Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Boşyere kendini üzüyosun canım o kadar çok varki bu insanlardan ohoooo dolu :) Kız senin küs olduğun biri, benim en yakın eşim dostum bana laf sokmaya başladı şurda hepi topu 3 aydır hamile kalamıyorum sanırsın 3 yıldır kalamıyorum gibi davranıyolar.. Eminim 3 yıldır kalamasam da 30 yıldır kalamıyorum gibi davranırlar.. Hiç kalamasam valla beni diri diri mezara koyacaklar sanki çocuk herşey demekmiş gibi davranıyolar.. Ve bazen o kadar nereye gideceği belli olmayan laflar ediyolarki benim bile sinirlerim bozuluyo yani.. Ama takıyomuyum hiiiiiiiiççç işim olmaz valla.. Herkes ne düşünürse 1000 katı kendine diyorum geçiyorum.. Umrumdalar mı hayır değil.. Neden olsun ki Allahaşkına, ekmeğimi mi suyumu mu veriyolar??yani bi avuç patavatsız insan için en fazla 10 dakika sinirleniyorum sonra umrumda bile değil.. Bırak yaa sana bunu söyleyen arkadaşında da kabahat var ama ben sana söyliyim o da az değil yani.. Ona da bi dikkat et bence sen.. Söyleme bana böyle şeyler anlatma yaa sinirim bozuluyo falan de.. Gereksiz insanlar için üzülmek istemiyorum de sözünü kes bitir hiç dinleme.. Ne canını sıkıyosun .. Bi daha mı gelicez bu dünyaya amaaaaaannn salla gitsin canım

Ne bileyim ya,o zaman da çok kötü olmuştum.Hatırlayınca da kötü oldum.Bu gerçekten vicdansızlık.Ben bunu düşmanıma bile yapmam.
o zaman onların taktiğiyle vuracaksın sende
senin yerinde olsam çocuğu sever arkasından da kime çekmiş bu çocuk böyle diyip sıralardım........
ard niyet varsa tabiii
kimisi iyilikten almaz canım...
Bugün çokmu kötüyüm ne bende
neyse sıkma canını takma böyle şeyleride... belkide uzak durmak en iyisiydi...

N nisanok bat ...........29.12.2015
@canegeasya ........HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN İLK HAMİŞİ
Y yapayalniz1 ....... HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN İKİNCİ HAMİŞİ
@ebrukkkk .......... HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN ÜÇÜNCÜ HAMİŞİ

3 34ebrari34 ........ BAT 05.01.2016
gibigibiyim ..........BAT 09.01.2015
sm34 .................BAT 15.12.2015
gulbil ..................BAT 16.12.2015
no_name_ ...BAT 15.01.2016
sekerpancari ....BAT 16.01.2016
Gobe ..................BAT 16.01.2016
amayaa .............BAT 22.01.2016
brnh .............. ...BAT 25.01.2016
zeynepzumra ...BAT 25.01.2016
toprak-35 .........BAT 27.01.2016
asli5361 ............BAT
sibel15 ..............BAT 27.01.2016
Sonbaharrr01 ..BAT 05.02.2016

Ben aslında insanların nasıl bu kadar kötü olabildiğini anlamıyorum.Hem suçlu hem güçlü.Bana hata yapan,küstüren kendisi.Sonra uğraşan yine kendisi.Bu nasıl bir ruh hastalığı anlamadım gitti.Ey Yüce Allah'ım şu hadsizlerin ağzını kapatmayı nasip eyle bize.

canım bu tür insanlardan her yerde var. bugün iş yerinde olur yarın bu tür insan kapı komşun olur sonraki gün akraban olur. çevrende bu tür insanlar hiç bitmez. önemli olan bu insanların patavatsızlıklarıyla yaşayabilmeyi öğrenmek. dedikleri şeyler bir kulağından girecek diğerinden çıkacak. özellikle de senin canını yakmak için yapanları umursamayacaksın ki amaçlarına ulaşamayacaklar. amaçlarına ulaşırsa o insanları mutlu edersin. birde üzüldüğün zaman hormonlarında alt üst oluyor tatlım. o yüzden monteciminde dediği gibi silkelen üzerindeki olumsuzlukları at. ben inanıyorum ki rabbim sana da evlat verecek. Allah sabredenlerle beraberdir.

