Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

kızlar benide ekleyin listeye bakalım inşallah uğurlu gelir bu liste bu 7.ayım bebek istemekte bikaç gün sonra 26 yaşımda oluyorum o yüzden 26 yazın. adet tarihim 28 şubatt klomendede ikinci ayım.
geçen ay yumoş gelişmesine rağmen bebişi yakalayamadık umarım bu ay yakalarız

arkadaşlar çarşamba günü dr gittiğimde yumoşun gelişmemiş demişti bu gün adetin 14. günüydü tekrar gittim ve heralde biraz daha gelişmiş ve bundan sonra ilişkiye gir dedi adetin geçerse 3 gün gel dedi adet olursanda 3. günü gel dedi ne alttan muayene etti nede santim olarak baktı yani meraklı değilim dr oramı buramı açmaya ama neden muayene etmedi alttan ya bu ilk klomenindi inş tutarda olur kızlar bide ilişkiye girdikten sonra sabaha kadar yatıp sabahmı abdest alıyosunuz

benide yanınıza ve listenize alırmısınız bu ay beklemedeyim klomen gonaphane ve son olarakta bu ay gonal-f iğne ve çatlatma iğnesi kullandım yumurtalar oluşmuş ama 1 tanesi olgunaşmıs yeterli derecede dedi doktor 24 subatta adet tarihim bakalım bu ay ne olacak23 yaşım 5 senelik ewliyim 3 senedir hamile kalamıyorum.kıslar yardım edin lütfen benide listenize ekleyin ve lütfen dua edin uyuyamaz oldum düşünmekten ALLAH hepimize sağlıklı ve hayırlı bebişler nasip etsin inşallah:ecrin_bebek:bebişimmm seniii bekliyoruz gel artık(ALLAH'ın izniyle)

sweetbaby canım sen ilaç kullanıyor musun?nasıl bi tedavi programı uyguluyor doktorun neler dedi???

canım ben daha hiç ilaç kullanmadım.bu ay ilk defa yumurta takibi yaptırdım ve yumurtamın oluşmadığı ortaya çıktı,ilaç tedavisi gerekli dedi ve bidaha ki ay adetin 3.günü tekrar gidicez ve ilaç takviyesine başlıcaz. 3-4 folikül var ama yumurtam oluşamamış,doktorum belki bidahaki ay belki 2 ay sonra kendiliğinden oluşuyodur ama biz işimizi şansa bırakmıcaz dedi. buarada ben geçen mayısta hamile kaldım kimyasal gebelikmiş,düşük oldu yumurtlam problemim varmış nasıl oldu anlamadım,demekki bi dengesizlik sözkonusu.işte umarım ilaçla çözümlicez.

İSİM.......................TARİH:................. ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 5 şubat 2009)

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25...................... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?................... ........1 / klomen
Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Sweetbaby17 ......... 15 Şubat .....................23 ........................?
Sweetbaby ............21 Şubat ....................25 ....................... 1
Bebişim52...............21 Şubat.....................24 ............................1/ klomen
Ceylan ....................22 Şubat ................... 26 ........................1
Nazey......................22 Şubat.....................24...................... ...1/ klomen
Ukla ..................... 24 Şubat .....................30........................... 1 / ilaçlı
Reyyan86 ...............24 Şubat .....................23 ........................2 / klomen+menogon
Nesli ......................24 Şubat .................... 27 ........................ kararsız
Gizemx...................25 Şubat......................32..................... .....klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ceylan83.................28 Şubat.....................26...........................2/ klomen
Blue Eye.................??????? ................... 26 ........................ 4

BEKLEMEDE OLANLAR

Yüzdeyüzakrep........4 Şubat........................ .24............................1/ srophen

eklediğin için teşekkürler canım bende ptesi doktora gidiyorum bakalım benim yumoşlar ne alemde çıkacaklar

seninde klomen serüvenin başlayacak anladığım kadarıyla...ümitsizlik yok tam gaz devam:))hayırlısı olsun canım benide adetimin bittiği gün çağırdı doktor devam edeceğiz bakalım...

