Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Valla canım bende bir tuhafım.Kasığımda sızlamalar ve göğüslerimde bayağa acı var.Ve böyle adet olmadan önce gelen akıntılar gibi pembe-kahve arası bir şey var.Ben soğan kürüne bağladım ama.Soğan kürü adeti erken görmeye sebep oluyor mu ki?
Sogan kuru bazı kişilerde adeti geciktiriyor bazılarında erken getiriyor. Benim erken getirmişti.

Aldim canim 1302 olmus degerim diger yaptirdiklarimla bu hastane farkli. Sonuc kagidinda 4-5 haftalik araligina giriyor degerim. Ama yarin kese gorulmez herhalde gitmesem mi ki doktora cok kararsiz kaldim

Maaşallah değerin çok iyi.Bazıları 6 haftada görmüş bazıları 7 haftada görmüş keseyi bende 6 da düşünüyorum.Evet değerler galiba hastaneye göre değişiyor.İçim rahat etsin dersen git yada biraz daha beklersen gidince direk görürsün.Şimdi gitsen henüz göremiyorum haftaya gel derse bu kezde neden görünmedi diyede canın sıkılacak.

no_name_ no_name_ canım,ben soğan kürü bitince neye başlayayım canım tecrübelerine dayanarak?Perşembe kürün son günü.Yarın alışverişe çıkacağım,çıkmışken alayım.

Başka ne gibi şeyler olmuştu canım hatırlıyor musun?Umarım işe yarıyordur ya...
Kasik agrisi yaşadım. 3. Günden itibaren kahverengi akinti geldi. Akıntımın rengi ara ara ara kırmızıya döndü. 10. Günde adet oldum.

Devam etmedim canim. Ben kist için kullandim. Kistimi temizledim
Bende kistler için kullanıyorum belki tüplerede iyi gelir diye.Ama bende öyle koyu renk bir akıntım yok.6. gününden sonra böyle açık kahve gibi az birşey gelmeye başladı,hala da pek bişey yok,sadece kasıklarımda sızlama var.Bende kistler kapı gibi duruyor galiba :KK43:

Aldim canim 1302 olmus degerim diger yaptirdiklarimla bu hastane farkli. Sonuc kagidinda 4-5 haftalik araligina giriyor degerim. Ama yarin kese gorulmez herhalde gitmesem mi ki doktora cok kararsiz kaldim
Gozun aydin canimm :KK73: bendeyarin gidicem keseyi goruruz insallah bu arada kese 1000in uzerine cikinca vajinal ultrasonla gorulebiliyor

Gozun aydin canimm :KK73: bendeyarin gidicem keseyi goruruz insallah bu arada kese 1000in uzerine cikinca vajinal ultrasonla gorulebiliyor

Ben vajinal muayenede cok rahatsiz hissediyorum canım ya o yüzden o şekilde istemiyorum :KK43: insallah görebiliriz daha çok erken ama bakalim hayırlısı...

Maaşallah değerin çok iyi.Bazıları 6 haftada görmüş bazıları 7 haftada görmüş keseyi bende 6 da düşünüyorum.Evet değerler galiba hastaneye göre değişiyor.İçim rahat etsin dersen git yada biraz daha beklersen gidince direk görürsün.Şimdi gitsen henüz göremiyorum haftaya gel derse bu kezde neden görünmedi diyede canın sıkılacak.

Sağ ol canım böyle artsın değerlerimiz inşallah sağlıkla büyüsün minikler :) erken olduğunu biliyorum ama yine de gidesim var ya sabredemiyorum :)

Aynen canım ya ne kadar nefret bişey. Ben bir de her seferinde idrara sıkışık oluyorum torbama öyle baskı oluyor ki ağrı hissediyorum baya :KK43:
Birde bu tüp bebek tedavilerinde adetli iken yapılıyor ya 4 kez adetli muayene olmak zorunda kaldım.Zaten ağrım var,bir de 2. günü.Offff ya,neler çekiyoruz.

X