Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Eklentiler

• 31A93815-BEAB-49FD-A6A3-8AEEDD8B7B0C.jpeg
    31A93815-BEAB-49FD-A6A3-8AEEDD8B7B0C.jpeg
    183,5 KB · Görüntüleme: 12
Kızlar selam en yukarıdan başlayarak 9.gün 10.gün ve 11.gün. Sizce iğne etkisi mi yoksa bir şeyler var mı ne dersiniz

Eklentiler

• IMG_5414.jpeg
    IMG_5414.jpeg
    88,3 KB · Görüntüleme: 11
Sabaha karşı uyumuştum daha yeni uyandım. Bu kadar ileri günde yerlesme olması imkansız bence. Hadi testler yanlış göğüs ağrım nasıl yok ona şaşırıyorum. Bi de sağım ağrıyor soldan ziyade. Genel olarak karnım belim de ağrıyor regl sancisi şeklinde
İmkansız değil canım. Benim geç döllenme olduğu için 5+4 de başladı 5+6 da bitti ve sadece sildikçe geliyordu. O zaman düşük riski de yoktu

Kamerada çıkmıyor çok hafif bir gölge belli belirsiz. Koyulasma da olmadı düne göre zaten. Beklesin yine bakcam regl durumundan da haberdar ederim sizi ama ben elendim biliyorum 🥲 desteğiniz için çok teşekkür ederim 🥲

Eklentiler

• 20240920_123447.jpg
    20240920_123447.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 7
İmkansız değil canım. Benim geç döllenme olduğu için 5+4 de başladı 5+6 da bitti ve sadece sildikçe geliyordu. O zaman düşük riski de yoktu
Keske olsa benim de ama hep Bi ucundan umutlandikca kötüye gidiyor nasip değilmiş diycez napalım. Eşim de benimle beraber bu saçma halleri yaşıyor onu da strese sokuyorum. Bu ay ara vereyim işe geri döneyim diyorum sonra da zaten tedavi için vaktim olmayacak izin vs. Hayırlısı olsun 😔

Kamerada çıkmıyor çok hafif bir gölge belli belirsiz. Koyulasma da olmadı düne göre zaten. Beklesin yine bakcam regl durumundan da haberdar ederim sizi ama ben elendim biliyorum 🥲 desteğiniz için çok teşekkür ederim 🥲
Yerleşme, döllenmeden sonra 10-16 gün arasında olmuyor mu ben mi yanlış biliyorum? Bence adet olmadıktan sonra hala umut var demektir.

Keske olsa benim de ama hep Bi ucundan umutlandikca kötüye gidiyor nasip değilmiş diycez napalım. Eşim de benimle beraber bu saçma halleri yaşıyor onu da strese sokuyorum. Bu ay ara vereyim işe geri döneyim diyorum sonra da zaten tedavi için vaktim olmayacak izin vs. Hayırlısı olsun 😔
Bence hsg çektirmeden başlama. O ihtimali çok yükseltiyor. Hsg den sonra gebe kalma şansı %60 daha artıyormuş ilk 3 ay

Benim eşimde varikosel vardı ama tedavilik bir durumda değildi. Bende pcos başlangıcı vardı. Çevremde inanılmaz baskı vardı ağlamadığım gün yoktu diyebilirim canım. Hatta adımı ilk ay hamile kalmadığım için kısıra çıkarmışlardı. Ben bu baskı stres içindeyken umudumu yitirmedim. Allah'tan umut kesilmez canım.

X