Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

bildiğim kadarıyla hayıt ve aslanpençesi birlikte uygulanıyor ve hamiş kalana kadar aralıksız devam ediliyor, rahmi güçlendirip, hormonları düzenliyor....

hayıt suyuna basla derım suan biz hayıt içioruz cok faydalı testere dişli aslan pencesi ve hayıt fsh için
dün aktardan hayıt suyumu aldım yine adam diyor faydasını gördünüz değil mi, herkes çok memnun...dedim daha bir şey görmedim...

yalnız üstünü tekrar okuduğumda çay bardağı diyor ben büyük boy su bardağı ile içmiştim, ondan çabuk bitti demek ki :p 10 günde bitti benim 1 litre hayıt

dün aktardan hayıt suyumu aldım yine adam diyor faydasını gördünüz değil mi, herkes çok memnun...dedim daha bir şey görmedim...

yalnız üstünü tekrar okuduğumda çay bardağı diyor ben büyük boy su bardağı ile içmiştim, ondan çabuk bitti demek ki :p 10 günde bitti benim 1 litre hayıt
nnneeeee komple su bardagınamı doldurdunnn

nasıl yaptın?

ben 1,5 yemek kaşığı yulafı 2 adet yumurta, lor peyniri, bol karabiber, domates ve biber ile çırpıp yağsız teflon tavada yapıyorum, diyetteyim ya, o sebepler...
bennn sadece ıkı yumurta 2 tatlı kasıgı yulaf attım omlet yaptım baska bısey atmadım ama cok guzel olmus eee bendekıde akıl kepek ekmegı almamısım yulaflı omletı normal ekmekle yıyorum ironi :KK70:

bennn sadece ıkı yumurta 2 tatlı kasıgı yulaf attım omlet yaptım baska bısey atmadım ama cok guzel olmus eee bendekıde akıl kepek ekmegı almamısım yulaflı omletı normal ekmekle yıyorum ironi :KK70:
ama sen diyet yapmıyorsun ki, yulafı sağlık için yiyorsun değil mi?

aynenn ama azcık dıyette yapsam fena olmaz sıgaradan dolayı hem kılo aldım hemde klomen yanlarımı cıkarttı cok kilo yapıomus ztn
ekmek yeme o zaman omletin yanında tatlım zaten yulaf az sonra midede şişince çok tok hissedeceksin

seversen peynir, domates biber de ekle, hem çoğalıyor hem de çok lezzetli oluyor
evet severımmm üşengecliğimdennn öylece hemen yaptımmm sabah 5 bucukta kaldım eşim o saatte kalkıo kecıboynuzu kürünü hazırladımmm dahada uyuyamadım en son uyudum anca kalktım yenı yenı ayılıorum ztnn cayımdan bir yudum alıyımda şimdi çaysız kendıme gelemem :KK70:

X