Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

ben çatlatma iğnesi oldum canım aralığın 21 de.adetim aralık ayının 12 sindeydi yani başlaması.
çatlatma iğnesinin üzerinden 15 gün geçince test yapılabiliyormuş normalde
hımm anladımmm cnmm bı ıkı gun daha bekle cnm o zaman sonra yaparsın kendını hazır hıssetgn zaman ama kasma kendını sakın bu ay olmazsa bır dahakı ay olur de kendıne tabıkı ınsallah hamılesındr orası ayrı

beklesin kuzum yaaa, sonra adet gelince can sıkıcı oluyor
Ayy sen de haklısın ama biz artık alıştık be kuzum napalım gelirse de kısmetimiz deyip geçiyoruz artık valla ben üzülmüyorum artık tevekkül ediyorum.. hayırlısı neyse o.. Ama bak ebrukk yaptı çıktı belki pozitifftirrrr :)

ebrukk un adeti geçmişmiydi acaba

Allah ım senin gibi sevinebilmeyi nasip etsin bizlere inşallah
Zorlu ve yıpratıcı bu süreçte
dularını esirgeme canım
bizlerde duacıyız sizlere çünki önünüzde daha uzun bir dönem var.

N
Allah ım senin gibi sevinebilmeyi nasip etsin bizlere inşallah
Zorlu ve yıpratıcı bu süreçte
dularını esirgeme canım
bizlerde duacıyız sizlere çünki önünüzde daha uzun bir dönem var.

Canımm her gece dualarımdasınız tüm kalbimle her gece istisnasız ediyorum.Kucaklarınız bebişlerle dolsun,evinizin neşeleri en kısa zamanda gelsin.....Allah sanada ve sizlerede nasip etsin....

EGE ASYA sende şuanda hamilelik belirtileri varmı?
Neler yaşıyorsun

Evet canım hepsi birden geldi bu kez....göğüslerim ağrıyor,büyüdü baya,belim ağrıyor ama alt belim üst deil,başım dönüyor olur olmaz yerlerde,uyku saçma zamanlarda geliyor,bulantı 2 kez oldu açken o da ve birde üşüme canım ayaklarımı ısıtamıyorum ama sadece ayaklarım.

aşırı mide yanması yaşıyorum 2 gündür ve bugün midem bulanıyor, acaba kullandığım folik asit yapıyor olabilir mi kızlar? 60 gün falan olacak başlayalı,arada marka değiştirmeli mi ki ?

aşırı mide yanması yaşıyorum 2 gündür ve bugün midem bulanıyor, acaba kullandığım folik asit yapıyor olabilir mi kızlar? 60 gün falan olacak başlayalı,arada marka değiştirmeli mi ki ?
Cnm ben eczacıya sordum bnm kullandığım mide yanması falan yapıyodu sizin önerdiğinizi aldım dedimki bu da yaparmı bunların etken maddeleri farklı oluyo eğer rahatsızlık veriyosa başka denemek lazım dedi.. Sen hep aynısını mı kullandın??

evet canım korunmayı bıraktığımda başlamıştım folbiole, 2 gündür mide yanması ve bulantı olunca,başka kullandığım bir şey de yok,ondan olabilir mi diye geldi aklıma...dün yediğimden mi demiştim ama bugün de başka bir şey yedim yine yanma var inanılmaz ve bulantı,direkt aklıma folik geldi..

no_name_ gibigibiyim bnm kullandıgım folık asıtte yapmıstı mıdede yanma bulantı hissii azcık kollarımda kaşınıyodu kırmızı benek olmustu yan etkı aklıma bıle gelmedı sonradan okudum da farkettım hemen degıstrdım bakın en iyisi folıc trıo ymuş bnm kullanndgm ondan tavsıye ederm hıc rahatsız olmadm

Ama canım bu kadar zamandır yanma yapmayan folic de birdenbire yapmaya başlamaz heralde.. Bence onla ilgili değildir.. İnşallah bebiş vardırrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…