Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

Yumurta takibine adetin 3.günü başladık bugün 11.gününde bidaha gittim, bu ay gitmeme gerek kalmadı yumurtlarım büyümememiş,eğer olsaydı heralde 2-3 gün sonra bidaha çağırırdı. yooo çok maliyetli değil bir aylık yumurta takibi 100 ytl.ben özele gidiyorum,anlaşması yok.

sağol canım bilgilendirdiğin için hayır henüz gitmedim ama gideceğim bende de yumurtlama problemi var

uklacıım ne zaman yumurtlayacağını nerden ve nasıl anlıyorsun?

benim adet siklusum 31-35 arası değişiyor. 17. günümden sonra kasıklarımda şiddetli ağrı ve acayip yapışkan bir akıntım oluyor. ve resmen yumurtalıklarımlarım atıyor gibi hissediyorum. yaklaşık bu 1 hafta sürüyoe sonrasında geçiyor. bu ağrı nedeni ile dr a gittiğimde yumurtlama günlerin ondan oluyordur demişti. :lepi:

canım bence onu dr a danış takibini o yapıyor çünkü bazen 1 gün bile önemli oluyor tam ogün belki başka bişey önerebilir drun.

İSİM.......................TARİH:................. ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 5 şubat 2009)

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25...................... ....2 / klomenli
Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Sweetbaby17 ......... 15 Şubat .....................23 ........................?
Sweetbaby ............21 Şubat ....................25 ....................... 1
Ceylan ....................22 Şubat ................... 26 ........................1
Ukla ..................... 24 Şubat .....................30........................... 1 / ilaçlı
Reyyan86 ...............24 Şubat .....................23 ........................2 / klomen+menogon
Nesli ......................24 Şubat .................... 27 ........................ kararsız
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?................... ........1 / klomen
Yüzdeyüzakrep........?????........................ .24............................1/ srophen
Bebişim52...............21 Şubat...................... .....24 ............................1/ klomen

BEKLEMEDE OLANLAR

Blue Eye.................04 Şubat ................... 26 ........................ 3

canım bence onu dr a danış takibini o yapıyor çünkü bazen 1 gün bile önemli oluyor tam ogün belki başka bişey önerebilir drun.

uklacım sen de de mi yumurtlama problemi var. ben de dün takibimin 11. gününd yumurtamın gelişmediğini gördü ve bidaha ki ay klomene başlıcaz. yumurtan oluşmamaış diyince acayip moralim bozuldu. sen faydasını gördünmü ilacın yumurtaların geliştimi.

bendede yumurtlama yok 2 yıldır biliyorum olmadığını daha öncesini bilmiyorum polikistik over var bedede dün banada dr baktı yumurta gelişmemiş dedi bende yarın tekrar gidicem yalnız yumurta takibini alttan yapıyolar dr sanırım benim dr kasıklarımdan ultrasonla baktı 5 sn sürdü anlamadım yani bu kaadar kısamı sürüyo inş gelişmiştir dünden yarına çünkü dün akşam kasıklarımda çok ağrı oldu bide genelde sol tarafımda oldu ağrı

bu arada adetimin 12. günüydü dün

kızlar benim adım listeden silinmiş niye sildiniz beni:çok üzgünüm:
yaş 32 tarih 25 şubat klomen.

bugün 12.gündü doktora gittim soldaki yumurta 2 cm olmuş çatlaması yakın dedi iğne vermedi.sağda da yumurta varmış o biraz daha küçükmüş.her zaman böyle çift yumurtamız mı oluyor acaba yoksa klomen mi yaptı.çarşamba tekrar çağırdı çatlayıp çatlamadığına bakacakmış.

haklısın canım en dogrusu eniysi günler yaklastıgında doktorumu arayıp danısmak nolur nolmaz demi saol tatlım

bide benim tarih bölümüme sori işaret i koymussunuz o ne tarihi ki adet oldugum tarihi yazdım 4 subat diye o değilse nedir ona göre cevap verim arkadaşlar

İSİM.......................TARİH:................. ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 5 şubat 2009)

