Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

İSİM.......................TARİH:................. ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 22 şubat 2009)

Ceylan ....................22 Şubat ................... 26 ........................1
Nazey......................22 Şubat.....................24...................... ...1
Ukla ..................... 24 Şubat ......................30.......................... . 1 / ilaçlı
Nesli ......................24 Şubat .................... 27 ........................ kararsız
Gul_tamer...............24 şubat......................23.................... ......klomen/ganophane
Gizemx...................25 Şubat.....................32..................... .....klomen
Loveli......................26 Şubat.....................31...........................1/ ilaçsız
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ceylan83.................28 Şubat....................26...................... .....2/ klomen
Yüzdeyüzakrep........???????.....................2 4............................2/ srophen

MART AYI LİSTESİ

Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........?????
hulyaeyup.................3 Mart.....................26....................... .............1/Klomen+ovitrelle
Blue Eye................. 7 Mart ................... 26 ........................ .........4
Deniz588.................14 Mart....................23...................... ............2/ ilaçlı
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Sweetbaby ..............17 Mart ..................25 ....................... .............1/ klomen
Reyyan86 ...............22 Mart .................. 23 .....................................3 / klomen+menogon

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25...................... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?................... ........1 / klomen
Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen

KIZLAR DURUMLARINIZDAN HABERDAR ETMİCEKMİSİNİZ. ÇOK MERAK ETTİK. BELKİ DE HAMİŞSİNİZ.

Kızlar bu ay da olmadı adet oldum
yeni tarihim 22 mart:1no2:senağlamasenağlama

reyyancım üzülme herşey de vardır bi hayır. demekki böyle olması gerekiyomuş. biz yılmadan devam edicez ve bi gün bebişlerimize kavuşucaz. Allah o günleri en yakın zamanda yaşatsın bizim gibi evlat hasreti çekenlere.

Günaydın kızlar,
yarın adet olmam gerekiyor, bende henüz bir belirti yok, henüz test yapmadım merakla bekliyorum
yarın sabah yapmayı düşünüyorum...

mrb arkadaşlar ben de bu ay ilk kez yumurta takibi yaptırıcam
dün adetimin 2.günüydü ve klomene başladım 5 gün boyunca içicem
bu zorlu yolda destekleriniz bekliyorum

kızlar bana yardım edin bu ay klomen ve ovitrella kullandım adetime 8 gün var ama kanamam oldu bugun bu bir yerleşme kanaması olabilirmi? yoksa adetmi oluyorum yardım edin çıldıracam

selam kızlar bende 2 aydır yumurta takıbı yaptırıyorum klomen sonra ovıtrelle ıgnesı gecen ay olmadı bakalım bu ay noolcak ınsallah olur olmazsa onumuzdekı ay son kez denıycez sonra asılama cok sınır bır surec allah hepımıze sabır versın

ya kızlar benim kanamam var 17şubattan beri adetim 26 sı yoksa erken mi adet oldum sizce üffff ya canım sıkılıyor bu duruma dr aradığımda yumurtlams kanaması demişti ama devam etti araya hafta sonu girdi arayamadım devam ediyor sizce ne başına gelen var mı

kızlar bana yardım edin bu ay klomen ve ovitrella kullandım adetime 8 gün var ama kanamam oldu bugun bu bir yerleşme kanaması olabilirmi? yoksa adetmi oluyorum yardım edin çıldıracam

mrb canım ben daha bu ay ilaç kullanmaya başladım haftasonu yumoşlarım büyümüşmü diye bakıcaz ona göre iğne falan vurulur sanırım. bu yüzden tam olarak seni bilgilendiremicem.ama adetine daha var bu kadar erken olması pek muhtemel değil gibiç.o yüzden belki yerleşme kanaması olbilir.

ya kızlar niye böyle oluyor bilmiyorum ben daha yeni başiladım tedaviye pek bi bilgim yok yani. doktorun haklı olabilir. ilacı bırakınca nmı oldu yoksa iğneden sonramı.iğnemi yapıyo acaba.

