Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

ben de boğalara bayılırım çekmiş burçlar birbirini hakkaten benim hem burcum hem yükselenim akrep,double akrebim yani...amaan sağlıklı olsunlar da burçları takmayız artık kafaya :)

Düzenli yapmaya dikkat et lütfen...

Bu arada çok geçmiş olsun canım demeyi unuttum.. Ben de sabah boğazlarım çok şiş kalktım alerjim olduğu için benim burun genelde tıkalı o yüzden hasta olduğumu pek anlamam genelde ayakta atlatırım ama bu sefer boğazıma vurdu ama şükür henüz ateş falan yok.. Şimdi soğan suyunu da içiyorum kii doğal antibiyotik bikaç güne düzelirim inşallahh :) İnşallah sen de çabuk toparlarsın.. Karbonatlı sirkeli suyla gargara yap mikropları çok güzel kırıyo

yaa deneyeyim canım,sana da çok geçmiş olsun..dün viks sürdüm göğsüme biraz yumuşattı boğazları ama çok kötü bi akşam geçirdim,oldukça üşütmüşüm...

ayy bende aslan burcuyum çocukta o aya gelsin diye uğraştıydım ama sanırım kaçırdım
kız çocuk olduda akrebi aslanı kaldıydı
ay bak benim de yükselenim aslan ve hani derlerya herkes 30 yaşından sonra yükselenine geçer diye ben de gerçekten bikaç senedir bildiğin boğadan aslana ciddi bi geçiş yapıoyorum.. Resmen gözle görülür değişikliklerim var

sibelcim buralarda olacaksan ekleyelim seni de listeye? bak uğurludur listemiz :) bat ne zaman senin?
Hayatım mümkün oldukça olmaya çalışıyorum eklerseniz çok sevinirim sizlerle paylaşmak dertleşmek iyi geliyor bana.Bat ne demekti bilmiyorum ama benim cuma günü yumurtalarımla gerektiği kadar büyümüşse bir hafta içinde opu ve transferim yapılacak.Dualarınızı eksik etmeyin lütfen. Sevgiler...

dualarımız seninle, ekliyorum hemen tatlım,bat beklenen adet tarihi... sibel15 adetin ne zaman gelecek canım?

yaa deneyeyim canım,sana da çok geçmiş olsun..dün viks sürdüm göğsüme biraz yumuşattı boğazları ama çok kötü bi akşam geçirdim,oldukça üşütmüşüm...
Sağol canım geçer geçer inşallah kafana takma güzelce ıhlamur zencefil tarçın kaynat içine de bir elmayı bıçaklayıp at (ben buna hep böyle derim kendime de çok gülerim) içine de yarım limon sık her sabah akşam iç.. Bi de ekinezya çayı bağışıklığı aşırı güçlendiriyo ondan al mutlaka.. Kışı hastalıksız geçiriyorum onun sayesinde 3 yıldır, bu yıl almnadım bak hemen hastalandım ekinezya öyle enteresan bi bitki ki avrupada iğnesi yapılıyomuş koruyucu gibi.. Hiç hastalanmana izin vermez

ay vallahi fenalık geldi ottan,çöpten :) ne yiyip içeceğimi şaşırdım artık

canım inşallah da şayet adetin gelirse 29 ocakta mı gelecek? inşallah gelmesin de...

N nisanok bat ...........29.12.2015
EGE ASYA ........HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN İLK HAMİŞİ
Y yapayalniz1 ....... HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN İKİNCİ HAMİŞİ
@ebrukkkk .......... HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN ÜÇÜNCÜ HAMİŞİ
Sonbaharrr01 ..... BAT06.01.2016
3 34ebrari34 ........ 08.12.2015 REGL OLDU
sm34 .................BAT 15.12.2015
gulbil ..................BAT 16.12.2015
gibigibiyim ....... BAT 09.01.2016
no_name_ ...BAT 15.01.2016
sekerpancari ....BAT 16.01.2016
Gobe ..................BAT 16.01.2016
amayaa .............BAT 22.01.2016
brnh .............. ...BAT 25.01.2016
zeynepzumra ...BAT 25.01.2016
toprak-35 .........BAT
asli5361 ............BAT
sibel15 ..............BAT 27.01.2016

Son düzenleme:

bende terazi burcuyum eşim koç oğlumda koç yani mart doğumlular...ben eylül doğumluyum bir tane daha olursa o da eylülde olsa keşke dedim hesapladım kucağıma alırsam eylül 15 e denk geliyor şans işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…