorum konuşmaları :-) kızma ne olur...az kalmış senin cnm.bugün test alırken eczacı kadın aban artık testler çok hassas 3-4 gün öncesinden bile yapsan çıkar dedi..ama genede bekle dedi..arkaladaşımada doktor belirti hissettiğinde yap çıkar demiş..ama bilmiyorum ne derece doğru

ayy canım valla kusura bakma neolur..bazen kaçırıyorum konuşmaları :-) kızma ne olur...az kalmış senin cnm.bugün test alırken eczacı kadın aban artık testler çok hassas 3-4 gün öncesinden bile yapsan çıkar dedi..ama genede bekle dedi..arkaladaşımada doktor belirti hissettiğinde yap çıkar demiş..ama bilmiyorum ne derece doğru
her hangi bir belirti varmı sende ha ayrıca bende senle 8 gün bekliyecem 3 benden 5 te gecikme diyelim 4 te olabilir yani suan senle aynıyız senle beraber bekliyelim insalah hayırlısıyla hamile cıkarız

hack burdayım canım canım nasılsın ben daha adet olmadım akıntım var sadece kasıklardada hafıften ağrı okadar bugun olmam lazımdı 4 gun gerı attıgı için bakalım 14 aralıkta olmuştum nolur nolmaz bekleyelım inş hamıleyımdır karşı komşumda benı hamıle gormuş ruyasında hadı hayırlısı :KK49:

Testin hassaslık derecesi 10 miU ise gebeliği gösterebilir..Ama piyasadaki testlerin hassasiyeti genelde 25-50 miU arası...

hack burdayım canım canım nasılsın ben daha adet olmadım akıntım var sadece kasıklardada hafıften ağrı okadar bugun olmam lazımdı 4 gun gerı attıgı için bakalım 14 aralıkta olmuştum nolur nolmaz bekleyelım inş hamıleyımdır karşı komşumda benı hamıle gormuş ruyasında hadı hayırlısı :KK49:

aaa nekadar güzelll insallah bakalım benimde gecer üstünden 4 5 gün gecer yani pazartesi salıya kadar oldum oldum olmadım test yaparım artık ne yapalım ama ikimizde 2.bebegi istiyozya rabbim hayırlısını versin her ikimize insalh

her hangi bir belirti varmı sende ha ayrıca bende senle 8 gün bekliyecem 3 benden 5 te gecikme diyelim 4 te olabilir yani suan senle aynıyız senle beraber bekliyelim insalah hayırlısıyla hamile cıkarız

yok cnm bi belirti kalmadı bende..beraber beklicez..bende gecikmeli söylüyorum..ayın 18ine kadar gelmezse test yaparım ben :-) inş.gelmez cnm..eğer bişi olursa bana özelden msj at olurmu..ben yarın annemlere gidicem pazartesiye kadar ordayım sık sık giremesemde arada girerim..

Ben de 11 gün kaladan beri her gün test yapıyorum ve negatifi görüyorum..Çıkmayacağını bile bile..Çok erken olduğunu bile bile..Az evvel de gaza gelip yaptım..Sözde 1-2 gün kala yapacaktım :))

Ben de 11 gün kaladan beri her gün test yapıyorum ve negatifi görüyorum..Çıkmayacağını bile bile..Çok erken olduğunu bile bile..Az evvel de gaza gelip yaptım..Sözde 1-2 gün kala yapacaktım :))

şuan kasıklarımda sancı var ama üşütme sancısıda olabilir..ayırt edemiyorumm..valla eczane zengin oldu bizden :-)) merak işte ya..bende yapmayacağım şimdi artık adetim gecikirse öle yaparım

bekleyelım canım yapacak bişey yok test te almıyorun nerden baksan gecen ay 7 tane test yaptım belkı hamıleyımdır dıye ama yok bu sefer gunum gecsın oyle bakıcam ama aklımdandanda çıkmıyor bi test alsammı dıyorum :KK53:sonra vazgecıyorum beklıcem duşünmemeye çalışıyorum kendıme işler buluyorum hadi bizim 1 tanede olsa var hiç olmayanlar ne yapıo rabbim olmayanlarada versin çifter çifter bu tadı tattırsın inşaallah:KK19:

şuan kasıklarımda sancı var ama üşütme sancısıda olabilir..ayırt edemiyorumm..valla eczane zengin oldu bizden :-)) merak işte ya..bende yapmayacağım şimdi artık adetim gecikirse öle yaparım

Hamilelik belirtileri de adet belirtilerine benziyor canım..Kasıklarda hafif kramplar oluyor hamileliğin başlarında..Hayırlısı neyse o olsun..Sabretmek zor...

Hamilelik belirtileri de adet belirtilerine benziyor canım..Kasıklarda hafif kramplar oluyor hamileliğin başlarında..Hayırlısı neyse o olsun..Sabretmek zor...

amin cnm..evt sabretmek zor..ya bişi sorcam.ben şu yumurtlamam günlrini bir türlü anlayamıyorum ya..zaten adetimde düzensiz..en son a6 aralıkta adet oldum nezmandı benim yumurtlama günlrim..hala dewam ediyormu..kimi başka dio kimi başka..güya adet tarihinden itibaren 14 gün yumurtlamaymış..

kız hergün hergün testmi yapılırmıs az bidur hele biliyorm istiyosun insallah gelir bebişin

amin cnm..evt sabretmek zor..ya bişi sorcam.ben şu yumurtlamam günlrini bir türlü anlayamıyorum ya..zaten adetimde düzensiz..en son a6 aralıkta adet oldum nezmandı benim yumurtlama günlrim..hala dewam ediyormu..kimi başka dio kimi başka..güya adet tarihinden itibaren 14 gün yumurtlamaymış..
Valla canım en iyisi dr takibi bence..Çünkü illa iki adet arası yumurtlama olucak diye birşey yok..Daha önce veya daha sonraki günlerde de yumurtlama olabiliyor..O yüzden en iyisi gün aşırı ilişki adet tarihine dek..
kız hergün hergün testmi yapılırmıs az bidur hele biliyorm istiyosun insallah gelir bebişin
Biliyorum yapılmaz ama ben diğer hamileliklerimde de böyleydim..Huylu huyundan vazgeçmiyor işte :))

Son düzenleyen: Moderatör:
bekleyelım canım yapacak bişey yok test te almıyorun nerden baksan gecen ay 7 tane test yaptım belkı hamıleyımdır dıye ama yok bu sefer gunum gecsın oyle bakıcam ama aklımdandanda çıkmıyor bi test alsammı dıyorum :KK53:sonra vazgecıyorum beklıcem duşünmemeye çalışıyorum kendıme işler buluyorum hadi bizim 1 tanede olsa var hiç olmayanlar ne yapıo rabbim olmayanlarada versin çifter çifter bu tadı tattırsın inşaallah:KK19:

amin ins. bende 4 tane yaptım gecen ay düsün son 1 tane kaldı onuda artık yapacaktımki adet oldumbakalım son bir adetim gebeligin var olusumu yoksa yok olusumu hayırlısı ama

evt gün aşırı ilişki yaşadım bu ay...ama şimdi hastayım yarında annemlere gidioz...:-((( biraz sarkacak gibi.adetime kadar düzensiz olcak gibi gözüküyor..

ben netten ısmarladım topluca testler..tanesi 1 milyona falan geliyor..o yüzden can sıkıntısı yapıyorum her gün :)) sanırım adet olana dek yapıcam..inşallah adet olmam..

X