Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

listemiz pek geride kalmış,aklınıza geldikçe taşıyıverin kızlarrr
Sonbaharrr01 CIM NEDİR DURUMUN???

N nisanok bat ...........29.12.2015
@canegeasya ........HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN İLK HAMİŞİ
Y yapayalniz1 ....... HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN İKİNCİ HAMİŞİ
@ebrukkkk .......... HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN ÜÇÜNCÜ HAMİŞİ
Sonbaharrr01 ..... BAT06.01.2016
3 34ebrari34 ........ BAT 08.12.2015
sm34 .................BAT 15.12.2015
gulbil ..................BAT 16.12.2015
gibigibiyim ....... BAT 09.01.2016
no_name_ ...BAT 15.01.2016
sekerpancari ....BAT 16.01.2016
Gobe ..................BAT 16.01.2016
amayaa .............BAT 22.01.2016
brnh .............. ...BAT 25.01.2016
zeynepzumra ...BAT 25.01.2016
toprak-35 .........BAT 27.01.2016
asli5361 ............BAT
sibel15 ..............BAT 27.01.2016

suna bakarmsnz kızlar ya bu ne demek
Ah canım dün çok sancılı bi şekilde eşim gelip beni aldı yazamadım bile o kadar kötüydüm.. Sonra bi parol yuttum 1 saat fln sonra biraz toparlandım Kusura bakma takip edemedim seni Niye böyle çıkmış ben çok şaşırdım test mi bozuk acaba bi tane daha yapsaydın keşke birdenbire böyle silinmesini hiç anlayamadım

canım geçmiş olsun,nasıl oldun? neymiş ağrının sebebi bi görünseydin keşke doktora????

canım geçmiş olsun,nasıl oldun? neymiş ağrının sebebi bi görünseydin keşke doktora????
Günaydın canım teşekkür ederim çok sağol.. Eşim geldi doktora gidelim dedi ama dedim şimdi acile gitcez doktor yokturki hastanede o saatte Acilde de serum ağrı kesici falan vercekler ya bebiş varsa diye gitmek istemedim çektim valla öyle 1 saatten fazla ağrıyı.. Bi de açıkçası korkuyorum biraz bu ağrı bana bi kere kürtajdan sonra idrar yolları enfeksiyonu olmuştum işyerinden acile zor yetiştirilmiştim onun biraz hafifi gibiydi çok korkuyorum idrar yolu enfeksiyonu oldum diye C.tesi bi regl olursam baktırıcam ona da o zamana kadar parolle falan idare edeyim diyorum ağrım şu anda çok hafif bi şekilde devam ediyo hiç ilaç almadım bu sabah bugün biraz regl ağrısına benziyo ama açıkçası bilemedim bana neler oluyo

ben de geçen 39 derece ateşle gidemedim acile, serum ilaç verirler bebiş varsa zararı olur diye nedir bu çektiğimiz yahu!!! inşallah enfeksiyon falan yoktur canım ayaklarını sıcak tutmaya çalış belki soğuk algınlığıdır...

Günaydın canlarım ciğerlerim böbreklerim falan :) rüzgarlı bir istanbul sabahından sımsıcak bir merhaba sizlereee şimdi kızanı kocayı yolladım tekrar yatağa girdim 11 e kadar uyuycam hadi by byee
kuzum senin ocaktaki batın kaç??? bu uyku durumu bebişli bi hayra alamettir inşallah şekerimmm uyanda batını söyle yazalım

Ciktim doktordan... Yumurtaliklarin vok saglikli isliyo fshin onu gosteriyo dedi... Kist falan yokmus, bazen okuyo boyle takilmamaya calis dedi... Gerildiysen stres yaptiysan olir dedi... Bizim ev mustakil iki katli alt katta kv oturuyo... İki gece once sabaha karsi eve hirsiz girmeye calismis... Haliyle cok gerildik!!!

Aynen yaa içimden bi his gebelik olmadığına emin gibi ama aklımda hep bi şüphe var ya varsa zarar verirsem diye Zaten soğuk algınlığımda var günde 1 paket peçete harcıyorum burun silmeye hepsi bi arada oldu valla sinirim bozuldu yaa Neyse napalım artık kısmet zaten c.tesi regl olursam p.tesi randevu alıcam o sırada idrar yoluna da bi baktırırım olmadı

geçmiş olsun canım,iyi sevindim kist olmamasına, ne gelirse başımıza stresten geliyor..dikkat et kendine..

Maşallah canım olmasın bi sıkıntı hiç :) Biz kadınları stres çok etkiliyo hiç stres yapmam diyceğimiz şeye bile içten içe stres yapıyoruz.. Karşı komşunun sıkıntısına bile üzülüp gerilen hassas insanlarız bizz Aslında bu erkeklerin bizi pamuklara falan sarması lazım da bakma yani işte

BEKLEMEDEYİM...

Ay

Geçmiş olsun cnm iyi olmana sevindim. Allah korusun hırsız vs.
İyi ol kendine dikkat et. Cumayı degerlendır.
:)

Geçmiş olsun ins bebiş vardır. Hamilelikte de oluyor idrar yolları sorunu, bol sıvı tüketimi iyi geliyor. İnsallah bebişin seninledir

Geçmiş olsun ins bebiş vardır. Hamilelikte de oluyor idrar yolları sorunu, bol sıvı tüketimi iyi geliyor. İnsallah bebişin seninledir
Sağol canım benim İnşallah :) Benim sanırım biraz kronik bi idrar yolları durumum var geçen gebeliğimde de vardı büyük ihtimalle de bebeği o yüzden kaybetmişim doktor öyle söylemişti.. Aslında tedavi de oldum sonrasında ama neden böyle oluyo anlayamıyorum

çok geçmiş olsun canım. inşallah hamilesindir. ayaklarını sıcak tut.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…