Yumurtlama gunu, oncesi ve sonrasi hergun iliski ile cinsiyet ne olur

Yumurtlama gunu, oncesi ve sonrasi hergun iliski ile cinsiyet ne olur

• Ankete Katılan
    6
  • Anket Kapalı .
Hala anlamamakta israr ediyosun. Sana diyorum ki benim durumumda her iki durumda soz konusu. Bu yuzden bu teoriyi bilen kisilerden tahmin yapmasini istiyorum. Ayrica yapilan deneyler ve anketler yuksek oranda bu tezi dogrulamakta. Tabiki hic birsey %100 degildir bu tarz durumlarda.
Hangi anket bu linki var mı? :rolleyes:

Bilin diyen yok dedigim gibi tahmin soruyorum. Kesin bisey zaten cocuk dogana kadar yoktur
İyide çok saçma degil mi bu tahminler ne işe yarayacak bilimsel hiçbir tarafı yok ki hadi yumurtlama dan şu kadar gün sonra oldu ilişki desen ona göre bilimsel olarak bu tarihlerde şu cinsiyet olması yüksek der tahmin veririz sende her tarih var ayrıca hiç hoş degil ben senin eşinle hangi gün hangi saatte işi pişirdigini bu kadar detaylı bilmekten hoşlanmadım biraz hayatınızda özel olsun

Merve dogru söylüyor böyle bi bilimsel durum var aslında yani yüksek ihtimal tutuyor ama bunu bilmemiz mümkün değil sonuçta hangi tarihte döllenme oldugunu anlayamayız
Okey de tek iliski olsa x imis y imis bi yorum yapılır. Burda bol bol sevişmişler sizce diyo? 🤣

Merve dogru söylüyor böyle bi bilimsel durum var aslında yani yüksek ihtimal tutuyor ama bunu bilmemiz mümkün değil sonuçta hangi tarihte döllenme oldugunu anlayamayız
Bende onu soyluyorum. Kesin bisey zaten asla olamaz. Doktor bile bi cinsiyet soyluyo dogunca baska bisey cikiyo. Ama ben bu teoriyi bilen insanlardan her iki durumda soz konusu oldugunda yani hem yumurtlama oncesi hemde yumurtlama gunu iliski oldugunda cinsiyet genellikle ne oluyo onu merak ettim

İyide çok saçma degil mi bu tahminler ne işe yarayacak bilimsel hiçbir tarafı yok ki hadi yumurtlama dan şu kadar gün sonra oldu ilişki desen ona göre bilimsel olarak bu tarihlerde şu cinsiyet olması yüksek der tahmin veririz sende her tarih var ayrıca hiç hoş degil ben senin eşinle hangi gün hangi saatte işi pişirdigini bu kadar detaylı bilmekten hoşlanmadım biraz hayatınızda özel olsun
Bu sayfa bunun icin degil mi zaten. Benim kim oldugumu kimse bilmiyo sonucta. Insanlar acik acik ne merak ediyosa sorabilmesi icin. Ayrica hic mi denk gelmediniz bu durumla ilgili acilan konulara

Bende onu soyluyorum. Kesin bisey zaten asla olamaz. Doktor bile bi cinsiyet soyluyo dogunca baska bisey cikiyo. Ama ben bu teoriyi bilen insanlardan her iki durumda soz konusu oldugunda yani hem yumurtlama oncesi hemde yumurtlama gunu iliski oldugunda cinsiyet genellikle ne oluyo onu merak ettim
Bunu bilmemiz için döllenme oldu mu oldu ise ne zaman oldu bilmemiz gerekir ki bu imkansız bi durum neredeyse hani sen desen ki ben 15 günlük hamileyim yumurtlama da 12 gün önce oldu o zaman sana bi cevap veririm ama şuan döllenme oldu mu olmado mı bilmiyoruz ki

Bu durumda biliyo olsaydim tahminleri sormazdim dimi ?
Yumurtlama gununden onceki gunlerde x spermlerinin daha uzun sure yasamasi sonucu genellikle kiz bebek oldugu ; yumurtlama gununden 12 saat kadar once ve tam yumurtlama gunu iliskiye girildiginde ise erkek bebek oldugu soyleniyo uzmanlar tarafindan. Bende bu iki durumda soz konusu oldugu icin bu durumu bilenler icin soruyorum

Hangisinde döllendiğini ne bilelim peki?

Bu sayfa bunun icin degil mi zaten. Benim kim oldugumu kimse bilmiyo sonucta. Insanlar acik acik ne merak ediyosa sorabilmesi icin. Ayrica hic mi denk gelmediniz bu durumla ilgili acilan konulara
Saatine kadar yazan olmadı ne yani felanca tarih gece 12 de yada sonra oldu yazmışsın bu durumda zaman aşımına ugramış 12 den sonrası ertesi gün sayılır falan yazarız diye mi yazdın 😂😂😂😂

X