Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kızlar sizleri de üzdüysem özür dilerim,hakkınızı helal edin ne olur.Sizin de moralinizi bozmaya hakkım yok,biliyorum.Ama patladım ne yapayım.Kimseye anlatılmıyor bunlar.
canım ben daha bir aylık gelin bile değildim. bebek yok mu diye başladılar sormaya. hatta bir tanesine dadim ki: yuh babamın evinden mi getirdim. daha kaç gün oldu ki evleneli? deyince sustu kaldı. bu şekilde sormasına kafayı taktım mı hayır. karşımdaki insan densizse ben napayım? bir kulağımdan girer ötekinden çıkar. sende aynısını yap. hayatta değmeyecek insanları takma.

Kızlar sizleri de üzdüysem özür dilerim,hakkınızı helal edin ne olur.Sizin de moralinizi bozmaya hakkım yok,biliyorum.Ama patladım ne yapayım.Kimseye anlatılmıyor bunlar.
ayıp oluyor ama olur mu hiç üzdüm canınızı sıktım falan..yok öyle dava...kardeş gibi birbirimizin derdine ortak oluyoruz..dert paylaşıyoruz yeri geliyor dalgamızı geçiyoruz bırakıyoruz..yoksa inan bu hayat çekilmez..gerçekten bazen o kadar fazla kafa yormaya gelmez..hayat mottomuz herşey çok daha güzel olacak

biz sen üzülüyorsun diye üzülürüz, bizi üzmüş olma düşüncesi bile seni strese sokup üzülmene sebep oluyor, yok tatlım bu kadar ince naif olma lütfen, azıcık cabbar,umursamaz kaygısız ol be kuzum, takma her şeyi kafana... anlatacan tabi bize,başka kime anlatacaksın, anlat ama anlattıktan sonra takılmaya devam etme,çıkar kafandan at artık o düşünceyi...

Mahalle baskısı yedi bitirdi zaten..
önce evlen evlenince çocuk 1. çocuktan sonra 2. çocuk
aaaa eviniz yok
aaaa arabanız yok
millete ne oluyor anlamıyorum ki
Belki biz böyle mutluyuz..
Ve hepsi sözde Müslüman hepsi madem Allah a inanıyorsun Allah izin etmeden hiç bir şeyin olmayacağını da bilmen lazım dimi.. ama yok..
Allah sabır versin bize ve böyle insanları uzak tuttsun inş bizden..

Kızlar benim yumurta maalesef büyümediği gibi küçülmüş.Boşa gitti iğneler paralar bu sıkıntıda. Herşey üstüste gelir yaaa.İptalim ben.Çok bozuldu moralim.

Kızlar benim yumurta maalesef büyümediği gibi küçülmüş.Boşa gitti iğneler paralar bu sıkıntıda. Herşey üstüste gelir yaaa.İptalim ben.Çok bozuldu moralim.
bozma moralini tatlım hiç bir şey boşa gitmez,birşeylere vesiledir illaki, önümüzdeki ay yumi kalitesi için uğraşacaksın demekki, "vardır bunda da bi hayır" de ve güçlü ol lütfen

hayırlı olsun canım bebişin, neden gizliden takip ettin ki,keşke gelip aramıza da karışsaydın..neyse sağlıkla kucağına almak nasip olsun bebişini inşallah....

3 kuruşluk insan için 5 dakika üzülmeye değer mi??? tabi ki hayır ayoll.... amaaaaaaannnnn üzülmeye yer arama bakıyuım
Öyle ama işte herkesi kendim gibi sanıp,sonunda hayal kırıklıkları yaşıyorum.Böyle iyi niyetli olmak çok zor.

Değmiyor ama inan sadece insanların nasıl bu kadar vicdansız ve kötü olduğunu anlamıyorum.

galiba hamile miyim ki acaba ben yaaa, şimdi bu nasıl bi cümle oldu ben de bilmiyorum ama ya hamileyim ya da bel fıtığı falan, sol kasığımda damar atıyor gibi gelip giden atan bi ağrı var ve bacağıma kadar vuruyor bu ağrı...ah bu belirtiler neden hep adete 6-7 kala başlar da benim aklımı karırtırır her ay, ah bu benim dertsiz başıma dert açar bu belirtiler...ah her ay aynı sorular, nasıl sıkıldım ve bunaldım an itibariyle, ne şimdi bu kasılmalarrrr????

Canım çok sağol,gerçekten acımı hafiflettiniz.Öncelikle seninle ve diğer tüm bu tatlı hanımlarla tanışmama vesile olduğun böyle güzel bir grup kurduğun için teşekkür ederim.İyi varsınız canılarım.

Valla canım bende bir tuhafım.Kasığımda sızlamalar ve göğüslerimde bayağa acı var.Ve böyle adet olmadan önce gelen akıntılar gibi pembe-kahve arası bir şey var.Ben soğan kürüne bağladım ama.Soğan kürü adeti erken görmeye sebep oluyor mu ki?

Bende olmadi oyle bisey cnm ama kisoden kisiye degisir belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…