Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

benim durumumda olan hatta benden daha kötü durumda olan kişilerin hamile kalma hikayelerini okuduğum zaman moralim yerine geliyor. bende bu duyguyu neden yaşamayayım ki diyorum. ama dr a gittiğim zaman o kadar ümitsiz konuşuyorlar ki kendimi hemen yarın menapoza girecekmişim gibi hissediyorum.

ayy sakınn yaa sen dr.unu degstr cnm en iyisi

o yüzden umursama doktorları, uğraşmak istemiyorlar sorunlu hastalarla... başlarından atmaya çalışıyorlar... hiiç kafana takmayacaksın, hatta hamile kalıp o doktorların suratına pozitif testini fırlattığını hayal et, ben öyle yapıyorum, yalayacaklar o tükürdüklerini!

başka dr a gitsem o da aynı şeyi diyicek. 3 dr da aynı şeyi dedi çünkü.

süppersin, kendi
bende çok sigara içen biriydim. ama bu durumlarımdan dolayı sigarayı sanırım kafsmda bitirdim. şu an hiç aklıma gelmiyor.
kendimizin doktoru olacağız, biz zaten neyin zarar verdiğini biliyoruz, düzelteceğiz bu durumu

inşallah o anı yaşamak nasip olur. bunu çok isterim. onlarda gerçekçi olmak zorundalar biliyorum ama insanın moralini öyle bir bozuyorlar ki kendime gelemiyorum.

başka dr a gitsem o da aynı şeyi diyicek. 3 dr da aynı şeyi dedi çünkü.
bir süre gitme o zaman tatlım, arın şu stresinden, bi at kafandan bu olumsuz düşünceleri..bak bana 1 ay doktora faln gitmeyeceğim, kendimi kampa alacağım dedim, şimdi rahatım çok şükür, 1 ay sonra bakalım ne olacak, Allah büyük !

varyaaa monte senın azimden lazım bize maasallah kız

İnşallah canım. elimizden geleni yapacağız. dr lar moralimi bozduğu zaman bi süre sonra kendi kendime diyorum ki onların ne dediği boş rabbim ol derse olur diyorum. sonra kendimi toparlıyorum.

bu arada benim ovulasyon haftam bu hafta, dün kaplıcaya gittim, kanallar açılır belki diye bir yerde okumuştum sıcak su iyi geliyormuş yumurtalara, bugün de yakı yapıştırdım belime, yumurtaları sıcak tutuyormuş ben artık bebiş gelene kadar usanmadan her yolu deneyeceğim

İnşallah canım. elimizden geleni yapacağız. dr lar moralimi bozduğu zaman bi süre sonra kendi kendime diyorum ki onların ne dediği boş rabbim ol derse olur diyorum. sonra kendimi toparlıyorum.
aynenn keısnlıkle bende dıorum ne yaparsam yapıyım ne ıcersem ıcıyım dıyorum allah vermedıkden sonra ne ye yarar dıyorum sonrada dıyorum berna sen ye ıc yap herseyı allah ısterse verır sen zemını hazırla yeterkı

oooooohoooo maasallah hadı bakalımmm neler olck

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…