Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

canım yaaa, bi mercimek çorba içtim bu gün sadece, diğerlerine de sordum kimsenin midesi yanmıyor :KK43: yemeklerde kullanılan kötü yağ ya da pişirme tekniği yakabiliyor ama bugün çok masum beslendim...aa bi de muz yedim 1 saat kadar önce ama sabahtan beri kaynıyor midem :KK43:
Mercimek corbasını kendin mi yaptın?

canım yaaa, bi mercimek çorba içtim bu gün sadece, diğerlerine de sordum kimsenin midesi yanmıyor :KK43: yemeklerde kullanılan kötü yağ ya da pişirme tekniği yakabiliyor ama bugün çok masum beslendim...aa bi de muz yedim 1 saat kadar önce ama sabahtan beri kaynıyor midem :KK43:
Aslında akşama yemek yapmasan bir paçacıya gitsen 1 kase mis gibi paça içsen hiç bişeyciğin kalmaz.:KK70:

Kızlar benimde adet günüm yarın ama hiç bir belirti yok bir iki gün önce sarı bi leke geldi aha erken olucam herhalde dedim ama gelen giden yok ne göğüs şişliği ne sancı hiç bişeyim yok aslan pençesi adet gecikmesi yaparmı acaba

Canlarım geldim sonuç evet kandada onaylandı :))))))) değerim 122,38 doktora çıktım değerlerin 3 veya 4 hafta arası dedi yumurtlama tarihinlede uyumlu dedi 3 haftaymış yani 10 gün sonraya randevu al dedi kese için
cok tebrık ederım cnm darısı basımıza ınsallah hadı anlat neler yaptgnı

,
Canlarım geldim sonuç evet kandada onaylandı :))))))) değerim 122,38 doktora çıktım değerlerin 3 veya 4 hafta arası dedi yumurtlama tarihinlede uyumlu dedi 3 haftaymış yani 10 gün sonraya randevu al dedi kese için
Ayyyy canım benim,hadi hayırlı uğurlu olsun.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

cok tebrık ederım cnm darısı basımıza ınsallah hadı anlat neler yaptgnı

aslında pek birşey yapmadım anım ya doktora ilk gidişimdi yumurtlama takibi yaptı bende o ara hayır ve çörekotu bal tarçın yedim içtim...sonra yumurta orta büyüklükte 3 gün ilişki dedi ve oldu bende anlamadım ama kürleri 1 hafta aralıksız uyguladım canım

Kızlar süt buharı olayını araştırıyorumda bakın bir yerde ne yazıyor ''Çocuk sahibi olamayan bir çok çift geleneksel yöntemlere başvuruyor ve sağlığıyla oynuyor.Bel çektirmekten tutunda göbek kaldırmaya,ve süt bitkisel karışımların buharında oturmaya kadar bir çok yolu deniyorlar.Süt ve maydanoz karışımından oluşan süt buharında oturma eylemi çok yaygındır Sevgili hanımlar eğer rahimde iltihap gibi enfeksiyon durumları söz konusu olursa bu tür şeyleri yapmanız iltihabın rahimde pişmesini sağlarsınız ve enfeksiyonu tetiklersiniz.Yumurtlama bozukluğunuz var ve süt buharında oturuyorsunuz bunun ovülasyonu gerçekleştirmekle hiç bir alaka ve ilgisi yoktur.'' Sizce?

aslında pek birşey yapmadım anım ya doktora ilk gidişimdi yumurtlama takibi yaptı bende o ara hayır ve çörekotu bal tarçın yedim içtim...sonra yumurta orta büyüklükte 3 gün ilişki dedi ve oldu bende anlamadım ama kürleri 1 hafta aralıksız uyguladım canım

bu arada darısı sana inşallah en kısa sürede........bu arada çörek otunu bal ve tarçını test pozitif görünce bıraktım gebelikte fazlası iyi deilmiş.

X