Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

sweet baby canım ya listeye eklemeler yapmışsın bende klomen kullanıyorum gonaphene le birlikte yaz bunları da....

merhaba
bendede zaman zaman kist oluşuyor
bişey öğrenmek istiyorum yumurta takibi nasıl yapılıyor?

tavsiyen için saol canım insallah bebek gelsinde hayırlısıylasengözlerimebaksanab

ya güzellerim ya gecen ay 4 dünde oldum bu ay 2 3 gibi olurum diyodum ayın 4 düne geldim tık yok heycanla adeti bekliyorum ya olmuycam galıba of ya ya bide adet olucakken akıntım olmazdı şimdi birsürü akıntım var hayırdır insallah gecen ay bosu bosuna klomen kullanmıstım ilk defa acaba onu geciktirdiki anlamadım ya off kafam karısık yaa

adet olimmmmmmmmm artık listeye girmek istiyorummmmmmmklava:

nese_206 cnm faruk dinçsahin ssk doktoru; neden ssk doktoru değil dedin çekirge hastanesinin doktoru yengem 1 ay önce onda doğum yaptı acaba ayrıldımı ssk dan????????

evet canım ssk doktoru ama işleri yokuşa sürüyor jimer para kazansın diye mesela çatlatma iğnesini ssk dan yazamazmısınız dedim bana rapor çıkarmak lazım uzun iş bir kaç ay alda olmazsa yazarız dedi bir iğne 85 ytl hemen rapor çıkarsa hiç para ödemicem rapor olduğu için bunun gibi işte canım yada bana öyle yapıyordur bilmem

kızlar bu iğne sağlık karnesine yazılmıyomu yani direkt sağlık kuruluşsuzmu para ödüyorsunuz anlamadım

canım yaşım 30, ilacım femara idi 13 aydır deniyoruz bu ay ilk kez ilaçla yumurta takibi yaptırıyorum:teytey:

canım bizler için psikoloji çok önemli sakın ağlayıp canını sıkma, gözlerine yazık, elbet bizimde en kısa sürede bebişlerimiz olacakhihoyyyt

yumurtam iyiydi kaliteli dedi doktor bir tane oluşmuştu kan testi yaptırmak istemiyorum ama içim içimi yiyor...bugün gelmeliydi ama...

Hadi hayırlısı canım.İnşaallah bugün yarın hamilelik haberini verirsin bize.Bakalım bizim topiğin ilk hamilesi kim olacak?

merhaba
bendede zaman zaman kist oluşuyor
bişey öğrenmek istiyorum yumurta takibi nasıl yapılıyor?

canım eğer yumurtlama problemi yaşıyorsan ulturasonla dr öncelikle bakıyor yani bende öyle idi adetimin 2. günü dr a gittim sonrasında 5 günlük hap verdi hergün 2 şer adet yemek sonrası aldım yarında dr gideceğim yumurta durumuma göre milimine çatlamışmı ne zaman çatlayacak ve ona görede ilişki günü verecek, bende merak ediyorum ve yarını dört gözle bekliyorum ama sanırım henüz yumurtlama zamanım değil ben geç yumurtluyorum, yumurtlarken anlıyorum çünkü, en az 1 haftam var.....
sen dr a gittinmi ?

uklacıım ne zaman yumurtlayacağını nerden ve nasıl anlıyorsun?

Uklacım yumurtlama zamanını bırak eğer o hapları vaktinde ve doktorun dediği gibi kullandıysan yumurtan atılmış demektir. Hem de en az bir tane..:)

İSİM.......................TARİH:................. ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 4 şubat 2009)Blue Eye.................04 Şubat ................... 26 ........................ 3
A.akıllı:...................06 Şubat.....................25...................... ....2 / klomenli
Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Sweetbaby17 ......... 15 Şubat .....................23 ........................?
Sweetbaby ............21 Şubat ....................25 ....................... 1
Ceylan ....................22 Şubat ................... 26 ........................1
Ukla ..................... 24 Şubat .....................30...........................1 / ilaçlı
Reyyan86 ...............24 Şubat .....................23 ........................2 / klomen+menogon
Nesli ......................24 Şubat .................... 27 ........................ kararsız
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?...........................1 / klomen

kızlar çok moralim bozuk.bugün yumurta takibinde 2. günümdü.adetin 3.günü gittiğimde 3-4 folikül yani yumurta adayı vardı ama bugün yani adetin 11. günü gittiğimizde bu sefer sağ tarafta 3-4 folikül gördü ama gelişen hiçbir yumurtam yokmuş birdaha ki ay klomene başlıcakmışım. bu ilaç yumurtamı geliştirirmi, çok korkuyorum ya olmaza diye ve bu ilaç gerçekten işe yarıyormu. böyle bir sorun yaşayanınız varmı. bu ay yumurtam bile yok yani listede olmamın da anlamı yok dimi.

kızlar adet oldum ben benide listeye alın
ayırn 4 dünde oldum ayın 8 inde srophen diye hapa başlıyorum yumurta takibi için ve ayın 13 ünde kontrola gtcem adana tüp bebek merkezine yaşım 24 arkadaslar

bu arada bişi danısmak istiyorum ayın 13ü cuma gününe geliyo 14 ü gitsem cumartesi hem izin alma felan derdi olmaz cünki daha asılama felan için izin alcak eşim kızlar birgünden bişey cıkarmı nedersiniz cuma yerine cumartesi gitsem nolur bana cevap verinn lütfen

Kızlar size birşey sorabilirmiyim yumurta takibi için ne sıklıkla gidiyorsunuz ve çok maliyetli oluyormu birde ilk gittiğinizde doktor neye göre bir karar veriyor benim adetlerim düzenli dr.gitmedim ovulasyon testiyle takip ediyorum

kızlar ben 24 yaşındayım 19 aylık evliyim klomene ayın 26 sında başladım bugün dr gittim yumurtam fazla büyümemiş listeye ekleyin benide klomeni ilk denemem bu arada

İSİM.......................TARİH:................. ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 5 şubat 2009)

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25...................... ....2 / klomenli
Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Sweetbaby17 ......... 15 Şubat .....................23 ........................?
Sweetbaby ............21 Şubat ....................25 ....................... 1
Ceylan ....................22 Şubat ................... 26 ........................1
Ukla ..................... 24 Şubat .....................30........................... 1 / ilaçlı
Reyyan86 ...............24 Şubat .....................23 ........................2 / klomen+menogon
Nesli ......................24 Şubat .................... 27 ........................ kararsız
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?................... ........1 / klomen
Yüzdeyüzakrep........?????.........................24............................1/ srophen
Bebişim52...............????...........................24 ............................1/ klomen

BEKLEMEDE OLANLAR

Blue Eye.................04 Şubat ................... 26 ........................ 3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…