Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

bugüne kadar erkek mi diye şüphelendi
canım inşallah hamiş kalırsın da adet olmazsın ama hamiş kalmazda adet olursan adet bitiminde git. faydası olur.

N nisanok bat ...........29.12.2015
EGE ASYA ........HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN İLK HAMİŞİ
Y yapayalniz1 ....... HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN İKİNCİ HAMİŞİ
@ebrukkkk .......... HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN ÜÇÜNCÜ HAMİŞİ
3 34ebrari34 ........ BAT 05.01.2016
gibigibiyim ..........BAT 09.01.2015
sm34 .................BAT 15.12.2015
gulbil ..................BAT 16.12.2015
no_name_ ...BAT 15.01.2016
sekerpancari ....BAT 16.01.2016
Gobe ..................BAT 16.01.2016
amayaa .............BAT 22.01.2016
brnh .............. ...BAT 25.01.2016
zeynepzumra ...BAT 25.01.2016
toprak-35 .........BAT 27.01.2016
asli5361 ............BAT
sibel15 ..............BAT 27.01.2016
Sonbaharrr01 ..BAT 05.02.2016

BENİMDE 1 HAFTA VAR DAHA AMA REGL BELİRTİLERİ BAŞLADI BENDE ALT KARINDA SIZLAMA İNCEDEN VE BEL AĞRILARI ((( bu ay da olmadı sanırım,aman erken gelip de düzenimi bozmasın da....
kırmızı kartı görmeden mümkün değil kimseye inanmam ama görme inşallahta gebiş ollll

cümlem yarım kalmış. bugüne kadar erkek mi diye şüphelendiğim müntehaaa olmuştu. özelden cep numarası istemişti hani.
ay satıcıydı o hatırladım şimdi,ama ne satmaya çalıştıysa bi beceremediydi, kıvranmıştı bolca

BENİMDE 1 HAFTA VAR DAHA AMA REGL BELİRTİLERİ BAŞLADI BENDE ALT KARINDA SIZLAMA İNCEDEN VE BEL AĞRILARI ((( bu ay da olmadı sanırım,aman erken gelip de düzenimi bozmasın da....

regl belirtileri hamilede olsan aynı anda belirti veriyor zaten benimde 1 hafta önce başlamıştı aynı regl sancıları gibi...tek fark göğüs uçlarıydı ama bu herkeste olacak diye birşey yok bence kiminin şişiyor,kiminin sızlıyor benim sadece uçlarda sertlik ve ağrı vardı günüm geçincede dokunamaz oldum sanki taşla ezilmiş gibi şu an feciiii ağrıyor (benzetme iyiydi ama )ve bel ağrım 1 hafta önce başladı şu an yoğunmu yoğun bel fıtığı gibi devam ediyor.Herkese sordum rahim kaslarının genişlemesinden falan yerleşmeye çalışıyor normal diyorlar.....

Bu hamilelik belirtileri malesef regl ile aynı olabiliyor...arada küçük farklar oluyor ama kişiden kişiyede değişiyor sonuçta
Her bünye aynı değilki...
Mesela ben hamileyim diye ümitlenmiştim şişkinlikte vardı kasıklarda ağrıda, hatta bel ağrısıda
ama değilmiş işte...

evet kesinlikle kişiden kişiye değişiyor benim hiç kasık ağrım olmadı mesela arada iğnelenme oldu 3 veya 4 gün kala...şu an hafiften başladı bacağıma vuruyor..yani en belirgin olanlar regl geçince başlıyor.Ondan önce ufak detaylar var bunuda kendini çok dinleyen biri ancak keşfeder.

kendimi dinlemekten helak oldum valla yakında damarlarımda akan kanın sesini falan duymaya başlıycam

Yaw he he diyesim geldi
bende bir hafta öncesinden beri ruyalar görüyorum
bir kız çocuğu durmadan kucağımda , salıncakta her yerde 2 defa gördüm üstelik
sonuç
kocaman bir sıfır daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…