Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

iyi akşamlar şekerler :KK54:
siz hsg sonrası korunmuşmuydunuz ?
dün çekildim bugünde yumurtlama günü başladı.takvime göre
sizce dğerlendireyimmi bekleyelimmi bu ay ne diyosunuz
bu arada bugün dr da kaldı ,doluymuş gidemedik o yüzden ,pazartesiye kaldı artık nasıl bir tedavi önerecek merak ediyorum :KK17:

Eklentiler

• 12.jpg
    12.jpg
    40,8 KB · Görüntüleme: 46
iyi akşamlar şekerler :KK54:
siz hsg sonrası korunmuşmuydunuz ?
dün çekildim bugünde yumurtlama günü başladı.takvime göre
sizce dğerlendireyimmi bekleyelimmi bu ay ne diyosunuz
bu arada bugün dr da kaldı ,doluymuş gidemedik o yüzden ,pazartesiye kaldı artık nasıl bir tedavi önerecek merak ediyorum :KK17:
Korunmadik canim degerlendirdik o ayı :)

canım kalırsa verilen ilaç zarar veriyomuş bebeğe bir yerde okumuştum 1 ay korunmak gerekiyomuş ondan korkuyorum size sorayım dedim :)
Tatlim EGE ASYA EGE ASYA korunmadı ve hamis su an çok sukur, ve bana da brnh brnh bernusa da korunma dedi doktor, tehlikeli olsa bizimkiler de korunun derdi, yine de sen bilirsin

Tatlim EGE ASYA EGE ASYA korunmadı ve hamis su an çok sukur, ve bana da brnh brnh bernusa da korunma dedi doktor, tehlikeli olsa bizimkiler de korunun derdi, yine de sen bilirsin
aynennn bencede sakıncası olsaydı korunun derdı hatta bana doktorum hsgden hemen ertesı gun ilşki takvımı verdı gun aşırı

aynennn cnmm dedım ya ben hep ben ıkıncı aydan ümitliyim diye nedense bu aya ümit bagladımm ama bakalım ne dıcem kızz ovulasyon testı yaptımm hafif silklesmeye baslamıss ilşki olsamı acaba bugunn karar veremedım ne bıcım ısler bunlar ya
Ay pek strese soktu seni bu test bebisim, yap gitsin verme ara:KK66:

doğru söylüyosun canım , birde ateş ölçme yöntemiyle hamile kalanlar var bizdemi denesek acaba :) şimdi ona bakıyordum sitede
canım bnm kafam basmaz ona sabah uyanınca ben cokk sıkıcı oluyorum ondann yapamamm onu sabah yatakdann cıkmadan yapıyolarmıss ama sen ıstersenn yapabılırsın tabı cnm

Aldim canim 1302 olmus degerim diger yaptirdiklarimla bu hastane farkli. Sonuc kagidinda 4-5 haftalik araligina giriyor degerim. Ama yarin kese gorulmez herhalde gitmesem mi ki doktora cok kararsiz kaldim
Maşallah canim supper... kese 2000 lerde görünüyordu galiba

X