Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

canım malesef ben de pek tecrübeli değilim. bu ay yeni başladık yumurta takibine. adetin 3.günü başladık. o gün solda 3-4 adet folikül gözüküyo dedi sanırım folikül yumurta adayları. ama 2. randevum çarşamba günü bakıcaz durum ne, ama benimde soracağım sorular var mesela her ay her kadında bir yumurtamı ouşur gibi. ama sen 35 günde falan adet görüyosan belki geç oluşuyodur. ben 27-28 günde adet görüyorum. sen telaş yapma, strese girmeki herşey yolunda gitsin.:1rolleyes:

O zaman ikimizde aynı durumda sayılırız.Umarım çarşamba günü güzel haberler verirsin.hihoyyyt Ben hiç stres yapmıyorum.Sadece ilk gün üzüldüm sonra eşimin de desteğiyle topladım kendimi.Şimdi hiç anlam veremediğim garip bir rahatlık var içimde.Allaha teslimim yani.

swetbaby canım drumuz hazirana kadar bekleyelim eger normal yolla bi hamişlik olmazsa tüm gerekli tetkikleri yaparız 8 ayda tüp bebeğide 8 ayda koyarız demiş tabiki allahtan bi mani çıkmazsa 8 ayda tüp bebiş yaptıcaz...inşallah tüm bunlara gerek kalmaz ve hamiş kalırım...3senemin içindeyim zaman ilerledikçe direncim azalıyo...

merhabalar nasıl gidiyor topic bakıyorumda çoğalıyoruz inşallah uğur getirir..

herkese merhaba bende ocakta klomen ve çatlatma iğnesi vuruldum ama bu sefer olmadı adet tarihim 8 ocak klomen ve yumurta takibi 1. yaş 31 swettbaby bursadansın bende öyle doktora kime gidiyorsun tavsiye edebilirmisin ben değiştirmeyi düşünüyorumda

O zaman ikimizde aynı durumda sayılırız.Umarım çarşamba günü güzel haberler verirsin.hihoyyyt Ben hiç stres yapmıyorum.Sadece ilk gün üzüldüm sonra eşimin de desteğiyle topladım kendimi.Şimdi hiç anlam veremediğim garip bir rahatlık var içimde.Allaha teslimim yani.

inşallah canım. güzel dileklerin için teşekkürler.ben de şimdi iyiyim.kocişime keçiboynuzu aldım onu kaynatıcam,muz,arı sütü takviyelerim tüm hızıyla devam ediyooo

swetbaby canım drumuz hazirana kadar bekleyelim eger normal yolla bi hamişlik olmazsa tüm gerekli tetkikleri yaparız 8 ayda tüp bebeğide 8 ayda koyarız demiş tabiki allahtan bi mani çıkmazsa 8 ayda tüp bebiş yaptıcaz...inşallah tüm bunlara gerek kalmaz ve hamiş kalırım...3senemin içindeyim zaman ilerledikçe direncim azalıyo...

tabiki şansı denemek de fayda var canım. bu bebişler okdar inatçı ki bi türlü gelmiyolar. hele bi gelsinler öyle ya da böyle popişine bi tokat.kaydirigubbakcemile3

merhabalar nasıl gidiyor topic bakıyorumda çoğalıyoruz inşallah uğur getirir..

evet canım bu sıralar biraz yavaş ilerliyoruz çünkü sanırım hepimiz takiplerin daha ilk günlerindeyiz. gün geçtikçe yumurtalarımızın büyüklüklerini sonçlarını konuşuca. ve benim misafirlerim var pek akmaya fırsatım olmuyo,ama okul açılınca her akşam ilgilenicem.

herkese merhaba bende ocakta klomen ve çatlatma iğnesi vuruldum ama bu sefer olmadı adet tarihim 8 ocak klomen ve yumurta takibi 1. yaş 31 swettbaby bursadansın bende öyle doktora kime gidiyorsun tavsiye edebilirmisin ben değiştirmeyi düşünüyorumda

canım bir sonraki olman gereken adet tarihii yazmalısın.sen bursalısın demek.sen özel muayehaneyemi gidiyosun. yoksa tüp bebek merkezimi. nezamandır istiyosun da olmuyo,herhengi bi sorun varmı eşinde ya da sende.

