Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

bugünü saymazsak adete son 5 gün fakat bugün inanılmaz mide bulantım var, içim kabarıyor sürekli, psikolojik olmadığına eminim, hamileysem bu ay diyecem ki regle 5 gün kala bulantılar başlayabiliyor, gizliden takip edenler için her hissi de yazıyorum ki, bu dönemde en çok merak edilen konular bu erken belirtiler... hamilelik olmazsa da olmadığı halde yaşanabildiğini görmüş olur herkes

Güzel bir tespit

Kizlar bende kadin dogum drna gittim mutluyum keseyi gorduk cok sukur dr a bu ay hsg cektirdim etkilermi dedim direk evet dedi sok oldum moralim acayip bozuldu kalp atisini duyana kadar bisey diyemeyz dedi 15gun sonra oda kalp atisini duyarsak etkilememistir dedi

Canım hsg ilişkiden önce çekilmedi,sonuçta hsg den sonra gebe kalmışsındır,nasıl etki edebiliyor ki?

Hadi bakalım o yumiler biran önce çatlasın ve bebise dönüşsün senin problemin neydi canım kür falan uyguladınmı ilaç tedavisi yada
3 tane büyümüş bu ay maşallah diyim.. Geçen ay 2 taneydi.
Ben klomen kullandım ama yine de 10. günde 18 mm 15mm ve 12 mm
Çok hızlı büyümüş ama döllenmiyor işte kalitesiz nedense..
Bu ay bal tarçın çörek otu, klomen inifolic estrofem coraspin kullandım canım.

4 kez denicez dedi doktor klomen+iğne
Bu benim 2. denemem olacak inş gelir bebeğim bu kez.
Pazartesi tekrar çağırdı. Sanırım o zaman iğne olucam..
Doktor dedi bir de üçüz olurmuş... :)
Bir tanesi döllensin sağlıklı şekilde yeter ona şükredicem :) ama Allah verirse isterim tabi :)

Ben de durum böyle kızlar. :)

Bir şey olmaz Allah ın izniryle no_name_ ve brnh arkadaşlara doktor ilişki serbest demiş demek ki sorun olmuyor ama benim doktorum 4. denemede yine olmazsa çekelim hsg dedi ve o ay korunmanızı öneririm dedi.
Yine de sorun olsa doktor ilişki takvimi vermezdi kızlara..
Stres yapma canım sen stres yaparsan bebeğin etkilenir. Dua et tevekkül et. inşallah duyacaksın kalp atışlarını.

Cok sevindim canim bizde keseyi gorduk bugun cok sukur :) beni de 2 bucuk hafta sonra cagirdi 25 inde gidicem insallah duyariz kalp atislarini. Doktorun dedigini takma kafana lutfen ne yaparsak yapalim olacaklara engel olamayiz nasip hersey :)

bozma moralini tatlım, ne etkilemiş olabilir dedi onu ben de anlamadım ki? etkiler dediği acaba gebe kalmanı kolaylaştırmıştır anlamında,hsgnin olumlu etkisi olmuştur anlamında mı dedi ki????? ben zararlı etki olduğunu sanmıyorum,bi yanlış anlaşılma olmasın? keşke sorsaydın nasıl bir etki diye?

Rahim filmi (HSG) sonrası cinsel ilişki yasak mı?
İlaçlı rahim-tüp filmi (histerosalpingografi) çekilmesi sonrasında cinsel ilişki yasak değildir ancak ilk gün hastanın hafif ağrıları olabileceği için zaten cinsel ilişki pek mümkün olamayacaktır.
Rahim filmi (HSG) sonrası korunma gerekir mi?
Bebek istemi olan çiftlerin rahim filmi çekilmesi sonrasında korunmaları gerekmez. Yani filmin çekildiği ay gebelik (hamilelik) oluşmasında bir sakınca yoktur. İlaçlı rahim filminde kullanılan ilaç veya verilen röntgen ışınları o ay içerisinde oluşacak gebeliğe bir zarar vermez. Rahim filminin anestezi ile çekilmiş olması da daha sonra oluşacak gebelik üzerinde olumsuz bir etki yaratmaz. Rahim filminin çekildiği gün hastanın gebe olmaması gerekir.

maşallah canım inşallah kalitelidir ve döllenir yumişlerinnnn :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…