Kızlar benim kan testim çıkışa kaldı. 6 gibi ancak alirim sonuçları da. Insallah guzel haberler verebilirim size kan sonucuna gore yarın sabah doktora gitcem bakalim... hala okuldayim nobet arkadasim hic yardimci olmuyor bide erkek sinir oldum bende arada gidiyom arada gitmiyom zaten neredeyse her tenefus tuvalete gidiyom :)

Amin canım inşallah ama şunu bil ki kötülük yapacak insan konuşacak insan her koşulda konuşacak bişey bulur.. O yüzden hiç böyle hırslar yapmamalıyız..Allah eğer hayırlıysa versin diyorum hep o yüzden.. Bak bişey anlatayım; eşimle benim çok yakın ortak bi erkek arkadaşımız var çocuk benim bu düşük amh leri falan filanları hep taa önceden biliyo hatta bana kızıyodu eşimle evli değilken, söylesene artık evlensenize diye diye.. Şimdi bu arkadaş eylülde evlendi.. Kendileri çocuk düşünmüyolar bi müddet gezmeyi tozmayı düşünüyolar buraya kadar çok güzel.. Evlerine gidiyoruz sık da gideriz ya da onlar gelir.. Sürekli içki ikram etmeler.. reddettiğimde kalabalığın ortasında ısrar etmeler neden falan diye sormalar.. her seferinde sürekli aynı şeyi yapmaları falan.. Hadi onu geçtim.. Önümüzdeki yaz avrupa turu yapmak istiyolarmış bize de teklif ettiler biz daha geçen yıl oraya gidip evlendik eşimle.. Biz başka sefere geliriz diyoruz niye neden nasıl diye sürekli sürekli sormalar.. E canım çocuk diyorum.. susuyolar.. yarım saat sonra ayy siz de gelseniz keşke falan.. Bakalım çocuk olmazsa geliriz diyorum inşallah gelirsiniz dedi yaa bi kere Ben şok oldum Sonra 3 gün sonra bize geliyolar yine aynı muhabbet.. O kadar sıkıldımki onlara aynı cevabı vermekten.. Bi kere yine dediki seneye yaparsınız çocuk yaa falan?? Ben de en son sinirlendim çocuğun adı Ali olsun "Benim o kadar vaktim yok biliyosun ALİ" diye ters ve sert bi cevap verdim! "Siz yapın planınızı bizsiz avrupa kaçmıyo bikaç sene sonra beraber yine gideriz dedim." Susup kaldılar bozuldular.. Bu sefer yanımızda başka kimse yoktu eşim ben onun eşi vardı..İnanmazsın ama yine bir kalabalık toplantıda aynı konuyu açtı.. Diğer arkadaşlara teklif ediyolar bana döndü dediki size artık bişey demiyorum dedi.. Eşim de dediki e bi zahmet artık söyleme bence de dedi. Yani insanlar kötü niyetinden olmasa da bazen o kadar cahilce düşüncesizce davranıyolarki.. Hiç kendini üzme.. Çok var en yakınımızda bile var bu insanlar..

Yuhhhh yani yani ya.Zorları nedir bu insanların ben gerçekten anlamıyorum ya.İyi demişsin ama işte anlayana.Ne güzel lafı bile var anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az...Hadsiz edepsizler.3 gündür çok gerginim,sinirliyim,durup durup ağlıyorum.İnsanlar çok acımasız olmuş çok.

Ayy ne ağlıyosun canım ağlama yaaa emin ol Allah herşeyi görür o vicdansızın da cezasını verir.. Kendini üzme bizim burda bi amacımız var geri kalanı vız gelir tırıs gider.. Herkes konuşur duymayacaksın.. hakedene usulüyle cevabını da verip çekileceksin.. Ne malum o arkadaşın bi daha çocuk istemeyeceği istediğinde de olacağı.. Garantisi mi var böyle şeylerin.. Allah herşeyi görür.. Sen onun adaletine inan :)

Bilmiyorum ki,zaten normalde de çok hassas bir yapım var,şu aralar daha da hassas.Nasıl düzelirim bilemiyorum.

