Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Yerleşme kanaması demişti dr cok az olmustu ikinci ayın içindeydi galiba o zaman kullanmıştım bu ilacı vajenden
anladım cnm bana verdi dün kullanmaya basladım baya uyku yapıo ama bas dönmesıde yaptı iki gün ilşkiye girin dedi eşim pek yanasmadıgı stres oldugu için zor bi süreçteyız yanıı

hımm inşaallah rabbım o duyguyu yasamayı nasıp eder
İnşallah Allahım evladıma sağlık sıhat versin
.sizede bebişler versin. olur sizinki de sadece stres yok doğal akışına bırakın.O test bu test yaptırmaya gerek yok.benim durumum bşraz farklı ben dra.bebek istiyorum diyede gitmedim.bu durumdan önce asla ikinci cocuklar düşünmüyodum.ama menepoza geciktirmek ve bebeğime kardes için bende bu yolda girdim.sonu hayırlı olur inşallah hepimiz için

anladım cnm bana verdi dün kullanmaya basladım baya uyku yapıo ama bas dönmesıde yaptı iki gün ilşkiye girin dedi eşim pek yanasmadıgı stres oldugu için zor bi süreçteyız yanıı
Eşin yanaşmaz evet sonucta onlar stres olursa cocuk hiç gelmez bence sen ne tedaviden nede drdan bahset baska konular konus hatta baska seylere ilgilen

valla canım ben sana bırsey dıyeyım mı bız monte gulbin burda menapoz dıye bırseyı kabul etmemeyı hatta onu yok etmeyı öğrendık bayadır mucadele ettık bu fikr için ilk baslardakı yazısmalarmz cok karamsar hatta sımdı fshden hıc bahsetmıyoruz bıle fshde menapoz demek yukselmesi mesela ama görduk ve anladkk ki saglam kafa saglam vucutta bulunur moralımızı hıc bozmuoruz hayatı akısına bıraktık ama bır yandanda ıhmal etmıyoruz

aynenn cnm moralını yuksek tut en önmlisi yaa allah korusun tabı kanser hastaları bile moral ile iyileşiyor

Tabiki moralim yerle bir olmadı mı oldu.kolay değil ama bi umut bi umut.gidiyoruz peşinden. ALLAH by derdimiz i unutacak dert vermesin.

Tabiki moralim yerle bir olmadı mı oldu.kolay değil ama bi umut bi umut.gidiyoruz peşinden. ALLAH by derdimiz i unutacak dert vermesin.
mesela bn ılk doktora gttgmde bır sorunumun oldugunu bılıodum çünkü hamıle kalmamıstım ama ne oldugunu bılmıodum sorunumu ögrendım önce üzüldüm sonra rahatladm cunku çözümü var kafama taktım evde tekım butun gun kurdum durdum kafamda ama sonra da dedımki ne kadar salaksın berna haline şükretsene kımler var etrafında ne sorunlarla ugrasıo ya hamılelık ansı olmayanlar var senın öle bir durumunda yok çok şükür dedım sonrada ne göreyımm fsh si bnden uc dort kat fazla olanlar hamıle kalmıs bende dedım o zaman ammman allah verdıkten sonra degıl 9.75 ısterse 975 olsun bossver dedım ve hiç olmadgm kadar rahatladm

Ya tabiki öyle aslında.Sadece drlar öğrenmiş fsh yüksekse menepoz yalnız bana bi dr dediki fsh 20 den büyükse menepoz biride 40 dedi ği in sizin değerleriniZde baya baya umut var onu demek istiyorum. Ama tabi olduktan sonra fsh amh bile boş olablir. Mesela ilk denemede amh 0,01 olan ların tutmuş forumda örnekleri var baha35baha var insallah sağlıkla alır kucağına duam onunla. Yani dert etmemek lazım.Benim ark cevremde böyle sorunları olan kimse yok onlara iki ay adet görmedim dedim onu bile garipsediler.sonra insan alışıyor bendr alıştım.napayım.

Bide dra dedimki bu olay basıma doğumda gelmiş olabilirmi oda dedikş doğum rahimle ilgili bu olay beyinle ilgili bu bşraz karısık Size anlatamam tibbi ye okumanın lazım.Bende dedim beyin mrında cektirdim hayır öyle biley değil beyin dur sinyali veriyormuş ve yumurtalık lar ostrojen üretmiyomuş.ilk drda gecici.Bi durumda olablir demişdi zaten e.demekki beyne üret yap sinyali.verilmeli. Ondan bugün daha iyimserim anlıycannnn üzere.

bnm etrafımda cok var tedavı gören

bnm etrafımda cok var tedavı gören
Ya ben bilgisayar mühendisiyim cevremde ki tüm kadınlar zarzor birincisi yaptı.genellikle cogunun ilk hedefi anne olmak değil.yüksek lisans mesleki kariyer.vs..vs.O yüzden benden sonra cogu hamile kaldı ve hiç düşünmüyorlardı cocuk falan Hatta hamillelik ve cocuklar hayatlarını kısıylıycanı düşünenlerde coktu.hatta bizde cocukku hayata cok zor alıştık.gezmeyi eğlenmeyi sewiyorduk başlarda zorlandık.belki bu forumlarda gece gece annelik baska bi boyuta gecti benim için.

bende aynıydım cocugu asla düşnmüodummm magazada müdürdüm ve kendı yerimide acmayı düşünüodum taki 3 ay 4 ay öncesıne kadat arkadasmn cocugunu seve seve aşıladı bana cocuk sevgısını önceden esımm cok ıstıodu ben ıstemıodum daha planlarım var onu alıcam bunu alıcam şunu yapıcam dıyıp duruodm

Bak aslında suan cocuğu odaklanmamak lazım.brn artık baska uğraslar bulcam kendime mesela yüksek lisans olayını çözecek.ve allaha şükürler olsun sadece sağlık diyecem.ve beklemediğşn bi anda bi bakmışsın hamilesin.cevtemdekilerede söylemiycem.eşime de demiycem yokmul gibi görmedim duymadım bilmiyorum. Denemek bedava

aynnen en ıyısı bend bu ay bı bakıcam olmadı öle yapıcam hobı edındım kendıme ona odaklanıcam

Evet bi kitap ismini vereyim okudunuzmu bilmiyorum. Ben onu gene okuyamadım.ilacın ayrıca bı gerçek bi hayat hikayesi Ayse Kulin füreyya bu kitap daki füreyya gibi olmak lazım.üretmek illa annelik değil.olursa cok güzel ama üretmek hayatın her alanında var.ve ben artıl kafamı buna yoracam.Allah hepinize güzel yollar alsın inşallah

hımmm okumak lazımm tabı kıtap okumayı cok severım cokda okurum ztn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…