Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Hesap pasife geçmiş kızlar. Bu di mi bahsedilen profil?

Canim benim merak ederiz tabi kardeş olduk biz burada, cook sevindim canim atlatmış olmama, geçmiş olsunnn, çok sukur tüpler de acikmis, neyseki bu da geçti, çok sevindim
öyleyiz tabiki
çok sağol canım zor oldu ama bitti şükür :) bende tüpler mi kapalı ondan mı olmuyo acaba diyordum açıkmış neyseki
bende bu ay kürlere vercem kendimi :) hayıtı bulamadık bi türlü hiçbi yerde yarın bakcam yine aktara dr dan gelirken hakkımızda hayırlısı artık

Yaaa, hayırlısı be gülüm, senin bu ay ümidin yoktu zaten...
aynen öyle canım şubatta evlilik yıl dönümüm kendimi ona hazırladım eğer o zamanda tek çizgi çıkarsa bunalıma gircem :) regl olayım sonra sigarayı bırakcam arısütü bal polen ve bal tarçın çörekotu kürü yapcam olmadı tüp bebek yapcam napalım

canım hayıtın suyunu al içmesi daha kolay

Aktarlarda var yarın bulursun inşallah canim

İnşallah tüpe gerek kalmadan gelsin bebisin tatlim

Canim cok gecmis olsunnn hapini kullaniyorum bende benim fsh da dustu... İnternetten alabilirsin.

B
Canim cok gecmis olsunnn hapini kullaniyorum bende benim fsh da dustu... İnternetten alabilirsin.
Ben de hap yutma ozurlusuyum günlerdir su ufacık folbiolu yutamıyorum ya boğazıma takılıyor ya küçük dilime yapışıyor ya yutamadan ağzımda eriyor. Hep bi ekşın dert oldu ufacık hap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…