Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

sigaranın östrojeni etkilediğini biliyorum. etkilemesi için fazla içilmesi gerekir bence. östrojeni etkilerse fsh ı yı etkileme ihtimali var. nescafeyi hiç duymadım. ama herşeyden önce stres daha etkili. ben bundan önceki ay tahlil için kan verdiğimde çok stresliydim. o ay ilk defa 20 nin üzerinde 21 çıktı. en son kan verdiğimde çok rahattım. 5.07 çıktı. ama bu defa da kist çıktı :mad:
hay Allahım birini düşürüyoruz diğeri fırlıyor...ama ben bu ay çok ümitliyim...test yapıldığında benimde evde tadilat vardı ve çok sinirli, üzgündüm o günlerde eşimle tartışıp sinir oluyordum her şeye, stres de etkilemiş olabilir...bu ay düzene girecek inşallah her şey

hay Allahım birini düşürüyoruz diğeri fırlıyor...ama ben bu ay çok ümitliyim...test yapıldığında benimde evde tadilat vardı ve çok sinirli, üzgündüm o günlerde eşimle tartışıp sinir oluyordum her şeye, stres de etkilemiş olabilir...bu ay düzene girecek inşallah her şey
aynennn oyle zatenn ben baya bı okmusutum tamamen beyınle alakalı bı hormon ve stres düşmanı hemen kızıp fırlıo :d

canım ben yıllardır öyleydim maalesef :KK43: kahvaltı yok, sigara, kahve öğleye kadar :KK43:
bende pek kahvaltıyı sevmem kalabalık sa severım tekım devamlı o yuzden pek sevmıorm bende sigara altı yapıodum ıkı lokme bısey atıodum agzıma sırf sıgara ıcmek için sımdı azcık kilo aldm sigarayı bırakınca

bende pek kahvaltıyı sevmem kalabalık sa severım tekım devamlı o yuzden pek sevmıorm bende sigara altı yapıodum ıkı lokme bısey atıodum agzıma sırf sıgara ıcmek için sımdı azcık kilo aldm sigarayı bırakınca
ben almayayım diye spor ve diyete tam gaz devam :) zaten kilom fazla

benim öyle bir fırsatım olmadı. ben ağustosta evlendim. ailemde erken menapoz olduğu için evlendikten iki ay sonra dr a gittik. hormon değerlerim uçuktu. tüp bebek şansın bile yok dediler. şimdi de kist miyom çıktı. kanamam azaldı. yumurtalıklarım zayıflamış. ailemde erken menapoz olduğu için her an menapoza giricem diye o yüzden çok korkuyorum.

benim öyle bir fırsatım olmadı. ben ağustosta evlendim. ailemde erken menapoz olduğu için evlendikten iki ay sonra dr a gittik. hormon değerlerim uçuktu. tüp bebek şansın bile yok dediler. şimdi de kist miyom çıktı. kanamam azaldı. yumurtalıklarım zayıflamış. ailemde erken menapoz olduğu için her an menapoza giricem diye o yüzden çok korkuyorum.
ayy bu doktorlar cok fena ya bı tedavı et bı ugras sonra ne var ne yok soyle hemencecık yok cocugun olmaz bılmem ne sanki kendilieri koyuyo cocugu tövbe tövbe bosver sen doktorları

X