Yumurtlama gunu, oncesi ve sonrasi hergun iliski ile cinsiyet ne olur

Yumurtlama gunu, oncesi ve sonrasi hergun iliski ile cinsiyet ne olur

• Ankete Katılan
    6
  • Anket Kapalı .
Yumurtlama gunu adetin ya 15. Gunu aksam saatleri yada 16. Gunu
13. Gunu gece saat 12 gibi
14. Gunu aksam 6 gibi
15.gunu aksam 8 gibi
16. Gunu iliski oldu
Sizce cinsiyet ne olur?
%50 kız %50 erkek tabii ki öyle günleri falan mı varmış iki gün art arda sevişenin çocuğu kız, atlayarak yapanın erkek mi 😁😂 Bana bir acayip geldi

Madem bilimsel birşey o halde bunun tahmini olmaz. Siz söyleyin bizde öğrenelim bence
Bu durumda biliyo olsaydim tahminleri sormazdim dimi ?
Yumurtlama gununden onceki gunlerde x spermlerinin daha uzun sure yasamasi sonucu genellikle kiz bebek oldugu ; yumurtlama gununden 12 saat kadar once ve tam yumurtlama gunu iliskiye girildiginde ise erkek bebek oldugu soyleniyo uzmanlar tarafindan. Bende bu iki durumda soz konusu oldugu icin bu durumu bilenler icin soruyorum

Bu durumda biliyo olsaydim tahminleri sormazdim dimi ?
Yumurtlama gununden onceki gunlerde x spermlerinin daha uzun sure yasamasi sonucu genellikle kiz bebek oldugu ; yumurtlama gununden 12 saat kadar once ve tam yumurtlama gunu iliskiye girildiginde ise erkek bebek oldugu soyleniyo uzmanlar tarafindan. Bende bu iki durumda soz konusu oldugu icin bu durumu bilenler icin soruyorum
E biliyormuşsun işte.Bunun sencesi bencesi olmaz ki madem çok güvenilir ve bilimsel buluyorsun millet neyini tahmin etsin 😂

E biliyormuşsun işte.Bunun sencesi bencesi olmaz ki madem çok güvenilir ve bilimsel buluyorsun millet neyini tahmin etsin 😂
Hala anlamamakta israr ediyosun. Sana diyorum ki benim durumumda her iki durumda soz konusu. Bu yuzden bu teoriyi bilen kisilerden tahmin yapmasini istiyorum. Ayrica yapilan deneyler ve anketler yuksek oranda bu tezi dogrulamakta. Tabiki hic birsey %100 degildir bu tarz durumlarda.

X