Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

keten tohumunu canan karatay hocadan biliyorum, karanfil aklıma geldikçe çiğnerim önemli östrojen için, tarçın ve çörekotu tartışmasız zaten....
Montecim ben işyerinde tarçın ve karanfilin çayını içiyorum...1 bardak sıcak suyun içine atıyorum kök tarçın ve karanfili 5 dakika bekledikten sonra süzmeden içiyorum.kürlere başladığımdan beri normal çayı içmiyorum unuttum zaten

bende 60 olmusumdur tatrtıldım moralım bozuldu hem sıgarayı bıraktım hemde kürler 5 kılo almısım klomende uzerıne bıber oldu
O klomeninde etkisi büyük...akşamları birde çerez yiyorum ben kavrulmamış kabak çekirdeği, badem, fındık üzerine 1 bardak havuç suyu

Senin gününde yaklaşıyor acaba diyorum bu bel ağrısı güzel şeylerede haberci olabilirmi...?
İyi düşünmek lazım
İyi düşünelim, iyi olsun değilmi...?
Ayyy düşünelim valla benim de aklıma geldi ama belimin böyle yanlarına doğru olunca ağrı bi tedirginlik oldu zaten bikaç gündür karnım da ağrıyo regl gibi değişik bi ağrı ara ara gelip gidiyo ben de herşeyi belirtiye yormayayım diyorum ama aklımdan geçirmedim desem yalan olurrr

Aynı durumdayım seninle...yalnız bendeki kasıklarda iğne batması gibi bir ağrı.kiloda aldım ama buna rağmen hamileliğe yormak istemiyorum çünki sonundaki hüsran çok kötü oluyo be

nisanok bat 29.12.2015
canegeasya HAMİŞHAMİŞHAMİŞ ...TOPİĞİMİZİN İLK HAMİŞİ
yapayalniz1 HAMİŞHAMİŞHAMİŞ ...TOPİĞİMİZİN İKİNCİ HAMİŞİ
ebrukkkk bat 05.01.2016
sonbaharr01 bat 06.01.2016
34ebrari34 08.12.2015 REGL OLDU
sm34 bat 15.12.2015 REGL OLDU
gülbil bat 16.12.2015 REGL OLDU
gibigibiyim bat 16.12.2015 REGL OLDU--------------------BAT 09.01.2016
monte cristo prensesi bat 18.12.2015 REGL OLDU -----BAT 15.01.2016
sekerpancari bat 19.12.2015 REGL OLDU------------------BAT 16.01.2016
amayaa bat 26.12.2015 REGL OLDU------------------------BAT 22.01.2016
bernuş bat 29.12.2015 REGL OLDU-------------------------BAT 25.01.2016
zeynepzumra bat 04.01.2016 REGL OLDU-----------------BAT 25.01.2016
toprak-35 bat 25.12.2015 REGL OLDU----------------------BAT 27.01.2016
asli5361 bat 29.12.2015 REGL OLDU

benim de bugün acayip midem yanıyor ama gripten diye düşünüyorum, çok beter bi durum acayip hastayım ve gebelik riskine karşı hiç bir şey kullanamıyorum

Aynı durumdayım seninle...yalnız bendeki kasıklarda iğne batması gibi bir ağrı.kiloda aldım ama buna rağmen hamileliğe yormak istemiyorum çünki sonundaki hüsran çok kötü oluyo be
Aynen canım biz yine hayırlısı diyelim eğer kesinleştirirsek bütün yaşadığımız belirtileri arkadaşlarımızla paylaşırız inşallah.. Şimdi pozitifli arkadaşlar bi kan testlerini yaptırsınlar bak ben onları nasıl bunaltıyorum.. Noldu ne bitti değerleriniz neydi ne zaman ilişki oldu sonra nasıl belirtiler yaşadınız diye diye bak nasıl darlıyorumm Benden çekecekleri var valla söyliim de demedi demesinler

Ayyy Monte listeyi atınca bir hamile daha var zannettimdi...yinede çok aksiyonlu olmaya başladı bu iş...kalp atışlarımı değiştirdi vallahi

aynen...bende tam kesinleşsin o zamanı bekliyorum...çekecekleri var evt yazıııık

hahaha çok tatlısınız...asıl siz bi hamiş kalın ben nasıl kök söktürüyorum hepinize :) o neydi, o nasıldı diye

benim de bugün acayip midem yanıyor ama gripten diye düşünüyorum, çok beter bi durum acayip hastayım ve gebelik riskine karşı hiç bir şey kullanamıyorum
mide yanması gripten olmaz yediğin bişeyler etkilemiş olabilir...sade maden suyu içebilirsin içinde doğal mineraller var.grip içinse aktardan lavanta çiçeği al. kaynayan sıcak suyun içine 2 avuç dolusu at birkaç taşım kaynat sonrada oturduğunuz odalarda dolaştır buharını...mikrop kırıcı özelliği var.hemde sakinleştiriyor.

hahaha çok tatlısınız...asıl siz bi hamiş kalın ben nasıl kök söktürüyorum hepinize :) o neydi, o nasıldı diye
Benim liste hazır monte...sorun yok orda .yalnız düşünüyorumda bu zamana kadar böyle sağlam beslenmemişim ben.çelik gibi oldum maşallah

canım yaaa, bi mercimek çorba içtim bu gün sadece, diğerlerine de sordum kimsenin midesi yanmıyor yemeklerde kullanılan kötü yağ ya da pişirme tekniği yakabiliyor ama bugün çok masum beslendim...aa bi de muz yedim 1 saat kadar önce ama sabahtan beri kaynıyor midem

Benim liste hazır monte...sorun yok orda .yalnız düşünüyorumda bu zamana kadar böyle sağlam beslenmemişim ben.çelik gibi oldum maşallah
maşallah de canım ben de öyle geiyordum ortalıkta ohh ne güzel besleniyorum bu kış hasta olmadım derkennnn, grip kapımdaymış meğerse

mercimek çorbası mide için zorlayıcı zaten doğrudur. muz iyi gelir... soda iç bişeyciğin kalmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…