Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

ben hastanedeyken ynmda bır kız vardı kan vermeye hamılelıgını öğrenmek ıcın kan testı vermıstı nıtekım hamıle cıktı zaten onunla sohbet emıstık 4 aydr evlı ama hemen baslamıss calısmalara yanı doktora gtmıs kontrollerını yaptrmıs hemen doktor onna bu folık asıtı vermıs banada adını unuttum üzerinde bebek resmı vardı demıstı bende dha sormadım doktora sorunca kullanayımmı dıye hemen bunu yazdı bi baktm kızın dedıgının aynıısı için de kalsiyum ve d vıtamını var

aynen canım yan etkileri olabiliyo ben solgarınkini kullanıodum şimdi folidoce aldım bu daha az yapıo gibi pek şikayetim yok memnunum bi dahakine triodan alıyım bi de onu deniyim bakalım :)

folik trio dediğin hangisi bernuş? folik plus mı? trio diye aratınca bulamadım,pembe şişe anne ve bebek var üstünde o mu
?

aman canım fazla da heycan yapma bebiş varsa bişey olmasın Allah korusun :) Ben senden çok umutluyum hadi hayırlısı
Hadi yaaben kendimden bile umutlu değilken
senin böyle söylemen şaşırttı beni...hadi inşallah hayırlısı neyse o olsun
içime ümit tohumları serpiştirdin vallahi

Hadi yaaben kendimden bile umutlu değilken
senin böyle söylemen şaşırttı beni...hadi inşallah hayırlısı neyse o olsun
içime ümit tohumları serpiştirdin vallahi
Valla ben kendimden başka hepinizden ümitliyim bu ay çok güzel haberler alıcam eminimm.. Benim de biraz zamanım var..ama biliyorum bi gün başarıcam

Valla ben kendimden başka hepinizden ümitliyim bu ay çok güzel haberler alıcam eminimm.. Benim de biraz zamanım var..ama biliyorum bi gün başarıcam
umudumu yitirmiyorum ama sanki benim de biraz zamanı var gibi geliyor tatlım... bi de ben hep çocuğum olacaksa akrep burcu olsun istemiştim belki şubatta gelir bebişimiz...ben akrep,eşim akrep, böyle olunca bebiş de akrep olsun istiyoruz aslında

Aslında hepimiz senin gibi düşünüyoruz bence.
Psikolojik bir durum olabilirmi acaba
Hayatında bir kaç defa aynı şeyleri yaşamış insanlarda tekrarlama korkusu bu
mesela ben 3 aydır uğraşıyorum

ayy bende aslan burcuyum çocukta o aya gelsin diye uğraştıydım ama sanırım kaçırdım
kız çocuk olduda akrebi aslanı kaldıydı

Kızlar tüm akşam 39 derece ateşle bogustum, kötü usutmusum, yatsam yatamiyorum, kalksam kalkamiyorum
Çok geçmiş olsun canım tam hastalık havaları dikkat etmek lazım. Bende olmamak için arada ilaç ve c vitamini alıyorum. OPU dan önce c vitaminide almak faydalıymış bakalım hayırlısı.

Çok geçmiş olsun canım tam hastalık havaları dikkat etmek lazım. Bende olmamak için arada ilaç ve c vitamini alıyorum. OPU dan önce c vitaminide almak faydalıymış bakalım hayırlısı.
çok saol canım çok şükür gece düşürebildik ateşi,gebelik ihtimaline karşı ilaç kullanamıyorum ama bol bol kivi, mandalin,portakal vs tüketmeye çalışıyorum, bugün yine kalktım geldim çalışmaya...mecbuuur, ne yapacan

sibelcim buralarda olacaksan ekleyelim seni de listeye? bak uğurludur listemiz :) bat ne zaman senin?

Ayy bayılırım akrep burcuna bak yine çekmiş beni burda bile yaa en yakın arkadaşlarım akrep burcudur benim.. hayatımda nerdeyse herkes ekim kasım doğumlu.. Ben de boğayım doğal akrep çekicisiyim :) İnşallah olur canım sağlıklı olur da ne burç olursa olsun ama bir minik akrep de size yakışır yani şimdi

Aslında hepimiz senin gibi düşünüyoruz bence.
Psikolojik bir durum olabilirmi acaba
Hayatında bir kaç defa aynı şeyleri yaşamış insanlarda tekrarlama korkusu bu
mesela ben 3 aydır uğraşıyorum
aynen canım o da olabilir.. bi de kayıplar falan da olunca insan diyoki hayırlısıysa olsun doğru zaman bu zamansa olsun.. Ben biraz tahlillerimden etkilenerek zamanım var diye düşünüyorum açıkçası evt kür yapıyorum ama daha yeni başladım sayılır o kadar bozuk tahlil bence bu kadar kolay normale gelmez diye düşünüyorum biraz daha kürleri yapmam lazım gibi geliyo :)

N nisanok bat ...........29.12.2015
@canegeasya ........HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN İLK HAMİŞİ
Y yapayalniz1 ....... HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN İKİNCİ HAMİŞİ
@ebrukkkk .......... HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN ÜÇÜNCÜ HAMİŞİ
Sonbaharrr01 ..... BAT06.01.2016
3 34ebrari34 ........ 08.12.2015 REGL OLDU
sm34 .................BAT 15.12.2015
gulbil ..................BAT 16.12.2015
gibigibiyim ....... BAT 09.01.2016
no_name_ ...BAT 15.01.2016
sekerpancari ....BAT 16.01.2016
Gobe ..................BAT 16.01.2016
amayaa .............BAT 22.01.2016
brnh .............. ...BAT 25.01.2016
zeynepzumra ...BAT 25.01.2016
toprak-35 .........BAT 25.12.2015
asli5361 ............BAT 29.12.2015

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…