Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

ay kızlar bu klomen benı maff ettı ya karnım tas gbı tuvvalet duzenımde bozuldu kabız ooldum devamlı şiş karnım gaz varmıs gbı dengem alt ust oldu

Evet benim ilk hamilelikte korunmayı bırakmadan başlamıştım.tabş ozaman lar hamile kalamıycamı hiç düşünmemiştim.zaten de korunmayı bırakır bırakmaz hamile kaldım.ama suanki durumum ironik üstelik aradan sadece iki.yıl geçti.ve suan nerdeyse üç ay olacak hala adet görmedim rezerv tükenmiş..ama folik asit cok önemli birde düzenli uyku.inşallah bebişlere kavusuruz..bir film gibi izliyorum bu formu bakalım filmin sonunda neler olacak.umarım mutlu Son olur hepimiz için

canım ben folbiol kullanıyorum günde 1 adet

inşallah canım kavuşacağız Allahın izni ile mutlu sonumuza... çok fazla örneği var, biz de onlardan olacağız inan bana

oyyy sen kullanıyor musun bunu, araştırdım da azıcık, iyi bir şey gibi..doktor mu yazdı sana, oldukça da fiyatlı gibi 180 tl fiyatı...sigorta ödüyor mu kendin mi alıyorsun canım, az bilgi versene
koenzim 10 u dr yazdı bana. ko enzim 10 un vücut için faydalarını okudum. folik asit gibi birşey nerdeyse. sigorta ödemiyor. sigorta ödeseydi benim içinde çok iyi olacaktı tatlım.

koenzim 10 u dr yazdı bana. ko enzim 10 un vücut için faydalarını okudum. folik asit gibi birşey nerdeyse. sigorta ödemiyor. sigorta ödeseydi benim içinde çok iyi olacaktı tatlım.
farklı farklı markalarda fiyatlar farklı sen hangisini kullanıyorsun ve ne kadar? 100 tllik de var 200 tllik de

ben solgarınkini kullanıyorum. yumurta kalitesini de etkiliyormuş sanırım. ama sen yinede iyice araştır aklına yatarsa öyle kullan. yanlış birşeye de yönlendirmek istemem canım.

ben solgarınkini kullanıyorum. yumurta kalitesini de etkiliyormuş sanırım. ama sen yinede iyice araştır aklına yatarsa öyle kullan. yanlış birşeye de yönlendirmek istemem canım.
bakayım canım doktora da danışayım güzel görünüyor ama....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…