Bilmiyorum ki,zaten normalde de çok hassas bir yapım var,şu aralar daha da hassas.Nasıl düzelirim bilemiyorum.
Bak bize takıl hayatını yaşa kızzz aşkolsun nasıl düzelebilirimi var kapı gibi biz varız burdaaaa Bak yarın regl günüm şimdi bugün heycanlıyım mesela benim heycanımı paylaşabilirsin yarın regl olduğumda da beraber ağlarız Ama yarım saat sonra yeni ay yeni umutlar der yolumuza devam ederiz Böyle olmak gerekiyo.. umudumuzu kaybedersek herşeyimizi kaybederiz çünkü

Yaşadığımız müddetçe bu tür insanlarla hep karşılaşacağız
Önemli olan onlara, iyiliğimiz yüzünden ses çıkartmadığımızı anlatabilmekte...Yeri geldiğinde bunu yapmazsak bizi ezmeye devam edeceklerini düşüneceklerdir.
İnsan olmak zor bu devirde
birde toplum baskısı var tabi
daha liseye giderken üniversiteyi sorarlar
bitirirsin ne zaman evleneceksin
evlenirsin hani çocuk
çocuk yaparsın hani ikinci
Kısacası inek nerde dağa kaçtı gibi devam eder bu şartlandırmalar...bu nedenle kendi hayatımızı değilde onların istediği hayatı yaşamaya başlarız
şu anda olduğu gibi...
Bunu takmayanlar genelde eşleri tarafından her zaman destek gören insanlardır ki ben hep o insanları şanslı görmüşümdür...buna sahip olamayanlar ise kendi ayakları üzerinde durmayı,ya öğrenmiş yada durmadan ezilmeye devam etmişlerdir.
Uzatmayayım...EZDİRMEYİN KENDİNİZİ
ÖNCE SEN ÖNEMLİSİN...SONRASI SONRA

Galiba bayağa birikti herşey...36 yaşımdayım,bu yaşıma kadar elde ettiklerime gerçekten çok çok zor sahip oldum.18 yaşında babasız kaldım,19 yaşında çalışmaya ve ev geçindirmeye başladım.Okuluu okudum,gittim banka sınavlarına girdim kazandım.Hep tek başımaydım.Çalış didin...Tırnaklarınla kazı...Sonra çok masum bir şeye sahip olmak iste ama bin bir türlü hastalık çıksın,bazıları çoook kola sahip olur ve bununla vicdansızlıklar yaparken.Hani Sadri Alışık'ın bir filmi vardı da ''bu da mı gol değil ha bu da mı gol değil''diye ağlıyordu ya...Bebek planlarım türlü zorlukla hep ulaşılamaz hala geldikçe bende böyle söylüyorum.Bu da mı gol değil...

Öyle canım.İyi ki de varsınız.Bu bir ruh durumu işte,Biriktirmekten oluyor ve olup olmadık patlıyor.Aynen öyle birlikte ağlayıp,güleceğiz.Bizi bizden başka kimse anlamaz.Damdan düşenin halinden damdan düşen anlarmış...Gelecek günler neler getirecek göreceğiz bakalım hep birlikte.

Kızlar sizleri de üzdüysem özür dilerim,hakkınızı helal edin ne olur.Sizin de moralinizi bozmaya hakkım yok,biliyorum.Ama patladım ne yapayım.Kimseye anlatılmıyor bunlar.
Ay olur mu öyle deme canım heralde bize anlatıcaksın burda hepimizin birbirinde hakkı vardır mutlaka.. Eğer varsa benden yana hepsi helal olsun hepinize

3 kuruşluk insan için 5 dakika üzülmeye değer mi??? tabi ki hayır ayoll.... amaaaaaaannnnn üzülmeye yer arama bakıyuım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…