Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

korkma canım bir şey olmayacak, gönlünü ferah tut, doktorlar hep aynı....

ayy bu doktorlar cok fena ya bı tedavı et bı ugras sonra ne var ne yok soyle hemencecık yok cocugun olmaz bılmem ne sanki kendilieri koyuyo cocugu tövbe tövbe bosver sen doktorları
tatlım hep söylüyoruz ya , amaçları tüp bebeğe yönlendirip para kazanmak.. tuzak bunlar hep, tuzağa düşmeyin

ama onlarda gerçekçi olmak zorundalar canım. doğruları söylüyorlar.

tatlım hep söylüyoruz ya , amaçları tüp bebeğe yönlendirip para kazanmak.. tuzak bunlar hep, tuzağa düşmeyin
aynenn ben dunden berı özele gttgm için bile şüphlenmeye basladım neden sadece klomen verıo ve bısey yapmıo dıye bu ayyın soonunda artık netıce ne olacaksa konusrm

ben tüp bebeğe de razıyım. yeterki bebişim bana gelsin.
senn korkuarını yenmeye calıs canım en ıyısı aılende olan sey sende gözukbılır ama sen butun tabularıda yıkabılırsın o sekılde düşün meesela bnm aılemde hhiç yok ne anne tarafnda nede baba tarafnda

benim şu an tüp bebek şansım bile yok tatlım.
benim de yok o doktorlara göre... canım benim taktik şu, hormon değerleri çok yüksek tüp bebek bile olmaz diye morali alt üst edip, hormon hapını dayayıp haydi 1 ay sonra gel diyorlar, 1 ay sonra gittiğinde, ay tamam işte değerlerin tüp bebek kıvamına gelmiş, koştur tüp bebek yap, kaçırma bu fırsatı diyip tüpe yönlendiriyorlar.. zaten allak bullak olan ailelerde, aman bu fırsatı değerlendirelim diyip o şeytan üçgeninin içinde buluveriyorlar kendilerini....vallahi 15 gündür okuduğum tüm topiklerde çıkan sonuç bu... hap kullanmayıp bitkisele yönlenenler de 2-3 ay içinde kendiliğinden hamiş kalıyor

bernacım benim bi arkadaşımın kızkardeşinde de prolaktini çok yüksekti. rezervi azdı. kistte vardı. tam tedaviye başlayacaktı. o ay kendiliğinden hamile kaldı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…