Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

benim de yok o doktorlara göre... canım benim taktik şu, hormon değerleri çok yüksek tüp bebek bile olmaz diye morali alt üst edip, hormon hapını dayayıp haydi 1 ay sonra gel diyorlar, 1 ay sonra gittiğinde, ay tamam işte değerlerin tüp bebek kıvamına gelmiş, koştur tüp bebek yap, kaçırma bu fırsatı diyip tüpe yönlendiriyorlar.. zaten allak bullak olan ailelerde, aman bu fırsatı değerlendirelim diyip o şeytan üçgeninin içinde buluveriyorlar kendilerini....vallahi 15 gündür okuduğum tüm topiklerde çıkan sonuç bu... hap kullanmayıp bitkisele yönlenenler de 2-3 ay içinde kendiliğinden hamiş kalıyor

benimde cuma günü fsh ım 10.99 çıktı..hemen rahim fiilmi istedi doktor...moral olarak çökmüş vaziyettiyim... :KK43:

beni tüp bebek kıvamına getirmişler, değil mi canım?
getirmişler tatlım, tam bahsettiğim moddasın ve inan bizim durumumuzda olanların %90 ı bu modda... yok ben deneyeceğim diyip kürlere başlayan %10 da en geç 3 ay içinde hamile kalıyor inan bana

ameliyat geçirdin mi? benim ailemde var. anne tarafımda. benim kanamalarım azaldı. ama ablamda hiçbir değişim yok.

çökmek yoooook, önce moralini yüksek tutacaksın tatlım... hem 10.99 hiç te yüksek bi değer değil..ne dedi doktor, ne verdi?

rahim filminden sonra ne yapacak bilmiyorum..önce rahim filmini çekelim dedi.28 yaşındayım ve 1 yıldır deniyoruz..3 sefer kimyasal gebelik geçirdim..yarın yada öbürgün rahim filmi çektiricem ondanda korkuyorum biraz...

rahim filminden sonra ne yapacak bilmiyorum..önce rahim filmini çekelim dedi.28 yaşındayım ve 1 yıldır deniyoruz..3 sefer kimyasal gebelik geçirdim..yarın yada öbürgün rahim filmi çektiricem ondanda korkuyorum biraz...
korkma belki tüplerde tıkanıklık vardır açarlar hemen ve hamiş kalıverirsin, korkma canım

X