İSİM.......................TARİH:................. ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 3 şubat 2009)
Blue Eye.................04 Şubat ................... 26 ........................ 3
A.akıllı:...................06 Şubat.....................25...................... ....2 / klomenli
Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Sweetbaby17 ......... 15 Şubat .....................23 ........................?
Sweetbaby ............21 Şubat ....................25 ....................... 1
Ceylan ....................22 Şubat ................... 26 ........................1
Ukla ..................... 24 Şubat .....................?...........................?
Reyyan86 ...............24 Şubat .....................23 ........................2 / klomen+menogon
Nesli ......................24 Şubat .................... 27 ........................ kararsız
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Nazey.....................?????? .......................24......................... 1 / klomen
Gizemx...................25 Şubat.....................32...................... ....1 / klomen
Neşe206..................???????.....................31...........................2 / klomen.

adet tarihleri belli olmayan arkadaşlar lütfen adet tarihlerinizi yazın.

blueye heyecan yok inşallah yarın adet tarihin.umarım yumurta takibin işe yaramıştır. yumurtan nasıldı iyi gelişmiydi.

sen kime gidiyosunnnn??????????

kızlar bugün kontrole gittim 7-8 tane yumurtam oluşmuş
dr çok güzel dedi
çok mutlu oldum yarın 4 te pregnly kullancam
perşembe cumartesi salı ilşki
cuma da duphasona başlıyorm
allahım hayırlı et rabbim inşallah bu ay gelir meleklerimiz

kızlar bugün kontrole gittim 7-8 tane yumurtam oluşmuş
dr çok güzel dedi
çok mutlu oldum yarın 4 te pregnly kullancam
perşembe cumartesi salı ilşki
cuma da duphasona başlıyorm
allahım hayırlı et rabbim inşallah bu ay gelir meleklerimiz

ne güzl canım sen ilçmı kullndın.yumurta sayısı çoğalınca hamile kalma şansı da yükseliyo dimi. ben hiç ilaç kullanmadım sanırım tek yumurtam oluşmuştur dimi.?

sen kime gidiyosunnnn??????????

günaydın kızlar canım ben dr faruk dinçşahine gidiyordum şimdi jimerde ama sgk doktorku değil muayene 100 ytl veriyoz birde ilaçlarıda özel yazıyo bize sskdan yazmıyo 1 ay klomen çatlatma iğnesi ve tahlil 225 ytl mal oluyo bize o yüzden ssk veya zübeyde doktorunun muayananesine gidip sadece muayene parası verereken azından ilaçlarımı sskdan almak için ssk veya zübeyda doktoru arıyorum ama doktor çok önemli iyice araştırdıkltan sonra değiştirecem. sorunuma gelince ben aralık 2007 de 6 aylık erken doğum yaptım sonra 7 aydır denememize rahmen tekrar hamile kalamadım onun için yumrta takibine başladı tabiki iyiki başlamış çünkü yumrtam büyümesine rahmen çatlamıyormuş o yüzdende çatlatma iğnesi oldum ilk aydı tutmadı bu ayda tekrar aynı şekilde tedavi olucam eğer 4 seferdede tutmazsa herhalde aşılama yapacak bu kadar tanıdığın ssk veya zübeyda dotorun varsa söylermisin görüşürüz herkese hamişli günler dilerimkaydirigubbakcemile3

nese_206 cnm faruk dinçsahin ssk doktoru; neden ssk doktoru değil dedin çekirge hastanesinin doktoru yengem 1 ay önce onda doğum yaptı acaba ayrıldımı ssk dan????????

yumurtam iyiydi kaliteli dedi doktor bir tane oluşmuştu kan testi yaptırmak istemiyorum ama içim içimi yiyor...bugün gelmeliydi ama...

X