Günaydın kızlar,
yarın adet olmam gerekiyor, bende henüz bir belirti yok, henüz test yapmadım merakla bekliyorum
yarın sabah yapmayı düşünüyorum...

canımm inşallah olmazsında bebişine kavuşursun bize de umut olursun.yapınca mutlaka haber ver.kaydirigubbakcemile3

canım senin ne gibi problemin vardı.anlatsanainşallah bu ayda herşey yolunda gider ve hepimiz mutlu oluruz.

mrb arkadaşlar ben de bu ay ilk kez yumurta takibi yaptırıcam
dün adetimin 2.günüydü ve klomene başladım 5 gün boyunca içicem
bu zorlu yolda destekleriniz bekliyorum

hayırlı olsun canım. ama sen de yumurtanın kendiliğinden nasıl geliştiğine bakmadan direk ilaç mı verdi. gerçi sorun ne olursa olsun önce klomene cevap veriyomu diye onu deniyolar bende başladım bu ay ilk dafa. 3 gündür içiyorum 2 günüm kaldı sonra 2 gün içmicem hiç ve doktora gidicez bakalım büyümüş mü

kızlar kullandığım iğnelerdende bişe göremedim adet oldum yani hamile değilimsenağlamasenağlamasenağlama ALLAH'ım ne zaman bitecek bu bekleyişimiz...24 adet omam gerekirken 4 gün önce oldum ve bugün bitti gibi. ayrıca çok erken bir kanama başlamıştı dr a gittim muhtemelen yumurtalardan biri kiste dönüşmüş ondandır dedi şimdide 2 aylık bir ilaç tedavisi başladı glifor die bi ilaç werdi bunu kullan 2 ay sonra tekrar gel dedi ne kolay söyledi o iki ay nasıl geçecek benim için.biraz geç haber werdim kızlar çünkü çok kötü durumdaydım üzüntüden sürekli uyku ilacı alarak düşünmemeye başladım kafamı yastıktan kaldıramıyordum şimdide ümidim kullandığım bu ilaçtaa bu 3 senedir böyleeee bakalım daha ne kadar böyle sürecek böyle giderse galiba içimdeki ümitte tükenecek 1 haftadır gözümün yaşı dinmediii.tek isteğim ALLAHIM'dan bana sabır vermesi neyse kızlar inş. sizlerin iyi haberlerini duyarızda bizlerede moral olur biz yaşayamıyoruz bari sizlerin mutluluğuna ortak olalım k.i.bsenağlamasenağlamasenağlama

gul tamener gecmiş olsun gülüm cok üzüldüm ama insallah bidaki aya canım sen iste allah verir insallah gayret göstericez vercek insallah canım sakin ol kendine iyi bak en yakın zamanda hami haberini alman dileğiyle canım

reyyan86 canım benim ecmiş olsun bu topikte hiç iyi haber alamıyoruz cok üzgünüm insallah bi an önce hamile kalırız canım ((

canım ne desem bilmiyorum her ay yeni umut her ay hayal kırıklığı teselli nasıl verilir bilmiyorum her ay takma kafana lafları söylemesi kolay ama yapması zor allah yardımcımız olsun canımkaydirigubbakcemile5

canım geçmiş olsun bliyorum üzülme demek çok zor ma biliyoruzki hepimiz zor bi yola baş koyduk. Allah bu yolda umarım yardımcımız olur çünkü tek isteğimiz bebek sahibi olmak. elimizden geleni yapıcaz neyaplaım bizim de bu yollrdan geçmemeiz gerekiyomuş. başka diyecek bişeyim yok.üzülme .üzülsen neolcak herşey kendiliğinden yokmu olacak. hayır. üzülmeki hasta olmayasın. daa başka sağlık sorunları çıkmasın bi de başımıza.a.s.a.s.a.s.

ya kızlar niye böyle oluyor bilmiyorum ben daha yeni başiladım tedaviye pek bi bilgim yok yani. doktorun haklı olabilir. ilacı bırakınca nmı oldu yoksa iğneden sonramı.iğnemi yapıyo acaba.

yok canım iğne kullanmadım fitil kullaandım enfeksiyon için belki ondandır ama geçmedi hala yanmam var geçmedi geçmedi bu enfeksiyon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…