Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

canım, üzüntünü paylaşıyorum seninle ama üzülme demekten başkada çare yok. Allah sağlık sıhhat versin öncelikle sağlıklı olamazsak bebiş de yapamayız, ben bazen düşünüyorumda bu bizler için bir sınav, elde etmesi çok güç ama değerini çok iyi anlayacağımız bir sınav... Rabbim bize bunca sıkıntı,üzüntü ve göz yaşından sonra eminimki sağlık ve hayırlı evlatlar verecek, bizlerde bebişlerimizi herkeslerden çok sevip, çok iyi bakacağız, ne anneler ne babalar var tv lerde görüyoruz, bu kadar zorlukla gelen misss kokulu meleklerimiz bizlere Allahımın hediyeleri olacak...

canım benim seni anlıyorum.her ay hüsrana uğramak gerçkten çok zor.ama umut etmedende yaşanmıyor işte.her ay tekrar umudumuz yeşeriyor.umarım yeşeripte tekrar solmaz umutların ,umutlarımız.en kısa vakitte kucağına alırsın inşallah bebişini
. :teselli:

ne zor değil mi beklemek sanırım kanamam bitti ama adet olacakmışım gibi ağrım var

canım teşekkür ederim ilk önce valla yumurtlamama bakmadı dr zaten yeni başladım bu dr a ama şimdilik çok memnunum benim yumurtlamam da problem yok 28 günde adet oluyorum ve 14.gün yumurtam çatlıyor biliyorum eşimde de problem yok çok şükür klomenle yumurtanın sayısını ve kalitesi artırarak şansımızı artırabileceğimizi söyledi dr benim de bugun 3.gün prş ilacım bitiyor beni 10-12-14.günlerde çağırdı dr inş. eneklerimiz boşa çıkmaz cnm seni ne zaman çağırdı adetinin kaçıncı günü gidiceksin dr a bu aradsa sen benden bir gün öndesin galiba beraber beklicez artık adet gününü:teselli:

Merhabalar kızlar..Bu ay ikinci yumurtalık takibime başlanı klomenle beraber hakkımızda hayırlı olsun yeni tarihim 22 Mart İnşallah kucaklarımız tez zamanda dolar..

slm arkadaşlar bende yumurta takibi yaptıranlardanım ama sonucunuda çabuk alanlardanım klomen kullanıp takip yaptırdık ve hamile kaldım 1 düşüğüm vardı ve düşükten tam 1 sene sonra hamile kalabildim darısı diğer takip yaptıranların başına inş size umut olmuştur azda olsa herşey gönlünüzce olur inşlllll.....:içelim::enbuyukkk:

İSİM.......................TARİH:................. ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 23 şubat 2009)

Ukla ..................... 24 Şubat ......................30.......................... . 1 / ilaçlı
Nesli ......................24 Şubat .................... 27 ........................ kararsız
Gul_tamer...............24 şubat......................23.................... ......klomen/ganophane
Gizemx...................25 Şubat.....................32..................... .....klomen
Loveli......................26 Şubat.....................31...................... .....1/ ilaçsız
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ceylan83.................28 Şubat....................26...................... .....2/ klomen
Yüzdeyüzakrep........???????.....................2 4............................2/ srophen

MART AYI LİSTESİ

Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........?????
hulyaeyup.................3 Mart.....................26....................... .............1/Klomen+ovitrelle
Blue Eye................. 7 Mart ................... 26 ........................ .........4
Deniz588.................14 Mart....................23...................... ............2/ ilaçlı
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Sweetbaby ..............17 Mart ..................25 ....................... .............1/ klomen
Reyyan86 ...............22 Mart .................. 23 .....................................3 / klomen+menogon
Ceylan ....................22 Mart ................... 26 ...................................1 / klomen

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25...................... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?................... ........1 / klomen
Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
Nazey......................22 Şubat.....................24...................... ...1

ne güzel bi haber bu . benim de bir düşüğüm var mayısta bir yıl olacak nerdeyse bu ilk klomen tedavim umarım son olur cumartes,i bakıcaz bakalım yumoşlarım büyümüş mü. senin yumurtlaman nasıldı.durumun neydi canım. inşallah sağlıcakla bebeişini kucağına almayı da nasip eder.

sweetbaby sen ne alemdesin ben cuma ya da c.tesi dr gideceğim adet olsam da olmasam da hayırlısı bakalım ne olacak

buarada 24 şubatta baya bekleyen var yani yarını .inşallah güzel haberler alırız

Canımmm, beni 24 şubattan 25 marta al tatlım bu sabah kırmızılarım geldi, yumurta takibimiz tutmadı bakalım yarın tekrar gideceğim druma ne diyecek bilmiyorum sanırım tekrar ilaç verecektir. İnşallah bir dahaki ay yüzümüz gülerrr.
hihoyyyt

ben de adet oldum şimdiki tarihim 27mart dr arayacağim bakalım ne zaman gel diyecek yeni ay yeni umut

Umudumuzsunnn:hooray::hooray::hooray:

fundacım bende yumurta takibi tedavisi görüyorum 3 ay oldu başlayalı henüz bişi yok.doktorum 2- 3 ay daha aynı tedaviyi izleyecek.daha sonra başka tedavşiye başvurucaz.ama ben çok umutluyum başka tedaviye ihtiyaç olmadan hamile kalıcam işallah.işallah sende en kısa zamanda tekrar hamile kalabilirsin.her şeyin hayırlısı canım

canım sağol.inaşllah sende hamile kalırsın.peki yumurtalar kaçmm oluyo normal büyüyomu?

İSİM.......................TARİH:................. ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 23 şubat 2009)

serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ceylan83.................28 Şubat....................26...................... .....2/ klomen
Yüzdeyüzakrep........???????.....................2 4............................2/ srophen

MART AYI LİSTESİ

Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........?????
hulyaeyup.................3 Mart.....................26....................... .............1/Klomen+ovitrelle
Blue Eye................. 7 Mart ................... 26 ........................ .........4
Deniz588.................14 Mart....................23...................... ............2/ ilaçlı
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Sweetbaby ..............17 Mart ..................25 ....................... .............1/ klomen
Reyyan86 ...............22 Mart .................. 23 .....................................3 / klomen+menogon
Ceylan ....................22 Mart ................... 26 ...................................1 / klomen
Ukla ..................... 25 Mart ......................30.......................... ....... ..2/ ilaçlı
Loveli......................27 Mart.....................31...................... ..... ........ 2/

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25...................... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?................... ........1 / klomen
Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
Nazey......................22 Şubat.....................24...................... ...1
Nesli ......................24 Şubat .................... 27 ........................ kararsız
Gul_tamer...............24 şubat......................23.................... ......klomen/ganophane
Gizemx...................25 Şubat.....................32..................... .....klomen

Kızlar yeni tarihlerinizi vermelisiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…