İSİM.......................TARİH:................. ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 5 şubat 2009)

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25...................... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?................... ........1 / klomen
Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Sweetbaby17 ......... 15 Şubat .....................23 ........................?
Sweetbaby ............21 Şubat ....................25 ....................... 1
Bebişim52...............21 Şubat.....................24 ............................1/ klomen
Ceylan ....................22 Şubat ................... 26 ........................1
Nazey......................22 Şubat.....................24...................... ...1/ klomen
Ukla ..................... 24 Şubat .....................30........................... 1 / ilaçlı
Reyyan86 ...............24 Şubat .....................23 ........................2 / klomen+menogon
Nesli ......................24 Şubat .................... 27 ........................ kararsız
Gul_tamer...............24 şubat.......................23..........................klomen/ganophane
Gizemx...................25 Şubat......................32..................... .....klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ceylan83.................28 Şubat.....................26...................... .....2/ klomen
Blue Eye.................??????? ................... 26 ........................ 4

BEKLEMEDE OLANLAR

Yüzdeyüzakrep........4 Şubat........................ .24............................1/ srophen

canım genelde alttan muayene ediyolar,daha net görülüyo diye sanırım. benim doktorum hiç sormadı zaten direk alttan baktı.buarada ben genelde sabaha kadar yatıyorum.inşallan en yakın zamanda dileklerimize kavuşuruz.

hoşgeldin canım. senin sorunun ne. ama yaşın daha çok genç.inşallah kullandığın ilaçların faydasını görür ve bebişine kavuşursun inşallah hepimizde. burda hep benzer sorunları yaşayan kişileriz,birbirimize destek olup,düşünmemeye çalışıcaz

seninde klomen serüvenin başlayacak anladığım kadarıyla...ümitsizlik yok tam gaz devam:))hayırlısı olsun canım benide adetimin bittiği gün çağırdı doktor devam edeceğiz bakalım...

evet başlıcak canım.umrım yine haylkırıklığı yaşamam.umarım ilaçların faydasını görürüm ve bebişim olur. tabiki hepimizin.

teşekkür ederim cnm bide bişey sorcam bende akıntı var ama rengi süt gibi ve uzuyo sümük gibi yani tuvalete gittiğimde görüyorum ama günlük pedimde sarımsı ve kasık ağrım arada acayip vuruyo bu yumoşun büyüdüğü anlamındamı acaba en son hangi güne kadar yumurtlanırki bu gün 14. günü tamda soramadım dr yani kaç güne kadar ilişki acaba

canım ben h.içi çalıştığım için, ilişki sonrasında en az 1,5 saat ayaklar yukarda yatıyorum. ama hafta sonları özellikle gece birlikte olduysam ertesi sabah abdest alıyorum. hem böylesi daha ii oluyor

kızlar kimseler yok galiba,
bu gün dr tekrar gittim en so perşembe gitmiştim 3 yumişim vardı, bugün tekrar baktı dr. 2si 15mm de kalmış sonuncusu 18mm olmuş. dr çatlatma iğnesi verdi yarın sabah kendiim yapacağım göbekten. sabah 10 da yaparsan ertesi akşam 10 da ve sonraki akşam ilişki olsun dedi ama ben bi kaç arkadaşdan duyuyorum çatlatma iğnesi vurdurduğunuz akşam da ilişkiye girin diyorlar drum ertesi gün dedi ama ben garanti olsun diye iğneyi vurdurdğum akşamda yapsammı acaba? bileniniz varsa bana bi cevap verin kızlar ya???? ayrıca 24 şubatta adet olmazsam gel kan tahlili yapalım hemen dedi. adetolursam sanırım aşılama yaptıracağız.

canım çok bi bilgim yok tavsiyede bulunacak kadar am akıntı ve kasıkta ağrı yumurtlama belirtisi diye biliyorum. niye çekiniyosunki doktoruna soru sormaktan.aklına takılanları sormalısın.yumurtlama günü ,kaç günde bir adet gördüğüne ve kişinin bünyesine göre değişiyo. ama normalde 28 günde adet görenlerin 14. gün olur diye hesaplanıyo.

canım sonuçta ideal büyüklüğe ulaşmış br yumurtan var sen onu değerlendireceksin.ben de bikaç arkadaştan öyle duynuştum sanırım bu topikte kendi durumunu ve sonunda hamiş kalışını anlatıp destek olan rosemdi. o öyle söylemişti.çatlatma iğnesi olduğunuz akşam da yapın diye.keşke doktoruna sorsaydın bi sakıncası olurmu diye.istersen rosemi bulabilirsen ona sor..ya da bi topik aç,bilgisi olanlar cevp verir sanırım.

ya kızlar çatlatma iğnesinden sonraki gün ilişki dedi dr
daha sonrada 2 gün arayla dedi
ya nebiliym hepinizE üstüste demişler KAFAM KARIŞTI

kızlar iğne olduğum akşamda birlikte oluyorum ben bide benimki geçen ay iğneden 3 gün sonra falan çatlamış doktor garantiye almak için 5 gün üstüste olacak dedi ısrarla yine de siz bilirsinizzz ben doktorumun dediğini yapıcam

ay bu günler herkez için önemli acaba hangimiz kalcaz önce bakalım bende birazdan başlarım çalışmalara allahım hayırlısını ver yarabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…