Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

aynenn bak hereyın fazlası zarar sen hem besın olarak folık asıt alıosun hemde hapını kullanıosun bence hapını bırak besın olarak al dogal her zmn iyi
öyle tatlım da topiklerden okudum, doktorlar mutlaka hapı kullanın bu ilaç değil, vitamin fazlasını vücut atar o sebeple 2 kişi gibi düşün kendini folik bol al demiş hep hamiş kalmak isteyenlere

bence tarihten ziyade akıntını takip et. benim bu ay akıntım nerdeyse hiç yok :KK17:
adetım bittiği ertesı günden beri gün aşırı ilşkiye baslamıstık hangısı tutarsa dıye tabı eşimi çok zor kandırabılıyorum artık cok strese grdı napcm pek bılmıyorm

doktorum vermedıgı halde kullanabılırmıyım kısakıncası yokmu
bebek düşünmeye başladığın andan itibaren kullanman gerek canım, bir araştır istersen çok önemli folik mevzusu, bana da doktor vermedi ben aldım...o benim hamile kalacağıma inanmadığı için vermemiş olabilir... :p

adetım bıttgnden berı hergun akıntım var nerdeyse benm artık anlayamıorm yanı normalde hıc akıntı olmazdı klomen kullandgmdan berı var
benim de geçen ay her gün olurdu. hatta bu aya kadar hep olurdu. ama bu nerdeyse hiç yok. olması iyi bence. akıntı yumurtlama olduğunun belirtisi değil mi?

benim de geçen ay her gün olurdu. hatta bu aya kadar hep olurdu. ama bu nerdeyse hiç yok. olması iyi bence. akıntı yumurtlama olduğunun belirtisi değil mi?
valla bu işler cok karısık ben gecen ay gebelık için tüm belirtileri yasadım adet oldum neyın belırtısı anlamıs degilim at izi it izine karısmıs durumda :KK70:

valla bu işler cok karısık ben gecen ay gebelık için tüm belirtileri yasadım adet oldum neyın belırtısı anlamıs degilim at izi it izine karısmıs durumda :KK70:
hahahaha aynen canım yaaa, ben geçen ay ortalığı ayağa kaldırdım, tüm belirtiler var, bebiş geliyor hissediyorum diye :p tamamen psikolojik bu işler.... mide bulantılarım, kasık ağrıları, göğüs ağrısı, yaşanabilecek tüm belirtileri yaşadım, aş erme, kokulara hassasiyet :KK43:(((

hatta yanlış bilmiyorsam vücuttaki folik asit eksikliği de hamile kalmayı zorlaştırıyor, o sebeple de kullanıyorum ben

hahahaha aynen canım yaaa, ben geçen ay ortalığı ayağa kaldırdım, tüm belirtiler var, bebiş geliyor hissediyorum diye :p tamamen psikolojik bu işler.... mide bulantılarım, kasık ağrıları, göğüs ağrısı, yaşanabilecek tüm belirtileri yaşadım, aş erme, kokulara hassasiyet :KK43:(((
aynennnn ama ögrendım sımdı en azından belırtıler 4 hafta sonra baslıyormus cnm o yuzden o adet gecıkecek baska belırtı yokkk

X