Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Sağol tatlım bende iyiyim. Kürlere devam. İnşallah çabalarımızın karşılığını alırız. benim de bugün soğan kürümün 2 .günü.
hayırlısı inşallah canım..soğan kürü yapmadım ben hiç, kist miyom vs olmayınca gerek yok diye düşündüm

Bende kistte var miyomda var. dün şiddetli kasık ve bel ağrısı yaptı. inşallah faydasını görürüm. her bünyede etkisi farklı oluyormuş.

Bende kistte var miyomda var. dün şiddetli kasık ve bel ağrısı yaptı. inşallah faydasını görürüm. her bünyede etkisi farklı oluyormuş.
mutlaka görürsün, herkes faydasını görmüş, forumlardan okudum da... şifanı bulursun inşallah tatlım sen de...

İnşallah canım. kullanıp kullanmamak konusunda baya bi tereddüt yaşadım. çünkü dr um soğan suyu için kist yapıyor kullanma dedi. ben dr umu dinlemedim. inşallah pişman olmam.

Arkadaşlar benimde ilk aslanpençesi kürüm 1 hafta önce bitti şimdi soğanamı yoksa yeniden aslanpençesinemi devam etsem karar veremedim

İnşallah canım. kullanıp kullanmamak konusunda baya bi tereddüt yaşadım. çünkü dr um soğan suyu için kist yapıyor kullanma dedi. ben dr umu dinlemedim. inşallah pişman olmam.
olumlu düşün, olumlu olsun... şifa bulacağını düşünürsen şifa bulursun tatlım.. tereddütte kalma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…