Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Tmm canım o zaman öyle yapayım :) Peki regl olunca mı başlayayım arısütü bal polene?? Bi de ne kadar kullancam bi de hangi marka almalıyım???
canım ben burda arıcılık yapan bir tanıdık var ondan getirtmiştim ama hazır markadar en iyisini monte bilir sanırım o kullanıyordu yada bernuş

doktorlar buna bir açıklama getirdilermi ...?tutunamamışmı yada şundan dolayı diye
Yok aslında çok da iyi tutunmuş hatta 7. haftadan 9'a kadar beklediler belki kendi düşer diye ama düşmedi.. açıklama olarak şöyle söyledi doktor tüm gebeliklerin %40 ı bu şekilde olur zaten dedi, bu doğanın bi savunma mekanızmasıymış, birleşme sırasında bi hata oluyo bi yanlışlık oluyo vücut hatalı embriyoyu geliştirmiyo genelde araştırmaya gerek duymuyorum dedi.. eğer 2 defadan fazla böyle bişey yaşanırsa araştırıyoruz dedi..

Şuan ayaklarım buz gibi eşimin işyerindeyim.Nasıl akşam olacak bilemiyorum. Hep aksilikler oluyor. Annem dün geceden beri rahatsız tansiyon bir çıkıyor bir düşüyor.Yumurtalarım büyüdümü acabaaa.Stres sıkıntı stresss...

evt 3. den sonra genelde hsg istiyor doktor emin olmak için
belki hsg den sonra direk hamile kalırsın o ihtimal yüksek oluyor çünki

Sana da çok geçmiş olsun canım inşallah hayırlıysa olsun diye hep diyorum zaten çünkü kayıplar da çok üzücü oluyo
Çok saol Rabbim o acıyı bir daha yaşatmasın ins. Çok zordu .
evt 3. den sonra genelde hsg istiyor doktor emin olmak için
belki hsg den sonra direk hamile kalırsın o ihtimal yüksek oluyor çünki
İnşallah bakalım. Hayırlısı hepimiz için :)
İnş gerek kalmaz bu ay ya da şubatta olur..
Akrep olsun istiyorum :)) martta olması lazım o zaman.. oyy neyse :)

yani rahim duvarı inceliği falan demedi...onlar normasl ölçüdemiymiş?
soruyorum çünki benim bir tanıdığım rahim duvarı inceliği yüzünden bebeğini kaybetti...
bu sorun daha önceden doktor tarafından bilinseymiş tedavisi çok kolaymış nar suyu...kalınlaştırıyormuş sorun çözülüyormuş
bunu biz nereden anlıyoruz
adet süresi çok uzun olan ve fazla kanama geçiren bayanlarda genelde rahim duvarı inceliği olurmuş

Güldürdün beni sende no_name_ gibi akrep olsun

büyümüştür canım. hiç stres yapma. benim bir günde büyük olanı 4 mm büyüdü.

Yok öyle bişey demedi hiç canım hatta biz çok deşerek defalarca defalarca operasyondan bile sonra sorduk eşimle.. Bi de söylemesi ayıp ilişkiye de devam etmiştik kendimizi falan suçladık , Ben çok maydonoz yedim bilmeden diye onu bile sordum.. Hatta öğrenene kadar fosur fosur sigara içtim onu da söyledim.. ama kesinlikle sizle alakalı bişey değil bu dedi.. Son derece normal bi durum falan dedi.. Gebelik sırasında yapılan kontrollerim testlerim falan da çok iyiydi hatta genelde vitamin b12 falan eksikliği folik asit eksikliği olurmuş ben kullanmadığım halde o bile eksik çıkmadı normaldi tek bi kötü test sonucum bile yoktu.. Ama olmadı işte

Stres yapma buyur tabi ki :)
Ben de cumartesi öğrenicem kaç tane var kaç mm.. ona göre iğne olucam çünkü.
Bu ay herkes hayırlısıyla hamiş olsun ins

canım bebiş 16 aylık oldu. yani peşinden koşma dönemine girdik. uyku düzenini oluşturamadım ama. bazen sabahlıyoz bazen akşamüstü uyuyoruz. bazen deliriyoruz bazen eğleniyoruz. 5 dk içinde hem güldürüyor hem ağlatıyor hem kızdırıyor hem sevindiriyor... :)

zeynepzumra he canım akrep doğur inşallah ben de akrep istiyorum, hem benim hem eşimin burcu akrep, zehirli iğneler evde havada uçuşsun, biz mr and mrs smith gibiyiz evde bi de bize ufaklık gerek yeriz üçümüz birbirimizi,akrep çocuk özellikle çok zor oluyor, doğuran bir çok arkadaşıma gına gelmiş bazısı beni arayıp git anneni bi daha öp lanet akrep velediyle uğraştığı için demişlerdir lanet de olsa akrep istiyorum ben deee :)

gibigibiyim canım biz eşimle 1 aydan fazla süredir kullnaıyoruz arı sütü bal polen karışımı,aksu vitali önerdi aktarım bana, iyi markaymış...

bu arada incir anında arttırıyor prolaktini, ben ilk ay hayıt ve aslanpençesini aralıksız içip kuru incir yemiştim diğer değerler düzene girerken prolaktin 2 değer artmıştı...

Allah bağışlasın canım sağlıkla büyüsün inşallah Çocuk bakımı zor ama bi o kadar güzel bişey :) allah kolaylık versin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…