Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

aynenn cnm yaptr sonucları su masaya bır yatıralım ama ınsallah faydası olmusturr tabı bak bnmkıler nasıl bırden normale döndüü şaşırdım bayaa

kistler için karbonatta tavsiye ediliyor. sağlık açısından da birçok faydaları var.

ay inşallah düzelme olmuştur yaa hepsi kötü benim biliyosun çok saçmasapandı test sonuçlarım
yavrum senın pozitfliğin yeter en önmlı olan o baska bırseye takılmaa bız sımdıye kadr hıc test sonuclarına kafa patlatmadık burdakı tek amacımz stresten uzak durmak poziitf olmak pes etmemek savasmak

Canım bak kistler için en uygun ve faydalı kürlerden birisi de soğan suyu kürü onla başlamanı tavsiye ederim

tamam onunla başlayayım ben o zaman.. ama şimdi hapı aldım adet döngüm düzene girsin öyle başlayayım çnkü ben kendiliğinden adet olmayı beklersem bi 45 gün geçiyor yani. Diane 35 verdi ama ben bunu ilk defa kullanıcam doğru kullanmak istiyorum. bugün adetin 5. günü. bugün başlayanabiliyor. ama kafam şöyle karıştı bu hapın arkasında günler yazıyor. ben 5. gün olduğuna göre 5.sıradaki hapı mı içicem perşembe yazanı ay çok cahilim :)

kistler için karbonatta tavsiye ediliyor. sağlık açısından da birçok faydaları var.

onu ilk defa duydum .. bilemiyorum benim öyle bi adet döngüm varki ne denesem gelmedimi gelmez. kimi biraz gecikince kekik suyu civan perçemi ne biliym bitki çayları içer hemen olr yok ben onlarıda yapıyorum gelmedimi gelmıyor

Yok canım o farketmez bütün haplar aynıdır ama senin günleri unutmaman açısındandır o.. Sen bugün başlıycaksan direk perşembeyle başla

Yok canım o farketmez bütün haplar aynıdır ama senin günleri unutmaman açısındandır o.. Sen bugün başlıycaksan direk perşembeyle başla

öylemi ay çok sağolun ya ben dahga önce günü gününe alınıyor diye hatrlıyorum da o yuvarlak ve rengi değişiyordu ondan bunda bakıyorum hepsi aynı renk güne göre mı dedm hepsi aynıysa iyi o zman cok teşekkür ederim yaaa napıyım evli olmayınca pko 'yuda yeni öğrenince yeni tanıştm bu doğum kontrolle

Ben soğanı sadece başında yapmıştım bu kürlere başlarken 15 gün
sonra aslanpençesi ve bal,tarçın,çörekotu , bağdat hurması, kavrulmamış kabak çekirdeği, badem ve fındık eklendi listeye...arada birde polen atıyorum.
ardından incir kürü böyle gidiyor bakalım.

Gayet normal bilmemen canım.. Şimdi hani biliyosun d.kontrolünde 1 gün bile hapı unutmamak gerekiyo şimdi şu tereddütü yaşarya bazen insan ay bugün aldımmı almadımmı falan sayı da çok olunca öyle bi yöntem bulmuşlar sağolsunlar ilaç firmaları

Ben de aynen sen gibi başladım ama soğanı diğer adete 10 gün kala tekrar 7 gün yapmak gerek toplam 3 küre tamamlamak gerek diye okuyunca heryerden bi ona bi buna geçip duruyorum ben de Şimdi c.tesi bunu bitirip yine aslan pençesi hayıta geçicem.. Bakalım önümüzdeki hafta testler güzel çıkarsa prolaktini düşürebildiysem incir de yiycem bu ay :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…