yumurtlama hakkında bilgi

ALLAH umutlarınızı boş çıkarmasın bu ay hepinize evlat sahibi olmayı nasip etsin.annelik çok güzel ....

Evet,annelik o kadar muhteşem bir duygu ki...Bu duyguyu yeniden yaşamak istiyorum...Umarım bu sene 3 . bebeğim gelir :)

Evet,annelik o kadar muhteşem bir duygu ki...Bu duyguyu yeniden yaşamak istiyorum...Umarım bu sene 3 . bebeğim gelir :)

inş cnm.Allah isteğen herkeze nasip etsin..2 evladını sana bağışlasın..bende hamiş olmak istiyorum hayırlıısınartık

inş cnm.Allah isteğen herkeze nasip etsin..2 evladını sana bağışlasın..bende hamiş olmak istiyorum hayırlıısınartık

Amin canım inşallah inşallah :) Eşin için sperm tahlili yaptırdınız mı hiç ?

cnm o değişiyo ben gecen ay adet olmam gereken gun yumurtladım

yok daha yaptırmadık..gün aldık haftaya pztsi yapılcak cnm..inş gerek kalmazz )
Ne olur ne olmaz yaptırın..Bunda çekinecek bir şey yok...Eğer farklı bir durum varsa şimdiden öğrenir ve ona göre önlem alırsınız..Mesela benim eşim de istememişti sperm tahlilini..Ama nasıl olduysa ikna oldu ve sperm sayısının çok çok az olduğunu ve varikoseli olduğunu öğrendik..Değilse çok fazla vakit kaybı olurdu..Eşim çift taraflı varikosel ameliyatı oldu ..Sperm sayısı da eskiye nazaran arttı..Tabi başka şeyler de kullandı..Onların da katkısı oldu....

Şunu söyleyeyim..28 günlük periyodu olan birinin ovulasyonu illa 14. gün yani iki adet arası olacak diye bir standart yok............

narmix senin gebelik belirtilerinde gögüste hasasiyet varmıydı???????????

neyse benden bugünlük bukadar yarın ola hayır ola ALLAH RAHATLIK VERSİN HERKESE RABBİM gönlünüze göre versin by by

hack merhaba senınle okadar benzıyoruz ki dur anlatayım 1.benımde kızım var 3 yaşı bitti 2.kızıma kardeş istıyoruz 3.bende sprıalımı çıkarttırdım hemde 2 ay önce senin gibi 4.ilk ay bende hamıle kalamadım 5.benım adet günümde 13 ocak ayyy hadi inşallah hamile kalırız bu ay canım bende burda olucam haber verelım bırbırımıze

narmix senin gebelik belirtilerinde gögüste hasasiyet varmıydı???????????

Öyle aman aman bir hassasiyet olmadı canım..Ama genelde çoğu kişi göğüslerinde hassasiyet olduğunu söylüyor..Sanırım herkeste hamilelik belirtileri farklı farklı oluyor...

benim sadece uçlarında biraz hassasiyet var. şişkinlik ya da öyle fazla bi acıma da yok.. inş. hamileyimdir...

gercekten öyle haaa bencede aynıyız kızzzzz sende bir degisiklik varmıııı???bende bişey yook kasık agrısından baska

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…