Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

prolaktin içinde yine 1 numaralı bitki aslanpençesi
kesin düşmüştür ozaman canım...ama sen yinede incirden uzak durmaya bak . onun yerine arı sütü , bal ve poleni kullan

hihiih mantıklıymış

kesin düşmüştür ozaman canım...ama sen yinede incirden uzak durmaya bak . onun yerine arı sütü , bal ve poleni kullan
ben senden ümitliyim aslında çünki bir kürtaj yaşadın hatırladığım kadarıyla gebe kalabiliyorsun ama neden kürtaj olmuştun onu hatırlayamadım

ben senden ümitliyim aslında çünki bir kürtaj yaşadın hatırladığım kadarıyla gebe kalabiliyorsun ama neden kürtaj olmuştun onu hatırlayamadım
Benim 10. Haftada kalbi durmuştu evet hamile kalabiliyorum demekki ama şimdi de yumurta büyüyor catlıyor döllenmiyor....
Bu da ayrı bir dert.
Ben öğrendiğim de 12. Haftadaydi
3 aylık hamile. .
Meğer 10. Haftada durmuş kalbi bebegimin ve beni zehirlememesi mucize..

kist için kafrbonat diye bir araştırma yap. ingiliz karbonatı kullanılıyor bildiğim kadarıyla. içme suyunun içine atıyorsun.

Tmm canım o zaman öyle yapayım :) Peki regl olunca mı başlayayım arısütü bal polene?? Bi de ne kadar kullancam bi de hangi marka almalıyım???

Tmm canım o zaman öyle yapayım :) Peki regl olunca mı başlayayım arısütü bal polene?? Bi de ne kadar kullancam bi de hangi marka almalıyım???
şuanda bile başlayabilirsin bir zararı olmaz hamile olduğunu anlayınca bırakırsın zaten
ama regl olursanda öncesinde yumoşların kalitesini artırmış olursun
her şekilde faydalı yani

Kalbi atmadı bebeğin canım ondan oldum 9 haftalıktı ama 6+2 de kalmış gelişimi
Benim de 10. Haftada kalbi durmuştu bebeğimin 12. Haftada öğrendim. .
İnsallah sağlıklı bir hamilelik geçirir ve bebeklerimizi kucağımıza alırız inşallah.

sen bekliceksin anladığım kadarıyla sperm ve yumurta uyuşmazlığı var.malesef bazen herşart yerine gelir ama bu defada sendeki gibi uygun sperm ve yumurtayla karşılaşması beklenir.
sebebi bilinmeyen infertilite oluyor yani değilmi

Hamilelikte ilk 3 ay çok önemli. Ben 3 ayı bitirene kadar 9 doğururum sanırım. .
Bebek diyorum da sürekli hamile kalalım ins vs diyorum. İnsallah hayırlı zamanda hayırlısı ile olur hepimizin.
Sağlıklı hamilelik sağlıklı bebekler nasip etsin Rabbim bize ins.

Doktor sorun yok diyor. Yumurta gayet iyi çatlıyorda. Yoksa kist olur ya da adette düzensizlik hiç biri yok.
Nasip olmuyor işte 4 ay denedik olmadı geçen ay klomen+iğne olmadı.
Bu ay yine şimdi klomen sonra iğne. ..
İlk bebeğimde 2. Denemede hamile kalmıştım. Bu ay umutluyum biraz. 3. Yu de deneyip hsg çektirerek yola devam edicem aynı ay eşim de doktora gider.
Belki kurtajdan sonra tuplerdesorun olmuştur. Bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…