Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Valla süper denk gelmiş,bakalım bende ne olacak?
Ben soğan suyundan sonra aslan pencesi içtim 1 ay günde 2 defa oda bitti hala kırmızı kart görmedim şimdi 2 gündür tekrar soğan suyu içiyorum bu 10 gün sürecek sonra civan perçemine başlıycam kür bitecek inşallah o zamana kadar bebis de gelir :)

Ne yapalım canım herşeyi deniyoruz işte...Sende ne sorun var canım?

FSH 33 amh 0.11 3 senedir deniyoruz olmuyor doktora da Kasım ayında gittim bu adetimde tekrar gidip testleri yaptırmak istiyorum bakalım kürler etki etmişmi
İnşallah etki etmiştir tatlım,şifa olmuştur inşallah.Yaş kaç canım,ne zaman gideceksin doktora?

Yaş 32 oldu :) 9 yasinda prensesim var evlendim 9 ay sonra dogum yaptim hep isteyince şak diye 2.de olacak zannediyordum ama hiç de öyle olmuyormuş
Ay Allah bağışlasın canım.Bende bunu anlamıyorum.Ne güzel çocuk oluyor,sonra ikincisi uğraştırıyor.Yani o arada derede ne oluyor Allah aşkına...

Ay Allah bağışlasın canım.Bende bunu anlamıyorum.Ne güzel çocuk oluyor,sonra ikincisi uğraştırıyor.Yani o arada derede ne oluyor Allah aşkına...
Darısı senin ve isteyen bütün arkadaşlarımın başına inşallah ben dua ederken Rabbim ilk önce bu duyguyu hiç tatmayanlara ver vakti gelince banada tekrar yaşattır diyorum.bacım hormonlarımı ben kendim mahvettim çok zayıftım 43 kiloydum 4 5 sene boyunca kilo alcam diye doktor doktor gezdim alamadım.bende kafama göre hormon ilacı kullandım ve 20 kilo aldım o arada oldu ne olduysa

öncelikle bu tedaviyi herkesin duyması için heryere yazmaya çalışıyorum son çare aklıma yeni konu açmak geldi benim gibi olupta duymayan kalmasın istedim. çok zor günler yaşadım . çocuk isteyipte çocuğu olmayanları çok iyi anlarım.
fsh ım yüksek 2 tane yumurtam vardı klomen gonal f lucrin felan neler neler kullandım.hiçbir çare bulamadım yabancı uyruklu kadın doğum profesörüyle tanıştım tarifi ondan aldım.tahlilerime bakıp güldü ve dediği tek şey''siz türkler ne kadar çok seviyorsunuz tüp bebek yapmayı'' oldu. senin çocuğun olur dedi bena bir tedavi reçetesi yazdı. 1.5 aydır kullanıyorum fsh ım 5 e düştü ve en az 8 yumurta görüldü. en başta yüksek moral inanç, dua ve bu tedavi Allahın izniyle isteyen herkese şifa olur inşallah
sabah aç karnına bir yemek kaşığı çekilmiş çörek otu suyla birlikte yutulacak
günün herhangi bir saati 1 yemek kaşığı kestane balı içerisine 1 çay kaşığı toz ginseng yenilecek(kaşıklar demir olmayacak)
hemen ardından 1 tane limon kabuğuyla birlikte yenilecek
bir gün papatya bir gün kuşburnu 3-5 dk kaynatılıp içilecek (demlik porselen olacak)
akşam bir tutam maydonoz yarım limonla 3-5 dk kaynatılıp içilecek(demlik porselen olacak)
Rabbim herkese şifasını versin inşallah...

kızlar gezinirken bakın ne buldumm
benim fsh sorunum yok ama görünce sizle paylaşmak istedim belki bu şekilde düşürebilirsiniz sizde

Onlarda temizlenir. Bunu 15 gün yaptıktan sonra yine geçmemiş olursa sonraki adetin 10 bu kala 1 hafta yine yaparsın.

Bu kuru ben daha önce paylasmistim. Geçen tümünü denemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…