Yumurtlama gunu, oncesi ve sonrasi hergun iliski ile cinsiyet ne olur

Yumurtlama gunu, oncesi ve sonrasi hergun iliski ile cinsiyet ne olur

• Ankete Katılan
    6
  • Anket Kapalı .
X yavaş ama ölmeyen x 2 gün önceden rahimde tüpe kadar yaklaşır x döller yumurta salınır salınmaz. . Bu yler ışık hızında mı mübarekler? 2 gün önce salınan xi bile geçecek?

Çok iyi ya nolur devam et sen böyle. :rolleyes:
Diyelimki 13 unde x geldi. Y ler öldü. 15 inde tekrar iliski oldugunda y lerde geldi. Yani yumurta salinmadan. Iliskiden sonra catlama oldu. Hem y var hem x .

Böyle bir şey yok. İmkansız. Bilimsel kanıt dediğiniz şeyler de uydurmasyon bence.

Tıbben böyle bir şey mümkün değil.

Kaynakça paylaştığınız mesajı da şimdi gördüm.

Bu mudur yani? Hürriyet haber?

Çok sağlam bir bilimsel kaynak gerçekten, şimdi ikna oldum :KK51:

Böyle bir şey yok. İmkansız. Bilimsel kanıt dediğiniz şeyler de uydurmasyon bence.

Tıbben böyle bir şey mümkün değil.

Kaynakça paylaştığınız mesajı da şimdi gördüm.

Bu mudur yani? Hürriyet haber?

Çok sağlam bir bilimsel kaynak gerçekten, şimdi ikna oldum :KK51:
Hayir ben bu konuyu bayadir arastiriyorum. Bu konuyla iligil bi cok insanin yorumunu kadinlar kulubundeki konulari uzmanlarin soylediklerini hepsini okudum arastirdim. Sizin sadece konunun ne oldugunu anlamaniz icin o baglantiyi attim size. Yani anlatmak istedigim seyi anlayabilmeniz icin. Yumurtlama gunune gore cinsiyet neye gore belirleniyo neden boyle bisey var bunu anlamaniz icin. Konuyla ilgili ilk basligi alip attim.

İkinci çocuğu mu istiyorsunuz... İlk kiz sonraki erkek olsun yada tersi. .. .. ..
Oglumda var kizimda ben sadece bununla ilgili bi cok insanin yorumu var. Dogru oldugunu soyleyen. Ozellikle bu uygulamada. Genelde oncesi oldugunda kiz gununde oldugunda erkek oldugunu soyluyolar. Ama ikisi de olunca ne oluyo onu merak ettim.

Oglumda var kizimda ben sadece bununla ilgili bi cok insanin yorumu var. Dogru oldugunu soyleyen. Ozellikle bu uygulamada. Genelde oncesi oldugunda kiz gununde oldugunda erkek oldugunu soyluyolar. Ama ikisi de olunca ne oluyo onu merak ettim.
Bilim kesin bi sey demiyor muallak bi durum.... erkek ve kız evladin varmis . Gunlerini biliyorsan belki çıkarım yaparsınız.. ..

Bilim kesin bi sey demiyor muallak bi durum.... erkek ve kız evladin varmis . Gunlerini biliyorsan belki çıkarım yaparsınız.. ..
Tabiki zaten kesin olarak sadece Allah bilir. Ama ben bu teoriye gore benim durumumda ne oluyo onu merak ettim sadece. Onceki cocuklarimi hic hatirlamiyorum gercekten ayni sekilde olan kisiler yorumda tahminde bulunur diye yazdim

Hayir ben bu konuyu bayadir arastiriyorum. Bu konuyla iligil bi cok insanin yorumunu kadinlar kulubundeki konulari uzmanlarin soylediklerini hepsini okudum arastirdim. Sizin sadece konunun ne oldugunu anlamaniz icin o baglantiyi attim size. Yani anlatmak istedigim seyi anlayabilmeniz icin. Yumurtlama gunune gore cinsiyet neye gore belirleniyo neden boyle bisey var bunu anlamaniz icin. Konuyla ilgili ilk basligi alip attim.
yok,imkansız.

Ya gercekten mi bilmiyodum. Seninde hala anlamaman cok komik
Bilmedigin sey uzerinde hala israrla yorum yapcagina arastirsan daha iyi olur bence. Cunku ayni seyi sana defalarca anlatmaktan ben yoruldum. X spermi yani kiz plmasini sqglayan sperm , y spermi yani erkek sperminden daha uzun sure yasiyo ve bu teroide zaten ona dayananarak cikiyo. Buda tum olayi degistiriyo. Bu sefer anlamis olcagini umuyorum. Artik.
Bu kadar çok şey biliyorsan kendin tahmin de edersin cinsiyeti!

X