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25...................... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?................... ........1 / klomen
Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Sweetbaby17 ......... 15 Şubat .....................23 ........................?
Sweetbaby ............21 Şubat ....................25 ....................... 1
Bebişim52...............21 Şubat.....................24 ............................1/ klomen
Ceylan ....................22 Şubat ................... 26 ........................1
Ukla ..................... 24 Şubat .....................30........................... 1 / ilaçlı
Reyyan86 ...............24 Şubat .....................23 ........................2 / klomen+menogon
Nesli ......................24 Şubat .................... 27 ........................ kararsız
Gizemx...................25 Şubat......................32..........................klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3

BEKLEMEDE OLANLAR

Blue Eye.................04 Şubat ................... 26 ........................ 3
Yüzdeyüzakrep........4 Şubat........................ .24............................1/ srophen

Durumunuzu bildirin kızlar adet olmamış ve inşallah hamilesinizdir.

kusura bakma canım bi karışıklık oldu galiba.Bu arada senin sorunundamı yumurtanın gelişmemesi ben de ilk defa yumurta takibi yaptırdım ve yumurtam yoktu küçük 3-4 folikül varmış.çok moralim bozuldu klomene başlıcaz seninkiler gelişti değil mi.. acayip korkuyorum hiç yumurtam olmazsa diye.

sweet canım olmadım demeyi çok isterdim ama ben bu sabah korkunç bir ağrıyla uyandım kırmızılar teşrif ettiler ne yazık ki!!!daha da kötüsü ben buscopan kullanarak atlatıyorum ağrıyı ama evde kalmadığı için sabah buzdolabını açtım ve mazejik buldum ve içtim ilk defa aldım bu ilacı ve acillik oldum baş dönmesi mide bulantısı istifra ve soğuk soğuk terleme adet ağrısı ile birleşince acile kaldırdı eşim doktor müşade altına aldılar anca geldim eve kısacası hamiş değilim çok üzgünüm:roflol:ama pes etmeyeceğim hayırlısı artık bakalım adetin son günü gel dedi doktorum yeni adet tarihimi yazarım tekrar...:CüvCüv:

Canım sakın ha üzme kendini.Sende billiyorsun bizi stres bitirir.Hem daha tedavinin başındayız.Benimde ilk yumurta sayımımda hiç oluşmamıştı.Yani aynı durumdayız.Bu ay hamile kalamazsam, ilk defa klomen kullanacağım.Güzel düşünelim ki herşey güzel olsun.İçini rahat tut, hatta zor biliyorum ama hiç düşünmemeye çalış.Bu arada listede adımı göremedim.Bi yanlışlık oldu herhalde.Bilgilerimi tekrar yazıyorum.Adetim düzensiz ama büyük ihtimal en geç 22 şubatta gelir.yaş 24,klomen kullanıcam.

Valla iyiyiş senin yumurtalar.Ben her ay internetten uğraşıyorum oda ne kadar doğrudur bilmiyorum tabii.

merhaba hanımlar.
baslıgı gorunce yazmak ıstedım.
bende sızın gıbı klomen benzerı ılacı olan gonaphene kullandım.
4 ay kullandım ve 4.ayda hamıle kaldım cok sukur ALLAH ıma.:Saruboceq:

doktorum catlatma ıgnesı vurunduktan sonrakı gun ılıskıye gırmemızı onerırdı hep.
bızde 4.ayda bır degısıklık yaptık ve ıgne oldugum gun calısma yaptık.kaydirigubbakcemile3
ıgne oldugunuz gunude degerlendırın lutfen ıhmal etmeyın belkı yumurtanız erken catlıyordur.
hepınızın bıran once hamıle kalması dılegıyle.:1hug:

rosem çok teşekkürler canım hepimize moral oldun inan önümüzdeki ay benimde 4.ay kullanışım olcak klomeni umarım olur...bende kendi kendime soruyordum genellikle kullanır kullanmaz hamile kalan var bu ilaçta 6 ay kullanılıyormuş acaba ilk iki aydan sonra işe yarayıphamile kalan oluyor mu diyordum,çok güzel ya tavsiyene uyacağım...

canım sıze moral olmama cok sevındım.bundan yaklasık 4,5 ay once bende aynıydım canım.
moralınızı hıc bozmayın lutfen.bu yumurta takıbınde hemen hamıle kalanda var bıraz bekleyıp kalanda.
calısmaları tam gaz devam edın hemen pes etmeyın 18-20.gune kadar calısın bence.kaydirigubbakcemile3
ınsallah en kısa zamanda herkes hamıle kalır.
ALLAH ım kımsenın kucagını bos bırakmasın.:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…